Kochane kociaki - FOKUS TV ma coś dla entuzjastów kotów!

Kochane kociaki to wymarzony program dla tych, którzy nie tylko nauczyli się akceptować trudne charaktery tych pięknych zwierząt, ale nauczyli się kochać je ze wszystkimi ich humorami i temperamentem.


Leonardo Da Vinci powiedział, że najmarniejszy kot i tak jest arcydziełem. Mark Twain pisał o nich, że gdyby skrzyżować człowieka z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu z pewnością by zaszkodziło. To jedne z najbardziej skomplikowanych, ale i najpiękniejszych zwierząt na Świecie, a liczba ich zwolenników i pasjonatów mówi sama za siebie. Kochane kociaki to idealny program dla nich, ale nie tylko.
 

Redakcja 30/04/2014

Zobacz też

Co zrobić z ziemią z wykopów podczas budowy domu? Co zrobić z ziemią z wykopów podczas budowy domu? Ziemię wykopaną podczas budowy domu można później wykorzystać na terenie działki - dotyczy to nie tylko ziemi urodzajnej, ale także podglebia. Podpowiadamy co zrobić z ziemią z wykopów i jak zadbać o to, aby nie gleba wokół budowy nie uległa zniszczeniu podczas prac budowlanych. Jak się dowiedzieć, czy szkoła publiczna ma dotacje i skąd? Jak się dowiedzieć, czy szkoła publiczna ma dotacje i skąd? Dotacje na szkoły publiczne pochodzą z budżetów właściwych jednostek samorządu terytorialnego: gminy, powiatu lub samorządu województwa. Sprawdź, skąd określone typy szkół i placówek czerpią dotacje oświatowe. Czy wpłaty na komitet rodzicielski są obowiązkowe? Czy dyrekcja szkoły ma prawo żądać na piśmie deklaracji wpłaty na komitet rodzicielski? Czy wpłaty na komitet rodzicielski są obowiązkowe? Czy dyrekcja szkoły ma prawo żądać na piśmie deklaracji wpłaty na komitet rodzicielski? Wpłaty na komitet rodzicielski zbierane są w każdej szkole. Zdarza się, że od ich dokonania uzależnione jest otrzymanie świadectwa. Nauka w szkołach publicznych jest bezpłatna - zapisano w Konstytucji RP w artykule 70. Już ta podstawa prawna wystarczy, żeby jednoznacznie powiedzieć, że wpłaty na komitet rodzicielski NIE SĄ, i pod żadnym pozorem NIE MOGĄ BYĆ OBOWIĄZKOWE. Szkoła sportowa a szkoła z klasami sportowymi – czym się różnią? Szkoła sportowa a szkoła z klasami sportowymi – czym się różnią? Szkoły i klasy z oddziałami sportowymi są doskonałą alternatywą dla dzieci, które przejawiają zdolności sportowe. Codzienne treningi nie zwalniają jednak z nauki programu ogólnego. Dowiedz się, czym różni się klasa sportowa od szkoły sportowej i na czym polega nauka!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!