Prawo jazdy na ciężkie pojazdy - Kontener i jego pogromcy. Kirsten i Will obsługują dźwig portowy!

Kontener - jak go podnieść, przenieść i postawić na właściwym miejscu? Aktor Will Mellor i dziennikarka Kirsten O’Brien już wkrótce dowiedzą się, jak to się robi! Czy dźwig portowy będzie im posłuszny? FOKUS TV zaprasza na program „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!

Kontener wypakowany po brzegi ciężkimi towarami - aktor Will Mellor i dziennikarka Kirsten O’Brien nauczą się, jak podnieść ładunek o tak gigantycznej wadze, jak go przenieść i jak delikatnie odstawić na właściwe miejsce. Zasiądą w tym celu za sterami gigantycznego dźwigu portowego w miejscowości Tilbury w hrabstwie Essex. Jak myślicie, co okaże się najtrudniejsze w tym zadaniu? Czy Will i Kirsten podołają temu zadaniu?  FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na program z cyklu „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!


 

Redakcja 21/05/2015

Zobacz też

Oznaki umierania. Co się dzieje z człowiekiem przed śmiercią? WIDEO Oznaki umierania. Co się dzieje z człowiekiem przed śmiercią? WIDEO Jak rozpoznać zbliżającą się śmierć? Co się dzieje z ciałem człowieka na kilka tygodni, dni i godzin przed śmiercią? Podobno organizm wysyła choremu i jego otoczeniu pewne znaki zwiastujące koniec. Mówi się, że w tym momencie całe życie przelatuje przed oczami. A co dzieje się z człowiekiem, gdy umiera? Mówimy, jakie są oznaki nadchodzącego zgonu. Jak pościć zdrowo i mądrze? Wielki Post to czas odnowy nie tylko ducha! Jak pościć zdrowo i mądrze? Wielki Post to czas odnowy nie tylko ducha! 40 dni wstrzemięźliwości w żywieniu – ograniczenie czy wręcz rezygnacja z jedzenia mięsa, tłustych potraw i słodyczy oraz picia alkoholu – to rzecz dobra i dla ducha, i dla ciała. Proponujemy zatem trzy metody postu Post ścisły. Jak pościć w Środę Popielcową i w Wielki Piątek? Post ścisły. Jak pościć w Środę Popielcową i w Wielki Piątek? W Środę Popielcową i w Wielki Piątek katolików obowiązuje post ścisły. Osoby w wieku od 18 do 60 lat powinny ograniczyć liczbę i obfitość posiłków, a także powstrzymać się od spożywania pokarmów mięsnych. Młodzieży od 14. roku życia dotyczy tylko ten ostatni nakaz. Co można jeść w dni postu ścisłego? Popielec. Kiedy wypada Środa Popielcowa 2017 i zaczyna się Wielki Post? Popielec. Kiedy wypada Środa Popielcowa 2017 i zaczyna się Wielki Post? Środa Popielcowa, uroczystość obchodzona w Kościele katolickim, jest świętem ruchomym. Jej datę wyznacza termin Świąt Wielkanocnych – Popielec wypada dokładnie na 46 dni kalendarzowych przed Niedzielą Zmartwychwstania, jako że w 40-dniowy okres postu nie wlicza się niedziel. W tym roku Środa Popielcowa wypada 1 marca.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!