Seks. KOBIECE PIERSI - jak je pieścić, by kobieta przeżyła ORGAZM? Instrukcja obsługi kobiecych piersi

Kobiece piersi to bardzo wrażliwa strefa erogenna. Dlatego – jeśli ich pieszczenie zaczniesz za wcześnie, za mocno, zbyt szybko – możesz oberwać po łapach. Bo zamiast przyjemności sprawiasz ból! Czy to znaczy, że lepiej zostawić je w spokoju? W żadnym wypadku! Niepieszczenie piersi jest zbrodnią na kobiecym organizmie i wzajemnych relacjach. Mówimy, jak pieścić piersi, by twoja partnerka była w siódmym niebie oraz jak po wyglądzie piersi poznać, że kobieta miała orgazm.

Instrukcja obsługi piersi

1.     Nie zaczynaj gry wstępnej od próby pieszczenia piersi. Co prawda bardzo łatwo przekonać się, czy kobieta jest podniecona, bo jednym z pierwszych przejawów tego stanu są stojące brodawki, ale dotyk piersi na samym początku, zanim jeszcze cokolwiek się zacznie dziać, jest (bywa) niemiły. Piersi po prostu muszą sobie powolutku urosnąć innym sposobem. By kobieta nie reagowała niechętnie na dotyk i pieszczoty piersi, ty możesz się nimi zająć w zaawansowanej fazie gry wstępnej.

Zadziała, pod warunkiem że: oboje macie ochotę na seks, by podniecić partnerkę użyjesz swoich tajemnych sztuczek, czyli poszepczesz jej do ucha pięknych wyznań sporo, popieścisz twarz, okolice uszu, kark, pocałujesz nie tylko w usta, sprawdzisz, jak pulsuje jej krew w żyłach, zwłaszcza tych na szyi, a potem powolutku możesz obserwować, jak zachowują się piersi, a dalej to…

2.     Pieść piersi na różnorodne sposoby – dotykaj, głaszcz, miziaj, potrząsaj, oklepuj, całuj, używając do tego celu: rąk, ust, języka, rzęs, nosa, włosów (gdy masz długie), własnego torsu, stóp, penisa albo przyrządów: pędzelków, piórek albo czegokolwiek innego.

Zadziała, pod warunkiem że: wszystko, co chcesz zrobić, będziesz robił delikatnie, a jeśli partnerka będzie chciała, byś zwiększył intensywność pieszczot, to ci o tym powie albo pokaże, na jaki rodzaj intensywności możesz sobie pozwolić. Pieszczoty rękami lub stopami mogą być bolesne i nieprzyjemne, jeśli skóra na nich jest sucha, popękana i z odciskami. Użyj oliwki do ciała dla dzieci – wcale nie do tego, by posmarować nimi piersi kobiety, tylko do pielęgnacji własnych rąk i najpierw doprowadź je do przyzwoitego stanu. Dotyk i pieszczoty nawet naoliwionymi rękami, ale z fatalnym stanem skóry i odciskami są odczuwane jako niezbyt nieprzyjemne lub niemile drażniące.

3.     Podczas stosunku podaruj partnerce wiele dodatkowych odczuć. Piersi mogą powiększyć się nawet o 30% w stosunku do swojej objętości. To spora powierzchnia do pieszczenia i odbierania doznań. Poza tym piersi są „nierozerwalnie” związane z tym, co kobiety czują w dole brzucha. Pieszczenie piersi przyspiesza nie tylko pożądanie, ale i pozostałe odczucia, w tym orgazm i czyni go intensywniejszym i pełniejszym.

Zadziała, pod warunkiem że: nie będziesz pieścił piersi tak, jakbyś miał zamiar wkręcić/wykręcić żarówki! A poza tym piersi to nie tylko brodawki i sutki! Nie ograniczaj się więc do nich, dlatego że najszybciej reagują na bodźce i widać, jak zmieniają kolor. Traktuj pierś jako całość.

4.     Nie dotykaj piersi po stosunku. Są jeszcze przez jakiś czas nabrzmiałe (tak jak twój penis), więc nie dotykaj ich, bo możesz sprawić ból. Oczywiście ich wielkość i stojące jeszcze brodawki mogą być fascynujące i prowokujące do zabaw, ale lepiej nie sprawiać nikomu bólu i zostawić piersi w spokoju. Jeśli nie umiesz wyobrazić sobie, jak kobiece piersi mogą odbierać bodźce, to poproś partnerkę, by z twoim penisem zrobiła to, co ty chciałbyś zrobić z jej piersiami. Wtedy się dowiesz, jak to jest być pieszczonym „na sucho”, ręką o gładkości kory drzewa i z naciskiem imadła. Nie jest to porównanie nieuprawnione, gdyż jest wiele podobieństwa w reakcji piersi i penisa na podniecenie, seks, stosunek, orgazm.

Po wyglądzie piersi poznasz, czy kobieta miała orgazm

Piersi podczas gry wstępnej i stosunku „rosną”. Jak wspomniano, mogą się powiększyć o 30% objętości, otoczka brodawki o 1 cm i sama brodawka też o 1 cm, z tym że ona pnie się w górę. To imponujące zjawisko, którego mechanizm powstawania jest podobny jak powiększania się penisa. Męski organ po stosunku mięknie i więdnie – w różnym tempie i kobiece piersi też. Najpierw może się wydać, że brodawki rosną jeszcze bardziej, ale to nieprawda, bo zmniejszają się same piersi, więc brodawki wydają się większe. I właśnie ten moment, przy jednoczesnym spokojnym mięknięciu i więdnięciu piersi (patrz, jak zachowuje się penis), jest sygnałem przeżytego orgazmu. Nie zapomnij tylko, że kobiety nie lubią dotykania piersi po stosunku, bo nie jest to dla nich miłe uczucie. Tak samo jak dotykanie twojego penisa po orgazmie.

Przestrogi dla nadgorliwych

1.     Nie zachowuj się jak fizyk. Każdy bodziec wywołuje reakcję, ale to nie powód, żeby pieszcząc piersi partnerki, obserwować ją jak eksponat doświadczalny. Jeśli nie jest to „ta” kobieta, jeśli nie jesteś dla niej „tym” mężczyzną, możesz wyczyniać cuda – reakcja będzie, ale nigdy do końca taka, by pochłonęła was bezrozumnie. Czegoś tam się o sobie dowiecie, rozładujecie napięcie seksualne i tyle.

2.     Nie proś partnerki o to, by się przy tobie masturbowała, bo chcesz wiedzieć, jak sama pieściłaby swoje piersi i co jej odpowiada, bo to jest po prostu głupie. Tak głupie, że aż nie sposób tego komentować, chociaż może trzeba: jeśli zamierzasz być dla niej kimś więcej niż rozładowywaczem napięcia seksualnego (albo wydaje ci się, że jesteś), to ucz się jej, jej potrzeb, reakcji, oczekiwań. Ty się jej ucz, z nią i przy niej. Nie traktuj jej jak prototypu urządzenia, które będziesz potem obsługiwał!

3.     Nie sprawdzaj swoich umiejętności seksualnych, macając jej piersi po stosunku w poszukiwaniu prawdy o przeżytym orgazmie. To upokarzające dla kobiety, a o tobie też świadczy nie najlepiej. Jest całe mnóstwo kobiet, dla których bardziej liczy się sam akt, poczucie jedności i bliskości z wybranym człowiekiem niż eksplozja fajerwerków. Może twoja partnerka właśnie tym razem miała na takie spotkanie ochotę? A poza tym o orgazm możesz zapytać, jeśli tak bardzo sam się zatraciłeś, że nie zauważyłeś, jak ona reaguje na - w końcu wasz - akt!

4.     Nie oświadczaj, że tylko kobieta zdolna przeżyć orgazm sutkowy jest extra! O bardzo bliskim związku piersi z narządami płciowymi i rodnymi kobiety przekonują się dokładnie i niekiedy bardzo boleśnie dopiero po porodzie. Wiele z nich wówczas przeżywa swój pierwszy orgazm, który wcale nie jest zasługą partnerów tylko dzieci. One ssąc pierś, sprawiają, że organizm wydziela oksytocynę, obkurcza się macica, odczuwa się podniecenie, a ponieważ cały układ po ciąży i porodzie jest bardzo wrażliwy na bodźce – kobieta może odczuwać orgazm podczas karmienia dziecka. A na pewno odczuwa skurcze macicy i o ile nie jest totalnie poraniona, odczuwa też podniecenie seksualne. Są kobiety, które można doprowadzić do orgazmu pieszcząc ich piersi (lepiej przygotować się na kilkadziesiąt minut – albo więcej – intensywnej pracy). Nie musi to być twoja partnerka. Tak samo jak ty nie musisz być tym, który osiągnie orgazm dlatego, że partnerka pieści twoje stopy lub głowę ze szczególnym uwzględnieniem okolic uszu!

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Jak działa allegro.pl? Jak kupować i sprzedawać w serwisie aukcyjnym? Jak działa allegro.pl? Jak kupować i sprzedawać w serwisie aukcyjnym? Allegro.pl to najpopularniejszy serwis aukcyjny w Polsce. Można na nim kupić i sprzedać właściwie wszystko. Nie wiesz jak wystawić bądź nabyć wymarzony przedmiot na Allegro? Na jakich zasadach funkcjonuje Allegro? Mówimy jak działa Allegro.pl. ALEKSANDER GRAD, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Łosińca. Zobacz SYLWETKĘ posła ALEKSANDER GRAD, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Łosińca. Zobacz SYLWETKĘ posła Aleksander Grad, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 15 (OKW Tarnów). Inżynier geodeta, były Minister Skarbu w rządzie Donalda Tuska oraz wysoko postawiony w hierarchii partyjnej działacz PO. W rodzinnym Tarnowie nazywany jest carem Aleksandrem. W swojej partii słynie z uporu i bezwzględnego eliminowania rywali - o czym mógł się przekonać Andrzej Czerwiński i Urszula Gacek. Zobacz sylwetkę posła. JOHN ABRAHAM GODSON, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Łodzi. Zobacz SYLWETKĘ posła JOHN ABRAHAM GODSON, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Łodzi. Zobacz SYLWETKĘ posła John Abraham Godson, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 9 (OKW Łódź). Pierwszy czarnoskóry poseł w dziejach Polski, nauczyciel akademicki oraz autor książek i licznych publikacji. Godson bardzo ceni Łódź: Dla mnie Łódź będzie priorytetem (...) Jestem łodzianinem, tu chcę żyć i tu chcę być pochowany" zaznaczył w jednym z wywiadów. Zobacz sylwetkę posła. PREZENT NA ŚWIĘTA KUP NA ALLEGRO! Co można kupić na Allegro? PREZENT NA ŚWIĘTA KUP NA ALLEGRO! Co można kupić na Allegro? Allegro to ogromny serwis aukcyjny, gdzie możesz kupić lub sprzedać niemal wszystko. Aby ułatwić przejrzystość wystawianych ofert, wszystkie przedmioty posortowane są w kategorie. Sprawdź, co można kupić lub sprzedać na Allegro!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!