Kosmos, ciało człowieka, czas... Dzięki programowi Co warto wiedzieć nie będą już przed Wami miały żadnych tajemnic

Kosmos, ciało człowieka, czas i przestrzeń, czyli ciekawostki naukowe, intrygujące pytania i fascynujące odpowiedzi w przystępnej formie! „Co warto wiedzieć" – nowy program na antenie FOKUS TV odpowie na wszystkie pytania, które zawsze chcieliście zadać!


Jak wielki był Wielki Wybuch? Czy jest życie na Marsie? Kiedy ludzie nauczą się podróżować w czasie? Po obejrzeniu programu „Co warto wiedzieć" poznacie odpowiedzi zarówno na te, jak i na wiele innych pytań. Wszystkie ciekawostki naukowe, jakie znajdą się w programie zostaną przedstawione w łatwy i przystępny sposób, za pomocą nowoczesnych grafik i animacji komputerowych. Jesteście gotowi na podróż do krainy tajemnic? Ludzkie ciało, kosmos, przestrzeń i czas nie będą miały już przed Wami żadnych sekretów!

 

Redakcja 11/05/2015

Zobacz też

Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w drugim sezonie? TRAILER Hell on Wheels – Witaj w piekle: co w drugim sezonie? TRAILER Drugi sezon westernowego serialu „Hell on Wheels – Witaj w piekle” to kontynuacja historii Cullena Bohannona, który w poszukiwaniu zemsty na mordercy żony trafia na Dziki Zachód, do brygady budowniczych Pierwszej Kolei Transkontynentalnej. Co się wydarzy w nowych odcinkach? Z akt CIA: Wojna dronów. Jak działania wojenne prowadzi się w XXI wieku? Z akt CIA: Wojna dronów. Jak działania wojenne prowadzi się w XXI wieku? Świat znajduje się w ciągłym zagrożeniu. Najlepsi agenci CIA nieustannie tropią i eliminują terrorystów, korzystając z najnowszych osiągnięć techniki. Wojnę można prowadzić zdalnie – za pomocą... pilota sterującego dronem. Wyrafinowane metody Jamesa Bonda bezpowrotnie przeszły do historii. Zmiana czasu 2016 z letniego na zimowy. Kiedy i w którą stronę? Zmiana czasu 2016 z letniego na zimowy. Kiedy i w którą stronę? Zmiana czasu – kiedy i w którą stronę trzeba przestawić zegary? To pytanie w Polsce i wielu innych państwach świata rozlega się zewsząd dwa razy w roku. Jesienna zmiana czasu z letniego na zimowy to ta przyjemniejsza, dzięki której śpimy o godzinę dłużej. Hotele, w których nie zaśniesz. Duchy pokojówek, znikający goście i... INFOGRAFIKA Hotele, w których nie zaśniesz. Duchy pokojówek, znikający goście i... INFOGRAFIKA Niektórych zjawisk paranormalnych doświadcza się na co dzień. Bywają nimi np. złe przeczucia, które z biegiem czasu okazują się trafne. Podobnie déja vu, czyli poczucie ponownego przeżywania danej sytuacji – wciąż jeszcze pozbawione wyjaśnienia naukowego. Także z pozoru bezpieczne pokoje hotelowe stają się miejscami niewytłumaczalnych zdarzeń.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!