Koszmarna wyprawa. Przemyt złota z Buenos Aires i Sao Paulo do Sydney

Witamy u celu podróży! Czeka cię teraz długi wyrok w przepełnionym więzieniu, bardzo daleko od domu. Seria „Koszmarna wyprawa" przedstawia prawdziwe historie ludzi, którzy podczas pobytu za granicą wpadają w tarapaty. Przemyt alkoholu i narkotyków, zakazana miłość, niefortunne spotkania z miejscowymi przestępcami stają się początkiem koszmaru.Stephen Sutton pracował w fabryce drobiu w Sydney. Pewnego dnia jego stanowisko zostało zlikwidowane i Stephen znalazł się bez środków do życia. Poszukiwania pracy długo nie przynosiły rezultatu, aż pewnego dnia, gdy siedział w lokalnym barze, mężczyzna, który przedstawił się jako Roland, zaproponował mu pracę. Nowe zajęcie miało polegać na przewożeniu złota z Buenos Aires i z Sao Paulo do Sydney. Stephen przyjął propozycję, choć dziwiło go trochę, że za jednorazowy transport złota ma otrzymać 15 tysięcy dolarów. Jak się później okazało, w walizkach, które dostarczali mu współpracownicy Rolanda ukryte było nie złoto, lecz kokaina.

Niedługo później, w trakcie pobytu w Buenos Aires, Stephen został zaaresztowany. Na komisariacie policji dowiedział się, że śledzony był od pierwszej chwili, gdy tylko zaangażował się w realizację swojego zadania, gdy po raz pierwszy wsiadł do samolotu lecącego z Sydney do Buenos Aires. Jeszcze tego samego wieczoru wtrącono go do aresztu, a potem przewieziony do więzienia Marcos Paz. Tak zaczął się jego pobyt w piekle.

Redakcja 26/09/2014

Zobacz też

Dziecko Kate i Williama: PIERWSZE ZDJĘCIA kilka dni po porodzie, gdzie i kiedy? Dziecko Kate i Williama: PIERWSZE ZDJĘCIA kilka dni po porodzie, gdzie i kiedy? Księżna Kate rodzi! Rodzina królewska w napięciu czeka na nowego króla lub królową. Cała Wielka Brytania, ale też wiele osób na świecie oczekuje na pierwsze zdjęcia książęcego potomka. Gdzie ukażą się takie zdjęcia? Kiedy można się ich spodziewać? Czego pies nie może jeść? [LISTA PRODUKTÓW TRUJĄCYCH] Czego pies nie może jeść? [LISTA PRODUKTÓW TRUJĄCYCH] Nie wszystkie produkty, które są smaczne i zdrowe dla człowieka, są zdrowe również dla psa. Czekolada i orzechy są dla psa wręcz trujące, winogrona i rodzynki mogą uszkodzić psie nerki, a czosnek prowadzi u psa do rozpadu czerwonych krwinek. Co robić, gdy pies nie chce jeść? Co robić, gdy pies nie chce jeść? Często zdarza się, że pies nie chce jeść. Jeśli brak apetytu nie jest związany z chorobą, wówczas nie należy czworonoga na siłę karmić. Zamiast tego spróbujmy kilka rodzajów karm - suchych i w puszkach - psy często maja konkretne preferencje co do "smaku". Warto również sprawdzić czy pies przypadkiem sam nie organizuje sobie lepszego jedzenia od tego co ma w misce. Porządny facet. Kto to jest? Jakie ma cechy? O kim można tak powiedzieć? Porządny facet. Kto to jest? Jakie ma cechy? O kim można tak powiedzieć? Życie większości kobiet kręci się wokół poszukiwań mężczyzny. Najpierw królewicza, potem ideału, następnie porządnego faceta. Większość z nas zadowala się w końcu mężczyzną heteroseksualnym. To nam najczęściej do szczęścia wystarcza. Jakby dodatkowo był jeszcze porządny - byłybysmy niesłychanie usatysfakcjonowane. Jak rozpoznać tego porządnego?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!