Kochane kociaki - FOKUS TV ma coś dla entuzjastów kotów!

Kochane kociaki to wymarzony program dla tych, którzy nie tylko nauczyli się akceptować trudne charaktery tych pięknych zwierząt, ale nauczyli się kochać je ze wszystkimi ich humorami i temperamentem.


Leonardo Da Vinci powiedział, że najmarniejszy kot i tak jest arcydziełem. Mark Twain pisał o nich, że gdyby skrzyżować człowieka z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu z pewnością by zaszkodziło. To jedne z najbardziej skomplikowanych, ale i najpiękniejszych zwierząt na Świecie, a liczba ich zwolenników i pasjonatów mówi sama za siebie. Kochane kociaki to idealny program dla nich, ale nie tylko.
 

Redakcja 30/04/2014

Zobacz też

Kim jest ARTUR SOBIECH, zdobywca jedynego gola w sparingowym meczu z ŁOTWĄ? Kim jest ARTUR SOBIECH, zdobywca jedynego gola w sparingowym meczu z ŁOTWĄ? 22 maja 2012 roku, na niespełna miesiąc przed rozpoczęciem Euro 2012 reprezentacja Polski rozegrała mecz towarzyski z Łotwą. Choć wielu nie widziało sensu w tego typu występie, bo kadra Franciszka Smudy nie zagrała w najmocniejszym składzie, a więc nie było nawet szans poćwiczyć trenowanych schematów, to jest jeden piłkarz, który na pewno zszedł z boiska usatysfakcjonowany - Artur Sobiech. Gracz Hannoveru 96 strzelił jedyną bramkę w tym meczu, dając Polsce zwycięstwo. Kim jest napastnik Polski i gdzie gra na co dzień?  Czego NIE ROBIĆ na DZIAŁCE? Czyli jak odpoczywać, aby inni też mogli odpocząć... Czego NIE ROBIĆ na DZIAŁCE? Czyli jak odpoczywać, aby inni też mogli odpocząć... Na wiosnę i w lecie działki położone w środku miasta wygladają jak baśniowe ogrody. Wśród różnorodnych odcieni zieleni delikatnie bieleją korony drzew owocowych usiane tysiącami kwiatów. Zakwitają tulipany, wystrzelając z ziemi wszystkimi kolorami tęczy. Co zrobić gdy dostaniesz wypowiedzenie zmieniające? Czy zmiana warunków oznacza rozwiązanie umowy o pracę? Co zrobić gdy dostaniesz wypowiedzenie zmieniające? Czy zmiana warunków oznacza rozwiązanie umowy o pracę? Pracodawca ma prawo obniżyć ci pensję albo zaproponować pracę na pół etatu zamiast całego, ale musi wręczyć tzw. wypowiedzenie zmieniające. Dowiedz się, co możesz wtedy zrobić. Zygmunt Błaszczykowski, ojciec Kuby Błaszczykowskiego. Kim był? Zygmunt Błaszczykowski, ojciec Kuby Błaszczykowskiego. Kim był? 23 maja 2012 zmarł Zygmunt Błaszczykowski, ojciec Kuby Błaszczykowskiego. To, że kojarzycie nazwisko wcale nie jest przypadkiem. Człowiek ten był ojcem kapitana reprezentacji Polski i gracza Borussii Dortmund - Jakuba Błaszczykowskiego. Kim jest i czy zrobił coś, dzięki czemu powinien być znany?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!