KRZYSZTOF ZUBER: Kim jest, były mąż Anny Samusionek, CO OSIĄGNĄŁ?

Rozstanie Krzysztofa Zubera i Anny Samusionek było jednym z najgłośniejszych w polskim show biznesie. Aktorka i biznesmen na zmianę wydawali oświadczenia w prasie, obrzucali się wyzwiskami i toczyli bitwy w sądzie. Spór o prawa do wychowywania córki trwa do dziś. Mówimy, kim jest Krzysztof Zuber, były mąż Anny Samusionek.

Małżeństwo Anny Samusionek i Krzysztofa Zubera trwało trzy lata. O rozwód wystąpiła Samusionek, która twierdziła, że musiała uciec od męża, ponieważ ten znęcał się nad nią już od początku trwania związku. Parze urodziła się córka Andżelika, która jest głównym punktem sporu pomiędzy byłymi małżonkami. Od 8 lat aktorka i biznesmen nie doszli do porozumienia w sprawie praw do wychowywania dziecka. W 2005 roku sąd orzekł rozwód Anny i Krzysztofa bez orzekania o winie, a władzę rodzicielką nad małą Andżeliką powierzył obojgu rodzicom.

>>> Kim jest Anna Samusionek? KLIKNIJ!


Po rozprawie sądowej relacje między byłymi małżonkami znacząco się pogorszyły. W mediach pojawiały się oskarżenia o przemoc domową, szantaże, wyłudzanie pieniędzy, kłamstwa i manipulacje. Cała Polska dowiedziała się o problemach Samusionek i Zubera. 

Krzysztof Zuber jest biznesmenem. Z Anną Samusionek poznali się chwilę po rozwodzie aktorki z jej pierwszym mężem, Pawłem Burczykiem. 

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!