Kosmos, ciało człowieka, czas... Dzięki programowi Co warto wiedzieć nie będą już przed Wami miały żadnych tajemnic

Kosmos, ciało człowieka, czas i przestrzeń, czyli ciekawostki naukowe, intrygujące pytania i fascynujące odpowiedzi w przystępnej formie! „Co warto wiedzieć" – nowy program na antenie FOKUS TV odpowie na wszystkie pytania, które zawsze chcieliście zadać!


Jak wielki był Wielki Wybuch? Czy jest życie na Marsie? Kiedy ludzie nauczą się podróżować w czasie? Po obejrzeniu programu „Co warto wiedzieć" poznacie odpowiedzi zarówno na te, jak i na wiele innych pytań. Wszystkie ciekawostki naukowe, jakie znajdą się w programie zostaną przedstawione w łatwy i przystępny sposób, za pomocą nowoczesnych grafik i animacji komputerowych. Jesteście gotowi na podróż do krainy tajemnic? Ludzkie ciało, kosmos, przestrzeń i czas nie będą miały już przed Wami żadnych sekretów!

 

Redakcja 11/05/2015

Zobacz też

Tanie tablety Manta. Zobacz tablet MID-05 za 500 zł. Czy warto kupować u polskiego producenta? Tanie tablety Manta. Zobacz tablet MID-05 za 500 zł. Czy warto kupować u polskiego producenta? Polska firma Manta oferuje tablety w przedziale cenowym idealnym dla szczupłych portfeli. Za jedyne 509,99 zł w sklepie Manta kupisz tablet z parametrami, które spokojnie uniosą film, grę i surfowanie po sieci. Jaki jest tablet manta MID-05? Czego można się spodziewać po tablecie za 500 zł? Mówimy, co wybrać zamiast iPada i Samsunga.  Lubimy tanie tablety! Polacy coraz chętniej kupują tani sprzęt, czy warto? Test Manta MID-04 Lubimy tanie tablety! Polacy coraz chętniej kupują tani sprzęt, czy warto? Test Manta MID-04 Tablet Manta MID-04 kosztuje 289,99 złotych i jak na taką cenę wypada całkiem nieźle w użyciu. Czy odniesie sukces w sprzedaży? Boom na tanie tablety zaczął się, gdy tylko Biedronka i Carrefour wypuściły tablety za mniej niż 400 zł. Tablet z Biedronki za 369 zł rozszedł się w mig. Już na drugi dzień po wprowadzeniu promocji ciężko było znaleźć dyskont z tabletem GoClever. Gdzie szukać tanich tabletów?  Tanie tablety w Polsce. Sprawdź, czy tani tablet może być dobry? Test polskiego Lark FreeMe 70.0 Tanie tablety w Polsce. Sprawdź, czy tani tablet może być dobry? Test polskiego Lark FreeMe 70.0 Zamiast odkładać prawie 3000 zł na iPada 3, tablet Samsunga lub Asusa lepiej zastanowić się do czego potrzebujemy tabletu i kupić taki za mniej niż 1000, a najelpiej za 300 zł i cieszyć się oglądaniem filmów, grami i surfowaniem po sieci. Polskie tablety Lark to świetny wybór dla chudszych portfeli. Mówimy, czy można kupić dobry tablet za mniej niż 500 zł. Jacy są najlepsi polscy producenci tabletów? Co robić, gdy do twojego mieszkania dokonano WŁAMANIA? Jak zgłosić stratę w towarzystwie ubezpieczeniowym? Co robić, gdy do twojego mieszkania dokonano WŁAMANIA? Jak zgłosić stratę w towarzystwie ubezpieczeniowym? Wyłamane zamki, wybite szyby w oknie, przeszperane szafy... co zrobić, gdy twoje mieszkanie “odwiedzili” złodzieje? Gdzie zgłosić zdarzenie, kogo poinformować o włamaniu?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!