Kosmos – wszystko, co chcieliście o nim wiedzieć, ale nie mieliście czasu zapytać.

Kosmos – gwiazdy i planety, białe karły i czarne dziury, galaktyki i muzyka sfer... FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Co warto wiedzieć"!


Dlaczego i po co poruszają się gwiazdy i planety?Jak wielki był Wielki Wybuch? Jak duży jest kosmos? Co to są białe karły i czarne dziury? Czy istnieje życie na Marsie? Kiedy możliwe będą podróże w czasie? Odkryj wraz z nami tajemnice przestrzeni kosmicznej! Fascynujące fakty i ciekawostki naukowe, odpowiedzi na pytania, które zawsze chcieliście zadać, niesamowite grafiki i animacje komputerowe! Kosmos, przestrzeń i czas odsłonią przed wami wszystkie swoje tajemnice!
 

Redakcja 19/05/2015

Zobacz też

Czym jest DuckDuckGo? Czy Google będzie miał konkurencję? Czym jest DuckDuckGo? Czy Google będzie miał konkurencję? "Google tracks you, we don't!" to hasło przewodnie nowej przeglądarki DuckDuckGo, która zdobywa właśnie rzeszę fanów w Stanach Zjednoczonych. Przeglądarka powstała w konsekwencji ostatnich doniesień o PRISM. KOLIZJA OŚWIADCZENIE. Co powinno zawierać oświadczenie sprawcy spisane po wypadku? KOLIZJA OŚWIADCZENIE. Co powinno zawierać oświadczenie sprawcy spisane po wypadku? KOLIZJA: OŚWIADCZENIE. Nawet najbardziej doświadczonemu kierowcy może się przydarzyć stłuczka samochodowa. Podczas takiej sytuacji kierowca powinien zachować spokój i pamiętać o spisaniu oświadczenia, w przypadku gdy nie zostaje wzywana policja. Jakie dane oraz informacje muszą się znaleźć w dokumentacji? Piłka ręczna. Ile razy do finałów mistrzostw świata awansowała reprezentacja Polski kobiet? Piłka ręczna. Ile razy do finałów mistrzostw świata awansowała reprezentacja Polski kobiet? Wywalczony przez polskie piłkarki ręczne ( po dwóch zwycięskich meczach ze Szwedkami 26:23 i 32:31) awans do przyszłorocznych mistrzostw świata w Serbii będzie dopiero siódmym startem biało - czerwonych na mundialu. Mówimy, jakie były poprzednie starty naszych kadrowiczek. Piłka ręczna. Ile razy do finałów mistrzostw świata awansowała reprezentacja Polski kobiet? ZALANY SAMOCHÓD. Co robić, gdy podczas nawałnicy samochód zalewa woda?  ZALANY SAMOCHÓD. Co robić, gdy podczas nawałnicy samochód zalewa woda? ZALANY SAMOCHÓD - co robić? Wydarzenia z warszawskiej Trasy AK pokazują, że podczas nawałnicy samochód znajdujący się w niskim punkcie drogi w ekspresowym tempie może zostać całkowicie zalany wodą. Pasażerowie w takich okolicznościach muszą od razu reagować i szybko wydostać się z auta.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!