Prawo jazdy na ciężkie pojazdy - Kontener i jego pogromcy. Kirsten i Will obsługują dźwig portowy!

Kontener - jak go podnieść, przenieść i postawić na właściwym miejscu? Aktor Will Mellor i dziennikarka Kirsten O’Brien już wkrótce dowiedzą się, jak to się robi! Czy dźwig portowy będzie im posłuszny? FOKUS TV zaprasza na program „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!

Kontener wypakowany po brzegi ciężkimi towarami - aktor Will Mellor i dziennikarka Kirsten O’Brien nauczą się, jak podnieść ładunek o tak gigantycznej wadze, jak go przenieść i jak delikatnie odstawić na właściwe miejsce. Zasiądą w tym celu za sterami gigantycznego dźwigu portowego w miejscowości Tilbury w hrabstwie Essex. Jak myślicie, co okaże się najtrudniejsze w tym zadaniu? Czy Will i Kirsten podołają temu zadaniu?  FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na program z cyklu „Prawo jazdy na ciężkie pojazdy"!


 

Redakcja 21/05/2015

Zobacz też

WAKACJE TYLKO DLA KOBIET. Dlaczego panie chcą same wyjeżdżać na urlop? WAKACJE TYLKO DLA KOBIET. Dlaczego panie chcą same wyjeżdżać na urlop? Wyjazdy tylko dla kobiet to nowy trend w turystyce, który zdobywa coraz większe zainteresowanie. Powstają hotele obsługiwane wyłącznie przez żeński personel, biura podróży – prowadzone tylko przez kobiety – oferują wyjazdy, na których panie w swoim gronie odpoczywają i zapominają o codziennych obowiązkach, ale nie tylko. Wykwalifikowana kadra proponuje im również zabiegi dla ciała: odmładzające, odchudzające, relaksujące oraz dla duszy: kursy asertywności i pewności siebie. JAK bez operacji POWIĘKSZYĆ penisa? Czy można wydłużyć penisa bez operacji? JAK bez operacji POWIĘKSZYĆ penisa? Czy można wydłużyć penisa bez operacji? Niewielu jest mężczyzn zadowoloych z rozmiarów swojego penisa. A niektórzy są tak bardzo niezadowoleni, że zastanawiają sie nad operacyjnym powiększeniem prącia. To jednak ostateczność, tym bardziej, że operacja nie zawsze kończy się sukcesem. Na szczęsie są metody nieoperacyjne. I skuteczne na powiększenie penisa. Dlaczego szkodzą dłuższe PRZERWY W SEKSIE? Dlaczego szkodzą dłuższe PRZERWY W SEKSIE? Jedno z praw biologii mówi, że organ nie używany zanika. Stąd prosty wniosek, że narząd często używany ma się doskonale. I dotyczy to również, a może przede wszystkim seksu, a zwłasza penisa. Im częściej, im dłużej pracuje, tym dłużej zachowuje sprawność. ULGA NA INTERNET. Jak odliczyć ulgę na internet, jakie limity ulg i odliczeń? ULGA NA INTERNET. Jak odliczyć ulgę na internet, jakie limity ulg i odliczeń? Jeśli potwierdzi się zapowiedź Donalda Tuska o likwidacji ulgi internetowej, wydatki na dostęp do sieci będziemy mogli odpisywać jeszcze tylko w 2012 i 2013 roku. Ile wynosi ulga internetowa rozliczeniu podatkowy za 2011 rok? Kto może ją odliczyć? Jaką kwotę? Czy ulgę na internet odlicza się od dochodu, czy od podatku? Jakie zmiany w porównaniu z poprzednim rokiem?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!