Kontener pod ścisłą kontrolą! Kirsten i Will za kierownicą dźwigu portowego! FOKUS TV zaprasza na program Prawo jazdy na ciężkie pojazdy!

Kontener z załadunkiem - jak go udźwignąć i przenieść z miejsca na miejsce? Aktor Will Mellor i dziennikarka Kirsten O’Brien już wkrótce będą mieli poznać urządzenie, które do tego właśnie służy - gigantyczny dźwig portowy! FOKUS TV zaprasza na program „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!


Kontener z załadunkiem to dla niego bułka z masłem! Wielki, masywny wielopoziomowy dźwig portowy, liczący 15 metrów wysokości stworzony został do zadań specjalnych - przenosi z miejsca na miejsce wielkie i ciężkie kontenery. Aktor Will Mellor i dziennikarka Kirsten O’Brien już wkrótce zasiądą za jego sterami, żeby okiełznać tego silnego i bezwzględnego olbrzyma. Czy poradzą sobie z tym wyzwaniem? Do kursu kierowania dźwigiem portowym przystąpią w miejscowości portowej Tilbury, w hrabstwie Essex. Czy zdołają ujarzmić portowego olbrzyma? Które z nich okaże się lepsze w ostatecznych testach? FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na program z cyklu „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!


Emisja programu „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy": FOKUS TV, sobota, 15 maja, godz. 12:00

Program można obejrzeć także w internecie, na stronie www.fokus.tv/player, sobota, 15 maja, godz. 12:00

 

Tagi: kontener,

Redakcja 16/05/2015

Zobacz też

Zakręcona historia. Seria dokumentalna o wydarzeniach, które zmieniły bieg dziejów Zakręcona historia. Seria dokumentalna o wydarzeniach, które zmieniły bieg dziejów Seria „Zakręcona historia” przedstawiająca najdziwniejsze wydarzenia, które nieoczekiwanie zmieniły dzieje świata. Dokumentaliści zaprezentują, w jaki sposób spotkanie Abrahama Lincolna z niemieckim hrabią doprowadziło do lądowania na Księżycu. Spróbują też odpowiedzieć na pytanie, czy obserwacja niezidentyfikowanych obiektów latających przyczyniła się do powstania nowoczesnych komputerów. Widzowie dowiedzą się również, jak wojna między członkami Ku Klux Klanu i mafią wpłynęła na muzykę jazzową i prezydenturę Johna Kennedy'ego. Szkoła Edukacji. Bezpłatne studia podyplomowe dla nauczycieli polskiego i matematyki. WIDEO Szkoła Edukacji. Bezpłatne studia podyplomowe dla nauczycieli polskiego i matematyki. WIDEO Żadna reforma systemu edukacji nie jest polskiej szkole tak potrzebna jak dobrze przygotowani nauczyciele. W tym celu stworzono Szkołę Edukacji, czyli bezpłatne dzienne studia podyplomowe dla przyszłych nauczycieli języka polskiego lub matematyki. Program powstał we współpracy z Teachers College nowojorskiego Uniwersytetu Columbia. Właśnie trwa rekrutacja. Dla przyszłych studentów przewidziana jest pula stypendiów. Targi WIATR i WODA 2017. Program, wystawcy, wydarzenia towarzyszące Targi WIATR i WODA 2017. Program, wystawcy, wydarzenia towarzyszące Program targów WIATR i WODA 2017 obfituje w atrakcje zarówno dla osób zawodowo związanych ze sportami wodnymi, jak i dla miłośników żeglarstwa, kajakarstwa, pięknych jachtów i motorówek. Najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny – wszystko to w dniach 16-19 marca 2017 roku w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wojciech Młynarski: rodzina i kariera słynnego poety, autora tekstów piosenek i satyryka Wojciech Młynarski: rodzina i kariera słynnego poety, autora tekstów piosenek i satyryka Wojciech Młynarski nie żyje. Śmierć tej legendy polskiej piosenki pogrążyła w żałobie świat kultury, ale przede wszystkim rodzinę zmarłego. Co warto wiedzieć o dzieciach, rodzeństwie i pozostałych krewnych Wojciecha Młynarskiego, wśród których nie brakuje ważnych postaci?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!