Kosmos, ciało człowieka, czas... Dzięki programowi Co warto wiedzieć nie będą już przed Wami miały żadnych tajemnic

Kosmos, ciało człowieka, czas i przestrzeń, czyli ciekawostki naukowe, intrygujące pytania i fascynujące odpowiedzi w przystępnej formie! „Co warto wiedzieć" – nowy program na antenie FOKUS TV odpowie na wszystkie pytania, które zawsze chcieliście zadać!


Jak wielki był Wielki Wybuch? Czy jest życie na Marsie? Kiedy ludzie nauczą się podróżować w czasie? Po obejrzeniu programu „Co warto wiedzieć" poznacie odpowiedzi zarówno na te, jak i na wiele innych pytań. Wszystkie ciekawostki naukowe, jakie znajdą się w programie zostaną przedstawione w łatwy i przystępny sposób, za pomocą nowoczesnych grafik i animacji komputerowych. Jesteście gotowi na podróż do krainy tajemnic? Ludzkie ciało, kosmos, przestrzeń i czas nie będą miały już przed Wami żadnych sekretów!

 

Redakcja 12/05/2015

Zobacz też

Jak korzystać z wpłatomatu? Jak korzystać z wpłatomatu? Wpłatomat to nowoczesne samoobsługowe urządzenie bankowe, które umożliwi ci wpłatę gotówki bez konieczności stania w kolejce do okienka. Zobacz, jak się z niego korzysta. Wojna w Iraku i inne konflikty zbrojne oczami dziennikarzy - FOKUS TV zaprasza na film dokumentalny Dziennikarze pod ostrzałem Wojna w Iraku i inne konflikty zbrojne oczami dziennikarzy - FOKUS TV zaprasza na film dokumentalny Dziennikarze pod ostrzałem Wojna w Iraku w trakcie pierwszych sześciu lat pochłonęła życie aż 120 dziennikarzy. Podczas I wojny światowej przedstawicieli tego zawodu zginęło zaledwie dwóch, w czasie drugiej śmierć poniosło 63. Czy relacja z wojny rzeczywiście warta jest tak krwawej ofiary? FOKUS TV zaprasza na poruszający film dokumentalny „Dziennikarze pod ostrzałem". Megalotnisko w Dubaju: wieczna rozbudowa i nienaganne działanie Megalotnisko w Dubaju: wieczna rozbudowa i nienaganne działanie Lotnisko w Dubaju - jak działa jeden z największych portów lotniczych świata? Dubajski kolos to prawdziwy „work in progress" - obiekt nieustannie się rozbudowuje, obsługując coraz większą liczbę podróżnych. Cel? 100 milionów pasażerów w ciągu roku w ciągu najbliższych kilku lat! Odkryjcie tajniki tego niesamowitego portu lotniczego w kolejnym odcinku programu „Megalotnisko w Dubaju"! Tuż przed tragedią: Pearl Harbor. Czy Amerykanie mogli powstrzymać japoński atak? Tuż przed tragedią: Pearl Harbor. Czy Amerykanie mogli powstrzymać japoński atak? Ten odcinek programu „Tuż przed tragedią", przedstawia przyczyny i tło ataku na Pearl Harbor. W japońskim ataku na amerykańską bazę wojskową na Hawajach zginęło 2,4 tys. amerykańskich żołnierzy i zaledwie około 60 Japończyków. Czy klęska USA była nieunikniona?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!