Koszmarna wyprawa: Mexico Money Machine. Gdy za nielegalne sterydy płacisz fałszywymi pieniędzmi...

Serial Koszmarna wyprawa opowiada historie ludzi, których podróż miała tragiczny finał - najczęściej za sprawą złych decyzji samych podróżników. Zobacz, co się dzieje, gdy za nielegalnie kupione sterydy płacisz fałszywymi banknotami i robisz to za granicą...Gdy od Jeremy'ego Khinoo odeszła dziewczyna i zabrała ze sobą ich wspólną córkę, bohater Koszmarnej wyprawy uciekł w świat, w którym wielkość mięśni oznacza wszystko.  A sterydy są sposobem, aby mięśnie rosły i rosły...
Jednak sterydy trudno legalnie kupić, dlatego Jeremy z grupą chłopaków z siłowni postanawia pojechać do Meksyku, aby kupić nielegalne leki na receptę - i... zapłacić za nie z fałszywymi pieniędzmi.
Pierwsze dwa razy udało się im uciec wraz z lekami. Ale  podczas trzeciej podróży Jeremy zostaje namierzony podczas używania fałszywej gotówki. Choć próbuje uciekać, to policja rusza za nim w pościg, który kończy się blokadą policyjną. Jeremy za narkotyki i posługiwanie się fałszywymi pieniędzmi ląduje w meksykańskim więzieniu. Tam szybko uzależnia się od heroiny i zostaje pchnięty nożem przez innego narkomana. W swojej Koszmarnej wyprawie Jeremy traci więc nie tylko wolność, ale o mało nie traci życia.

 

Redakcja 23/07/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!