Koszmarna wyprawa. Przemyt złota z Buenos Aires i Sao Paulo do Sydney

Witamy u celu podróży! Czeka cię teraz długi wyrok w przepełnionym więzieniu, bardzo daleko od domu. Seria „Koszmarna wyprawa" przedstawia prawdziwe historie ludzi, którzy podczas pobytu za granicą wpadają w tarapaty. Przemyt alkoholu i narkotyków, zakazana miłość, niefortunne spotkania z miejscowymi przestępcami stają się początkiem koszmaru.Stephen Sutton pracował w fabryce drobiu w Sydney. Pewnego dnia jego stanowisko zostało zlikwidowane i Stephen znalazł się bez środków do życia. Poszukiwania pracy długo nie przynosiły rezultatu, aż pewnego dnia, gdy siedział w lokalnym barze, mężczyzna, który przedstawił się jako Roland, zaproponował mu pracę. Nowe zajęcie miało polegać na przewożeniu złota z Buenos Aires i z Sao Paulo do Sydney. Stephen przyjął propozycję, choć dziwiło go trochę, że za jednorazowy transport złota ma otrzymać 15 tysięcy dolarów. Jak się później okazało, w walizkach, które dostarczali mu współpracownicy Rolanda ukryte było nie złoto, lecz kokaina.

Niedługo później, w trakcie pobytu w Buenos Aires, Stephen został zaaresztowany. Na komisariacie policji dowiedział się, że śledzony był od pierwszej chwili, gdy tylko zaangażował się w realizację swojego zadania, gdy po raz pierwszy wsiadł do samolotu lecącego z Sydney do Buenos Aires. Jeszcze tego samego wieczoru wtrącono go do aresztu, a potem przewieziony do więzienia Marcos Paz. Tak zaczął się jego pobyt w piekle.

Redakcja 26/09/2014

Zobacz też

Czym grozi udział w CONDOM CHALLENGE? Na czym polega nowy internetowy trend? Czym grozi udział w CONDOM CHALLENGE? Na czym polega nowy internetowy trend? Nie od dziś wiadomo, że internet jest największą skarbnicą najbardziej niepotrzebnych, dziwnych, strasznych i obrzydliwych rzeczy na świecie. Zagłębiając się w odmęty YouTube’a, możemy odnaleźć filmy, których tak naprawdę nigdy nie chcielibyśmy zobaczyć. Na pewno jednym z nich jest CONDOM CHALLENGE! Na czym polega nowy internetowy trend? PIT. Ulga rehabilitacyjna: komu przysługuje? Jak skorzystać? PIT. Ulga rehabilitacyjna: komu przysługuje? Jak skorzystać? Z ulgi rehabilitacyjnej w 2013 roku może skorzystać osoba, która jest niepełnosprawna lub ma na utrzymaniu inną osobę niepełnosprawną. Jak skorzystać z ulgi rehabilitacyjnej w PIT 2012? Na jakich zasadach można to zrobić? Wszystko o uldzie rehabilitacyjnej. Śmieci. Co zrobić, żeby ich było mniej? Jak segregować odpady w domu? Segregacja śmieci zasady Śmieci. Co zrobić, żeby ich było mniej? Jak segregować odpady w domu? Segregacja śmieci zasady W gospodarstwach domowych w Polsce rocznie produkuje się około 10 milionów ton odpadów. Starczyłoby ich do wzniesienia góry o szerokości 1 km i wysokości dwa razy wyższej niż Mount Everestu. Zobacz jakie są zasady segregacja śmieci. Kobiety w zarządach największych spółek w Polsce - gdzie zasiadają? Kobiety w zarządach największych spółek w Polsce - gdzie zasiadają? Polska pod względem liczby kobiet zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych plasuje się w połowie stawki 27 państw unijnych. Największy odsetek kobiet w zarządach mają Norwegowie. Tam jednak kwestie te regulowane są prawnie. Sprawdź, w zarządach jakich największych firm w Polsce zasiadają kobiety!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!