Koszmar z sąsiedztwa - szokująca opowieść kryminalna oparta na faktach w FOKUS TV

Koszmar z sąsiedztwa to jeden z najbardziej wstrząsających dokumentów w FOKUS TV. Kryminały robią na nas wrażenie szczególnie, kiedy mamy do czynienia z prawdziwą historią. Tak jest w tym wypadku.

 
Spokojne miasteczko w centralnej części Stanów Zjednoczonych przez lata żyło w błogim spokoju, dopóki nie okazało się, że wśród mieszkańców zaczyna się dziać coś złego. Program Koszmar Z Sąsiedztwa, to historia, która jak w przypadku thrillerów powili ukazuje coraz pełniejszy obraz sprawy. Prowadzący Garrison Keeler w każdym odcinku przekazuje nam informacje o kolejnych incydentach i zbrodniach, które zaczynają siać panikę wśród mieszkańców.

W programie zobaczymy wywiady ze śledczymi, policjantami, prokuratorami, ale też przeciętnymi mieszkańcami miejsca, które z oazy spokoju przemieniło się w teren działalności przestępczej. Program ukazuje intrygę, podejrzenia i kolejne hipotezy nad którymi pracuje policja.

 

 

Redakcja 13/05/2014

Zobacz też

Kim jest PRISCILLA CHAN - obecnie pani ZUCKERBERG, żona miliardera i założyciela Facebooka? Kim jest PRISCILLA CHAN - obecnie pani ZUCKERBERG, żona miliardera i założyciela Facebooka? Mark Zuckerberg 19 maja 2012 ożenił się, czym zaskoczył większość gości zaproszonych na przyjęcie w jego domu. Ci ostatni myśleli, że zostali zaproszeni na świętowanie wejścia Facebooka na giełdę i ukończenia przez dziewczynę Marka – Priscillę Chan, studiów medycznych na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Francisco. Kim jest Priscilla Chan – żona miliardera? Co to jest schizma? Czy apostazja to schizma? WIDEO Co to jest schizma? Czy apostazja to schizma? WIDEO Schizma, herezja i apostazja to ważne pojęcia w krytycznym podejściu do wiary. Nie każdy schizmatyk i heretyk pragnie apostazji, czyli oderwania się od wiary katolickiej. Apostata z kolei może, ale nie musi być heretykiem, czyli głosicielem poglądów sprzecznych z nauką Kościoła, z którego pragnie wystąpić. Na czym polega APOSTAZJA? Akt i procedura apostazji czyli wystąpienie z Kościoła co to takiego? Dlaczego pierwsza Polka urodzona dzięki in vitro mówi o apostazji? Na czym polega APOSTAZJA? Akt i procedura apostazji czyli wystąpienie z Kościoła co to takiego? Dlaczego pierwsza Polka urodzona dzięki in vitro mówi o apostazji? Współcześnie Kościół katolicki nie cieszy się tak duża popularnością jak kiedyś. Coraz więcej osób jest wierzącymi, ale niepraktykującymi. Część wiernych zaś całkowicie odsunęło się od religii i zdecydowało się na apostazję. Co to takiego? Na czym polega? Na czym polega procedura apostazji? Dlaczego pierwsza Polka urodzona dzięki metodzie in vitro, Agnieszka Ziółkowska, planuję apostazje? Kim jest Priscilla Chan, żona miliardera Marka Zuckerberga? Jak się poznali? Kim jest Priscilla Chan, żona miliardera Marka Zuckerberga? Jak się poznali? Twórca Facebooka, Mark Zuckerberg, ożenił się. Żoną Zuckerberga została jego wieloletnia partnerka Priscilla Chan. Kim jest Priscilla Chan? Jak Mark Zuckerberg poznał Priscillę Chan-Zuckerberg?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!