Kto by pomyślał – jest taki kościół, który pożera zanieczyszczenia powietrza. Czy to cud?

Czy wiecie, co może spaść z samolotu pasażerskiego i co to jest „niebieski lód”? Dociekliwa i ciekawa świata Kim Jagtiani odkrywa dla was kolejne zaskakujące fakty z otaczającego nas świata. Trudno uwierzyć, a jednak to prawda! O czym opowie w kolejnym odcinku „Kto by pomyślał"? Koniecznie sprawdźcie!
Czy pożar może palić się przez tysiące lat i nie wygasać? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak to możliwe. Gdzie płonie ten odwieczny ogień i jak to się dzieje, że nie gaśnie? Wszystkiego dowiecie się z najbliższego odcinka „Kto by pomyślał". Ekipa programu zabierze was także na spacer po powierzchni Słońca oraz na najdłuższy most świata. Zanim włączycie telewizor, sami spróbujcie zgadnąć, gdzie go zbudowano!

W trzecim odcinku „Kto by pomyślał" czeka was także wyprawa z dronem na wojskową misję zwiadowczą oraz polowanie na jesiotra giganta, w którym towarzyszyć będziemy grupie ekstremalnych nurków. A na deser prawdziwa sensacja - kościół różny od innych, który zamiast ulegać zabójczemu wpływowi zanieczyszczonego powietrza, sam je niszczy! Jak to możliwe i gdzie dokładnie zbudowano ten oryginalny obiekt? Odpowiedź w najbliższym odcinku „Kto by pomyślał". Nie przegapcie! 

Redakcja 24/06/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!