Kim są i czym zajmują się SIOSTRY GRYCAN, czyli GRYCANKI? Marta, Wiktoria, Weronika Grycan?

W Polsce, aby zostać popularnym, trzeba być gwiazdą kina, piosenki lub sportu. Można mieć sławnych rodziców czy rodzeństwo. Wówczas, pomimo braku wybitnych talentów, można zostać celebrytą - jak siostry Grycan i ich mama. Mówimy, kim są i czym zajmują się panie Grycan.

Celebryci to osoby, które nie są zazwyczaj specjalnie utalentowane, ale z pewnych powodów stają się gwiazdami. Najbardziej znaną celebrytką na świecie jest Paris Hilton, dziedziczka wielkiej, hotelarskiej fortuny. Choć wydała swoją płytę i zagrała w hollywoodzkiej produkcji, to nie można powiedzieć, jakoby zaistniała w show biznesie głównie z tego powodu. Jednak Polacy nie są gorsi i swoich celebrytów mają. Najnowszym odkryciem mediów są siostry Grycan, mocno promowane przez mamę Martę.

Z czego znana jest rodzina Grycan?

Grycan to znana marka w świecie deserów lodowych. Lodziarnie Grycan można spotkać praktycznie w każdym centrum handlowym. Oprócz tego mają swoje osobne oddziały w najbardziej popularnych miejscach wszystkich wielkich miast w Polsce - w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Opolu, Zielonej Górze, Wrocławiu i wielu innych. Czytelnicy TVN Warszawa uznali sieć Grycan za najlepsze lodziarnie w Warszawie.

ZOBACZ KONIECZNIE: GRYCANKI u Kuby WOJEWÓDZKIEGO>>

Rodzina Grycanów swoją pozycję zaczęła tworzyć jeszcze w czasach przedwojennych, kiedy to nestor rodu Grzegorz i jego syn Józef Grycan rozpoczęli produkcję i sprzedaż swoich pierwszych lodów. Miało to miejsce w Buczaczu, skąd pan Józef (pradziadek znanych z kolorowych pism sióstr) wraz z małżonką przenieśli się do Wrocławia. Tam powstała pierwsza powojenna lodziarnia państwa Grycan, z szyldem "Lody MIŚ - Weronika Grycan". Lody Józefa Grycana zyskiwały renomę, więc otwierał on kolejne lodziarnie. Następnie jego syn Zbigniew wraz z żoną Elżbietą i córkami Małgorzatą oraz Magdaleną postanowił podtrzymać rodzinną tradycję. Dzisiaj Zbigniew jest nadal głową rodziny i szefem najpopularniejszej sieci lodziarni w Polsce - Grycan - lody od pokoleń.

ZOBACZ TAKŻE: KIM SĄ SIOSTRY GRYCAN? Zo co je kochamy?>>

Jednak jego syn, Adam Grycan, mąż Marty Grycan oraz ojciec 16-letniej Weroniki, 18-letniej Wiktorii oraz najmłodszej i najmniej znanej 7-letniej Gabrieli, nie kontynuuje rodzinnej tradycji produkcji lodów, choć zajmuje się cukiernictwem. Adam wraz z żoną Martą Grycan prowadzą oddzielną firmę A. Grycan Cukiernia Marta Grycan.

Kim są panie Grycan?

Zarówno Marta Grycan, jak i jej córki - Weronika, Wiktoria - to typowe celebrytki. Można je spotkać na ważnych, medialnych imprezach w kraju, takich jak premiera najnowszego teledysku Dody, gdzie po prostu się... lansują. Oprócz tego Marta stara się za wszelką cenę wypromować swoje córki. Za wszelką cenę próbuje przekonać Polaków, jakoby dziedziczki fortuny były bardzo utalentowane. Jednak do tej pory nikt nie widział ich specjalnych zdolności. Dlatego coraz bardziej popularne "Grycanki" póki co są po prostu trzema kobietami o znanym nazwisku.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!