Koszmar z sąsiedztwa - szokująca opowieść kryminalna oparta na faktach w FOKUS TV

Koszmar z sąsiedztwa to jeden z najbardziej wstrząsających dokumentów w FOKUS TV. Kryminały robią na nas wrażenie szczególnie, kiedy mamy do czynienia z prawdziwą historią. Tak jest w tym wypadku.

 
Spokojne miasteczko w centralnej części Stanów Zjednoczonych przez lata żyło w błogim spokoju, dopóki nie okazało się, że wśród mieszkańców zaczyna się dziać coś złego. Program Koszmar Z Sąsiedztwa, to historia, która jak w przypadku thrillerów powili ukazuje coraz pełniejszy obraz sprawy. Prowadzący Garrison Keeler w każdym odcinku przekazuje nam informacje o kolejnych incydentach i zbrodniach, które zaczynają siać panikę wśród mieszkańców.

W programie zobaczymy wywiady ze śledczymi, policjantami, prokuratorami, ale też przeciętnymi mieszkańcami miejsca, które z oazy spokoju przemieniło się w teren działalności przestępczej. Program ukazuje intrygę, podejrzenia i kolejne hipotezy nad którymi pracuje policja.

 

 

Redakcja 13/05/2014

Zobacz też

Start jesiennej ramówki FOKUS TV. Hell on Wheels – Witaj w piekle, Sala operacyjna: Waga Ciężka i... Start jesiennej ramówki FOKUS TV. Hell on Wheels – Witaj w piekle, Sala operacyjna: Waga Ciężka i... 1 października FOKUS TV rozpocznie emisję jesiennych nowości, które dostarczą widzom wiedzy, emocji i rozrywki. Wśród premierowych pozycji znajdą się m.in. serial westernowy „Hell on Wheels – Witaj w piekle” oraz serial dokumentalny produkcji własnej „Sala operacyjna: Waga Ciężka”. Ramówkę wzbogacą również nowe reality shows, seriale i filmy dokumentalne. Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w pierwszym sezonie? WIDEO, OPISY ODCINKÓW Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w pierwszym sezonie? WIDEO, OPISY ODCINKÓW Serial Hell on Wheels – Witaj w piekleprzenosi widzów do Ameryki pierwszych lat po zakończeniu wojny secesyjnej. Pokazuje, w jaki sposób ten wielki kraj odbudowywał się po jednym z najbardziej krwawych wewnętrznych konfliktów w swojej historii. Co ważne, akcja trzyma w napięciu. Codziennością osady zwanej Hell on Wheels są pojedynki z bronią w ręku, krwawe morderstwa, akty zemsty i wszelkie przejawy chciwości. Hell on Wheels – serial o nieznanym obliczu Dzikiego Zachodu. WIDEO, ZDJĘCIA Hell on Wheels – serial o nieznanym obliczu Dzikiego Zachodu. WIDEO, ZDJĘCIA Hell on Wheels to brudne, zabłocone, ruchome miasteczko „przesuwające się” wraz z budową kolei. Pojedynki z bronią w ręku, krwawe morderstwa, zemsta i chciwość – to codzienność tego miejsca. Z drugiej strony są ludzie, dla których honor i uczciwość to najważniejsze wartości w życiu. Także miłość znajdzie w tym serialu swoje miejsce... Hell on Wheels – Witaj w piekle: kim są bohaterowie serialu? WIDEO, ZDJĘCIA Hell on Wheels – Witaj w piekle: kim są bohaterowie serialu? WIDEO, ZDJĘCIA Serial „Hell on Wheels” opowiada o trudnych losach imigrantów przybyłych z całego świata oraz świeżo wyzwolonych niewolników. Pokazuje też bezlitosne traktowanie społeczności Indian – rdzennych mieszkańców tych terenów. Historia przedstawiona w „Hell on Wheels” to też świadectwo tego, jak wysoką cenę trzeba było zapłacić za postęp i rozwój cywilizacyjny. Kim są bohaterowie serialu?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!