Kim są rodzice Kuby Badacha, męża Oli Kwaśniewskiej? Kim jest Tadeusz Badach?

Kuba Badach, mąż Aleksandry Kwaśniewskiej, jest postacią znaną, ale mało kto pamięta, że również jego ojciec nie jest postacią anonimową. Mówimy, kim jest Tadeusz Badach.

Tadeusz Badach, ojciec Kuby Badacha męża Aleksandry Kwaśniewskiej, mieszka w Krasnymstawie, gdzie jest prezesem OSM Krasnystaw. Prezesem tej spółdzielni jest już 35 lat! Jako prezes spółdzielni Tadeusz Badach często wypowiada się dla branżowych portali, a przez niektórych nazywany jest nawet "Królem Kefiru". Z ojcem żony swojego syna, Aleksandrem Kwaśniewskim poznał się w 2000 roku, w czasie kampanii prezydenckiej.

Rodziny Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha znają się więc już od dawna. Sam Tadeusz Badach zajmował się nie tylko przemysłem spożywczym, ale także polityką. Był działaczem SLD. W latach 2001-2005 Tadeusz Badach był nawet posłem na Sejm z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

O życiu prywatnym Tadeusza Badacha nie da się wiele powiedzieć. Do opinii publicznej nie przedostało się nawet imię jego żony. Wiadomo, że Badach senior ma dwoje dzieci, w tym Jakuba Badacha, męża Aleksandry Kwaśniewskiej i zięcia Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!