Kontener pod ścisłą kontrolą! Kirsten i Will za kierownicą dźwigu portowego! FOKUS TV zaprasza na program Prawo jazdy na ciężkie pojazdy!

Kontener z załadunkiem - jak go udźwignąć i przenieść z miejsca na miejsce? Aktor Will Mellor i dziennikarka Kirsten O’Brien już wkrótce będą mieli poznać urządzenie, które do tego właśnie służy - gigantyczny dźwig portowy! FOKUS TV zaprasza na program „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!


Kontener z załadunkiem to dla niego bułka z masłem! Wielki, masywny wielopoziomowy dźwig portowy, liczący 15 metrów wysokości stworzony został do zadań specjalnych - przenosi z miejsca na miejsce wielkie i ciężkie kontenery. Aktor Will Mellor i dziennikarka Kirsten O’Brien już wkrótce zasiądą za jego sterami, żeby okiełznać tego silnego i bezwzględnego olbrzyma. Czy poradzą sobie z tym wyzwaniem? Do kursu kierowania dźwigiem portowym przystąpią w miejscowości portowej Tilbury, w hrabstwie Essex. Czy zdołają ujarzmić portowego olbrzyma? Które z nich okaże się lepsze w ostatecznych testach? FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na program z cyklu „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!


Emisja programu „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy": FOKUS TV, sobota, 15 maja, godz. 12:00

Program można obejrzeć także w internecie, na stronie www.fokus.tv/player, sobota, 15 maja, godz. 12:00

 

Tagi: kontener,

Redakcja 16/05/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!