Kochane kociaki – program o kotach... Po prostu musisz go obejrzeć!

Koty – aktualnie najmodniejsi czworonożni przyjaciele człowieka. Najśmieszniejsze, najpiękniejsze, najsłodsze i najmądrzejsze stworzenia na planecie Ziemia, które swoją popularnością w internecie biją na głowę pozostałe gatunki fauny i flory. Koty opanowały także Fokus tv!
Któż jest im się w stanie oprzeć? Któż nie ogląda kocich filmików w sieci? Któż nie chciałby mieć kota i chwalić się nim przed znajomymi? Któż nie chciałby mieć dwóch, a nawet trzech kotów? Dziewczyny piszczą na ich widok. Chłopaki nie mogą oderwać od nich wzroku! Wszyscy śledzą kocie zabawy i sztuczki, wybierają swoich kocich faworytów, koty dnia, tygodnia i miesiąca.

Program „Kochane kociaki" to kolejna wspaniała okazja, by podejrzeć kocie zwyczaje i zachwycić się pięknem naszych przesłodkich przyjaciół. Poznamy w nim rzadkie rasy kotów - od wyjątkowo puszystych po zupełnie łyse. Będziemy świadkami narodzin i pierwszych dni życia brytyjskich kotów krótkowłosych. Spotkamy się z czworonogimi gwiazdami, które występują na scenach i pozują do zdjęć. Koniecznie włączcie telewizor i poznajcie najsłodsze kociaki świata!
 

Redakcja 14/07/2014

Zobacz też

Kim jest WOJCIECH MANN, dziennikarz muzyczny, radiowiec i tekściarz, który zrezygnował z SZANSY NA SUKCES? Kim jest WOJCIECH MANN, dziennikarz muzyczny, radiowiec i tekściarz, który zrezygnował z SZANSY NA SUKCES? Autor wielu programów muzycznych i rozrywkowych, konferansjer, tekściarz, tłumacz i autor książek. Chyba nie ma drugiego dziennikarza darzonego taką sympatią przez słuchaczy i widzów. Inteligentny i bezpretensjonalny, z charakterystycznym poczuciem humoru. Człowiek orkiestra, marka sama w sobie, gwarancja jakości. Po prostu - Wojciech Mann.  CO TO JEST wrestling? Andrzej Gołota w wrestlingu czy MMA? JAKIE SĄ ZASADY wrestlingu? CO TO JEST wrestling? Andrzej Gołota w wrestlingu czy MMA? JAKIE SĄ ZASADY wrestlingu? Wrestling to sport cieszący się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych. Jest to widowiskowe show podczas, którego zawdonicy walczą na ringu. Główną zasadą meczów jest to, że wyniki są z góry ustalone są przez tzw. bookerów, którzy wybierają zawodników i ich charakter - czyli ustalają, który z nich wygra walkę. Ile kosztuje trumna? Gdzie i za ile kupić trumnę przez internet? Ile kosztuje trumna? Gdzie i za ile kupić trumnę przez internet? Według portalu gazeta.pl, Katarzyna W., matka półrocznej Madzi z Sosnowca, przed śmiercią dziecka szukała w internecie informacji o cenach trumien. Tak ustaliła prokuratura po przeszukaniu komputera kobiety. Informacje takie można wyszukać w sieci. Mówimy jak szukać cennika trumień w internecie. Gdzie szukać informacji o pochówku.  Aleksandra Kurzak – kim jest polski sopran, który podbił świat opery? Aleksandra Kurzak – kim jest polski sopran, który podbił świat opery? Aleksandra Kurzak to światowej sławy sopranistka. Jest młodą Polką, pochodzi z Wrocławia. Mając zaledwie 27 lat, wystąpiła w Metropolitan Opera w Nowym Jorku i Royal Opera House Covent Garden w Londynie, dwóch najbardziej prestiżowych scenach świata. Jej kalendarz zapełniony jest trzy lata naprzód! Dowiedz się więcej o Aleksandrze Kurzak.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!