Kto by pomyślał – jest taki kościół, który pożera zanieczyszczenia powietrza. Czy to cud?

Czy wiecie, co może spaść z samolotu pasażerskiego i co to jest „niebieski lód”? Dociekliwa i ciekawa świata Kim Jagtiani odkrywa dla was kolejne zaskakujące fakty z otaczającego nas świata. Trudno uwierzyć, a jednak to prawda! O czym opowie w kolejnym odcinku „Kto by pomyślał"? Koniecznie sprawdźcie!
Czy pożar może palić się przez tysiące lat i nie wygasać? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak to możliwe. Gdzie płonie ten odwieczny ogień i jak to się dzieje, że nie gaśnie? Wszystkiego dowiecie się z najbliższego odcinka „Kto by pomyślał". Ekipa programu zabierze was także na spacer po powierzchni Słońca oraz na najdłuższy most świata. Zanim włączycie telewizor, sami spróbujcie zgadnąć, gdzie go zbudowano!

W trzecim odcinku „Kto by pomyślał" czeka was także wyprawa z dronem na wojskową misję zwiadowczą oraz polowanie na jesiotra giganta, w którym towarzyszyć będziemy grupie ekstremalnych nurków. A na deser prawdziwa sensacja - kościół różny od innych, który zamiast ulegać zabójczemu wpływowi zanieczyszczonego powietrza, sam je niszczy! Jak to możliwe i gdzie dokładnie zbudowano ten oryginalny obiekt? Odpowiedź w najbliższym odcinku „Kto by pomyślał". Nie przegapcie! 

Redakcja 24/06/2014

Zobacz też

Co grozi za nieumyślne spowodowanie KATASTROFY (np. pociągów), osobie winnej nieumyślengo spowodowania? Co grozi za nieumyślne spowodowanie KATASTROFY (np. pociągów), osobie winnej nieumyślengo spowodowania? Po katastrofie kolejowej z 3 marca 2012 roku, jeden z dyżurnych  ruchu został objęty przez prokuraturę statusem podejrzanego o jej spowodowanie. Grozi mu zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.  Co to oznacza, jaka kara może go za to spotkać? Co grozi osobie winnej nieumyślnego spowodowania KATASTROFY (np. pociągów)? Czy Dzień Kobiet jest świętem państwowym? Czy Dzień Kobiet jest świętem państwowym? Dzień Kobiet jest oficjalnym świętem m.in. w Albanii, Algierii, Armenii, Azerbejdżanie, Białorusi, Bośni i Hercegowinie, Brazylii, Burkina Faso, Kamerunie, Chinach, Kubie, Włoszech, Laosie, Kazachstanie, Kirgistanie, Macedonii, Mołdawii, Mongolii, Rosji i we Włoszech. Był nim także w Polsce – do 1993 roku. Dlaczego stracił ten status? Czy warto wziąć KREDYT KONSOLIDACYJNY? Kiedy połączenie kilku kredytów jest nieopłacalne? Czy warto wziąć KREDYT KONSOLIDACYJNY? Kiedy połączenie kilku kredytów jest nieopłacalne? Kredyt konsolidacyjny to rozwiązanie mające ułatwić życie i pomóc w sprawnej spłacie zadłużenia. Powinni o nim pomyśleć wszyscy ci, którzy mają do spłaty kilka kredytów i pożyczek zaciągniętych na różne cele, w różnych bankach. Zwłaszcza jeśli pojawiają się pierwsze problemy z terminową spłatą zadłużenia.   Czy WIEK kredytobiorcy ma znaczenie? ILE trzeba mieć LAT, żeby dostać kredyt hipoteczny na 30 lat? Czy WIEK kredytobiorcy ma znaczenie? ILE trzeba mieć LAT, żeby dostać kredyt hipoteczny na 30 lat? Kredyt hipoteczny spłacamy zazwyczaj przez kilkadziesiąt lat. Zazwyczaj jednak nie zaciągamy go mając 18 czy 20 lat, a nieco później. Postanowiliśmy sprawdzić, ile maksymalnie może mieć lat osoba chcąca wziąć kredyt hipoteczny z okresem spłaty wynoszącym 30 lat.  

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!