Krzysztof Jabłoński - kim jest narzeczony Izabeli Janachowskiej?

Izabela Janachowska od dwóch lat spotyka się z milionerem Krzysztofem Jabłońskim. Para już planuje huczny ślub. Nie trzeba będzie oszczędzać, bo narzeczony Janachowskiej to zdolny biznesmen. Kim jest Krzysztof Jabłoński? Mówimy, kim jest partner Izabeli Janachowskiej, Krzysztof Jabłoński.

Kim jest partner Janachowskiej?

Krzysztof Jabłoński ma 55 lat i miliony na koncie. Partner Izabeli Janachowskiej poznał swoją ukochaną podczas kręcenia programu "Taniec z Gwiazdami", gdzie z widowni podziwiał jej ruchy. Już po miesiącu randek Janachowska i Jabłoński zamieszkali razem w mieszkaniu Krzysztofa w Warszawie. A na majówce spędzonej w Rzymie Krzysztof Jabłoński oświadczył się 27 lat młodszej Izabeli. Para za kilka miesięcy weźmie ślub. Janachowska nigdy nie ukrywała łączącej ich relacji. Od początku partner towarzyszył jej na branżowych imprezach i bankietach. Jabłoński słynie z drogich prezentów - jedną z niespodzianek dla pięknej narzeczonej był Mercedes SL500 za 500 000 zł. Biznesmen sponsoruje także wspólne wycieczki, m.in. do Nowego Jorku i Dubaju.

Na początku lat 90 Jabłoński wyjechał do Niemiec, gdzie pracował w warsztacie samochodowym. Po krótkim czasie razem ze znajomym zajął się produkcją świec i ich dystrybucją na polskim rynku. Początkowo na małą skalę, później zaopatrywał w świece hipermarkety, w tym sklepy IKEA. Po 10 latach budowania marki "Korona z Wielunia" skupił się jedynie na dostarczaniu świec do sklepów, które sygnowały je własną nazwą. W ten sposób zarobił swój pierwszy milion, a w roku 2013 wszedł ze swoją firmą na giełdę.

>>> Kim jest DOROTA SZELĄGOWSKA, partnerka Adama Sztaby, córka znanej pisarki? (KLIKNIJ)

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!