Kontener - jak to przenieść? Kirsten i Will będą uczyć się obsługi dźwigu portowego! FOKUS TV zaprasza na program Prawo jazdy na ciężkie pojazdy!

Kontener wyładowany towarami jest wielki i ciężki. Żeby przenieść go z miejsca na miejsce nie wystarczy zwykły dźwig! Potrzebna jest tu specjalna wielka i silna machina. I właśnie takiego kolosa spróbują okiełznać Kirsten i Will w kolejnym odcinku programu „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!


To będą prawdziwe zapasy gigantów, wielkie wyzwania i super wielkie pojazdy do wyjątkowych zadań specjalnych! Aktor Will Mellor i dziennikarka Kirsten O’Brien, ludzie, którzy nie boją się żadnych wyzwań, udadzą się do portu w miejscowości Tilbury, w hrabstwie Essex. Będą się tam uczyć prowadzenia na prawdę wielkich i ciężkich maszyn - wielopoziomowych, liczących około 15 metrów wysokości dźwigów portowych, których zadaniem jest przenoszenie kontenerów! Jak sobie poradzą? FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na program z cyklu „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!


Emisja programu „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy": FOKUS TV, czwartek, 14 maja, godz. 19:50

Program można obejrzeć także w internecie, na stronie www.fokus.tv/player, czwartek, 14 maja, godz. 19:50

 

Tagi: kontener,

Redakcja 14/05/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!