Krok po kroku jak się usuwa ZDJĘCIA Z FACEBOOKA?

Usuwanie zdjęć Facebooka tylko pozornie jest czynnością skomplikowaną. Tłumaczymy krok po kroku, jak pozbyć się niechcianej fotki z serwisu.

1. Logujemy się na Facebooku

2. Wchodzimy na swój profil klikając na swoje imię i nazwisko po lewej stronie u góry (przy zdjęciu) lub na poprzecznej belce na samej górze strony.  

3. Klikamy na zakładkę „Zdjęcia". W profilach z włączoną Osią Czasu (Timeline) znajduje się ona pod głównym zdjęciem, obok informacji profilowych, jest to drugi "kafelek" od lewej strony. W profilach starszego typu to trzecia zakładka od góry pod zdjęciem profilowym.

4. Wybieramy i klikamy na album, w którym znajduje się zdjęcie, które chcemy usunąć. W albumie wybieramy to zdjęcie i klikamy w nie. 

5. Zdjęcie otwiera się w nowym oknie.   

6. Opcja „Usuń to zdjęcie” znajduje się pod zdjęciem, po prawej stronie, na samym dole. Klikamy w nią. 

7. Pojawia się nowe okno z pytaniem „Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?” Klikamy „Potwierdź”. 

8. Gotowe! Zdjęcie zostało usunięte! 

Redakcja 03/11/2011

Zobacz też

Kim jest Tomasz Rząsa, menedżer reprezentacji Polski ? Kim jest Tomasz Rząsa, menedżer reprezentacji Polski ? Tomasz Rząsa jest byłym piłkarzem, a obecnie menedżerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Rząsa odpowiada za wizerunek reprezentacji w mediach i jest jej rzecznikiem prasowym. Kim jest Tomasz Rząsa? PSEUDOKIBICE kim są, jak odróżnić pseudokibiców od kibiców? Problem chuligaństwa w Polsce PSEUDOKIBICE kim są, jak odróżnić pseudokibiców od kibiców? Problem chuligaństwa w Polsce Kto to jest pseudokibic? Większość pseudokibiców powie natychmiast, że tylko oni są prawdziwymi kibicami. To jak się połapać? Dla kibica najważniejszy jest doping. Dla pseudokibica bardziej niż mecz ważniejsza jest walka z innymi chuliganami. Kim są  kibice, pseudokibice, chuligani stadionowi i pozastadionowi? Kto jest określany mianem KIBOLA? Jak odróżnić kibica od kibola? Kto jest określany mianem KIBOLA? Jak odróżnić kibica od kibola? Podczas Euro 2012 w Polsce nie udało się uniknąć zamieszek z udziałem pseudokibiców. Do najostrzejszych bójek z udziałem stadionowych chuliganów, czyli kiboli doszło 12.06.2012 przed meczem Polska - Rosja w Warszawie. O kim można powiedzieć kibol? Kim jest CRAIG THOMSON, sędzia który poprowadzi mecz POLSKA - CZECHY we Wrocławiu? Kim jest CRAIG THOMSON, sędzia który poprowadzi mecz POLSKA - CZECHY we Wrocławiu? 16 czerwca mecz z Czechami we Wrocławiu, który zdecyduje o dalszym udziale Polaków w EURO 2012. Biało-czerwoni muszą wygrać, żeby przejść do ćwierćfinału, Czechom wystarczy remis (mają na koncie przegraną z Rosją 4:1 i wygraną z Grecją 2:1). W sobotę drużyna Kuby Błaszczykowskiego będzie musiała więc dać z siebie wszystko. Czy w wyjściu z grupy pomoże nam szkocki arbiter Craig Thomson, który poprowdzi to spotkanie? Czego można się po nim spodziewać? 

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!