KRZYSZTOF ZUBER: Kim jest, były mąż Anny Samusionek, CO OSIĄGNĄŁ?

Rozstanie Krzysztofa Zubera i Anny Samusionek było jednym z najgłośniejszych w polskim show biznesie. Aktorka i biznesmen na zmianę wydawali oświadczenia w prasie, obrzucali się wyzwiskami i toczyli bitwy w sądzie. Spór o prawa do wychowywania córki trwa do dziś. Mówimy, kim jest Krzysztof Zuber, były mąż Anny Samusionek.

Małżeństwo Anny Samusionek i Krzysztofa Zubera trwało trzy lata. O rozwód wystąpiła Samusionek, która twierdziła, że musiała uciec od męża, ponieważ ten znęcał się nad nią już od początku trwania związku. Parze urodziła się córka Andżelika, która jest głównym punktem sporu pomiędzy byłymi małżonkami. Od 8 lat aktorka i biznesmen nie doszli do porozumienia w sprawie praw do wychowywania dziecka. W 2005 roku sąd orzekł rozwód Anny i Krzysztofa bez orzekania o winie, a władzę rodzicielką nad małą Andżeliką powierzył obojgu rodzicom.

>>> Kim jest Anna Samusionek? KLIKNIJ!


Po rozprawie sądowej relacje między byłymi małżonkami znacząco się pogorszyły. W mediach pojawiały się oskarżenia o przemoc domową, szantaże, wyłudzanie pieniędzy, kłamstwa i manipulacje. Cała Polska dowiedziała się o problemach Samusionek i Zubera. 

Krzysztof Zuber jest biznesmenem. Z Anną Samusionek poznali się chwilę po rozwodzie aktorki z jej pierwszym mężem, Pawłem Burczykiem. 

Tagi: fokus tv,

Redakcja 02/09/2013

Zobacz też

Jakie filmy z serii "Gwiezdne wojny" planuje nakręcić Disney? Jakie filmy z serii "Gwiezdne wojny" planuje nakręcić Disney? Siódma część Gwiezdnych wojen weszła właśnie na ekrany kin i nosi tytuł "Przebudzenie Mocy". Ale powstaną też inne film osadzone w słynnym świecie gwiezdnej sagi. Ile ich będzie i kiedy będziemy mieli je okazję zobaczyć? Troje uczonych wchodzi do baru odc. 6 - opis odcinka Troje uczonych wchodzi do baru odc. 6 - opis odcinka Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się czy życie na Ziemi będzie istnieć bez spadających gwiazdy? Skąd na Ziemi pojawiły się niektóre z jej najcenniejszych skarbów, jak złoto i diamenty? Co chroni Ziemię przed szkodliwym promieniowaniem kosmicznym? Aby znaleźć odpowiedź, trzeba spojrzeć w górę i zobacz przestrzeń kosmiczną. W tym odcinku ekipa serialu Troje uczonych wchodzi do baru zabiera nas w podróż w kosmos, żebyśmy zobaczyli, że panująca tam pogoda dała jedne z najcenniejszych rzeczy na Ziemi. Jak usunąć rdzę? Jak wyczyścić plamy z rdzy? Sprawdzone sposoby Jak usunąć rdzę? Jak wyczyścić plamy z rdzy? Sprawdzone sposoby Jak domowym sposobem usunąć rdzę i plamy z rdzy? Rdza powstaje na skutek utleniania się żelaza w wodzie i wilgotnej atmosferze. Łatwo ją zidentyfikować, gdyż tworzy na metalowych przedmiotach niejednorodną rudą warstwę. Czasami możemy też spotkać plamy z rdzy na umywalce, glazurze czy ubraniach. Nie jest łatwo z nimi walczyć, ale... na wszystko znajdzie się sposób! Fenomen "Gwiezdnych wojen" - na czym polega? Fenomen "Gwiezdnych wojen" - na czym polega? Trzydzieści dziewięć lat temu na ekrany kin weszły „Gwiezdne wojny”. Seria fantastycznych filmów George’a Lucasa to przejaw największego geniuszu w historii science-fiction. Pomimo upływu czasu „Gwiezdne wojny” wciąż budzą zachwyt milionów fanów. W czym tkwi magia tego kultowego filmu?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!