Koszmarna wyprawa: Mexico Money Machine. Gdy za nielegalne sterydy płacisz fałszywymi pieniędzmi...

Serial Koszmarna wyprawa opowiada historie ludzi, których podróż miała tragiczny finał - najczęściej za sprawą złych decyzji samych podróżników. Zobacz, co się dzieje, gdy za nielegalnie kupione sterydy płacisz fałszywymi banknotami i robisz to za granicą...Gdy od Jeremy'ego Khinoo odeszła dziewczyna i zabrała ze sobą ich wspólną córkę, bohater Koszmarnej wyprawy uciekł w świat, w którym wielkość mięśni oznacza wszystko.  A sterydy są sposobem, aby mięśnie rosły i rosły...
Jednak sterydy trudno legalnie kupić, dlatego Jeremy z grupą chłopaków z siłowni postanawia pojechać do Meksyku, aby kupić nielegalne leki na receptę - i... zapłacić za nie z fałszywymi pieniędzmi.
Pierwsze dwa razy udało się im uciec wraz z lekami. Ale  podczas trzeciej podróży Jeremy zostaje namierzony podczas używania fałszywej gotówki. Choć próbuje uciekać, to policja rusza za nim w pościg, który kończy się blokadą policyjną. Jeremy za narkotyki i posługiwanie się fałszywymi pieniędzmi ląduje w meksykańskim więzieniu. Tam szybko uzależnia się od heroiny i zostaje pchnięty nożem przez innego narkomana. W swojej Koszmarnej wyprawie Jeremy traci więc nie tylko wolność, ale o mało nie traci życia.

 

Redakcja 23/07/2015

Zobacz też

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 4. Rok 1498. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 4. Rok 1498. WIDEO bez cenzury Borgiowie przeżywają trudne chwile. Czyżby szczęście miało odwrócić się od Cezara, Lukrecji, Rodriga? A może już dawno się od nich odwróciło? Oto 4. odcinek trzeciego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 3. Rok 1497. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 3. Rok 1497. WIDEO bez cenzury Borgiowie byli jednym z najsłynniejszych i najpotężniejszych rodów początków renesansu w Europe. Zasłynęli ze swoich zbrodni, nieokiełznanej żądzy władzy, skłonności do grzechu rozpusty. Ale czy na prawdę byli tak okrutni i pozbawieni skrupułów? Piotr Sałyga i Fundacja Chustka [ROZMOWA] Piotr Sałyga i Fundacja Chustka [ROZMOWA] Historia Joanny Sałygi cały czas budzi ogromne emocje wśród czytelników jej bloga. Wiele osób było zaskoczonych, kiedy Piotr, mąż Chustki, kilka miesięcy po jej śmierci trafił do więzienia. Pojawiły się domysły, insynuacje, anonimowe wpisy, stawiające w złym świetle Niemęża i działalność fundacji… Również w komentarzach u nas - na mówimyjak.pl. Dlatego chcąć wyjaśnić kilka kwestii, zwróciliśmy się do przedstawicieli fundacji. Rozmowa z  Agnieszką Olejnik, prezesem Zarządu Fundacji Chustka. Pradawne Archiwum X: czy korona cierniowa Chrystusa przetrwała do dziś?Czy rzeczywiście znajduje się w Notre Dame w Paryżu? Pradawne Archiwum X: czy korona cierniowa Chrystusa przetrwała do dziś?Czy rzeczywiście znajduje się w Notre Dame w Paryżu? Korona cierniowa - przedmiot kultu, relikwia, symbol męki syna bożego Jezusa Chrystusa znajduje się dziś w katedrze Notre Dame w Paryżu. Ale czy na pewno jest to ten sam wieniec z pokrytych cierniami gałęzi, który Chrystus miał na głowie w chwili śmierci? Kolejny odcinek programu „Pradawne Archiwum X" postara się odpowiedzieć na to pytanie.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!