Kochane kociaki – program o kotach... Po prostu musisz go obejrzeć!

Koty – aktualnie najmodniejsi czworonożni przyjaciele człowieka. Najśmieszniejsze, najpiękniejsze, najsłodsze i najmądrzejsze stworzenia na planecie Ziemia, które swoją popularnością w internecie biją na głowę pozostałe gatunki fauny i flory. Koty opanowały także Fokus tv!
Któż jest im się w stanie oprzeć? Któż nie ogląda kocich filmików w sieci? Któż nie chciałby mieć kota i chwalić się nim przed znajomymi? Któż nie chciałby mieć dwóch, a nawet trzech kotów? Dziewczyny piszczą na ich widok. Chłopaki nie mogą oderwać od nich wzroku! Wszyscy śledzą kocie zabawy i sztuczki, wybierają swoich kocich faworytów, koty dnia, tygodnia i miesiąca.

Program „Kochane kociaki" to kolejna wspaniała okazja, by podejrzeć kocie zwyczaje i zachwycić się pięknem naszych przesłodkich przyjaciół. Poznamy w nim rzadkie rasy kotów - od wyjątkowo puszystych po zupełnie łyse. Będziemy świadkami narodzin i pierwszych dni życia brytyjskich kotów krótkowłosych. Spotkamy się z czworonogimi gwiazdami, które występują na scenach i pozują do zdjęć. Koniecznie włączcie telewizor i poznajcie najsłodsze kociaki świata!
 

Redakcja 14/07/2014

Zobacz też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!