Kim jest PIOTR KASZUBSKI, milioner, właściciel kliniki medycyny estetycznej?

Kim jest Piotr Kaszubski - młody milioner, właściciel kliniki Estinity, chłopak bez studiów, którego kochają media, a internet nienawidzi? Mówimy, co osiągnął Piotr Kaszubski. Poznaj polski sposób na american dream według Piotra Kaszubskiego.

Piotr Kaszubski urodził się 4 stycznia 1992 roku, pochodzi z Warszawy. Podobno 21-letni biznesmen nie wywodzi się z zamożnej rodziny. Matka Kaszubskiego była nianią, a z ojcem nie miał kontaktu. W 2011 roku Kaszubski ukończył jedną z najlepszych szkół w kraju - liceum im. Batorego w klasie biologiczno-chemicznej. W szkole Piotr Kaszubski nie był lubiany przez nauczycieli, bo zamiast nauki, głowę zaprzątało mu robienie biznesów.

Droga do kariery Kaszubskiego

Młody milioner chętnie opowiada o ciężkim dzieciństwie. Na swój sukces pracował od 13 roku życia w bardzo nieprzeciętny sposób: sprzątał końskie łajno, robił tłumaczenia z angielskiego dla kościoła Zielonoświątkowców, prowadził intratną hodowlę świerszczy i pielił ogródki duńskich bogaczy. W międzyczasie Piotr Kaszubski pracował dla Agencji Aktorskiej JMCS Studio: statystował i grał w reklamach Playa, zagrał epizod w "Na Wspólnej". Wszystkie zarobione pieniądze Piotr Kaszubski odkładał do skarbonki, nie kupując nawet tanich drożdżówek. Jak sam wspomina, wolny czas spędzał na robieniu biznes planu, a nie piciu wódki ze znajomymi.

Pod koniec liceum Piotr Kaszubski otworzył klinikę medycyny estetycznej, Estinity. Do jej promowania zaprosił Jacka Poniedziałka, Ilonę Felicjańską i Kasię Burzyńską. W zamian za zdjęcia, gwiazdy otrzymały darmowe zabiegi. Po roku prosperowania kliniki, Kaszubski otwiera własną fabrykę (prawdopodobnie kosmetyczną) i drugi oddział Estinity. Otrzymał także propozycję prowadzenia "Klubu Młodego Milionera" w "Pytaniu na śniadanie" TVP 2.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>> Kim jest ANIA YOUYA JUJKA, która zastąpi K. Mazurównę w show TYLKO TANIEC?

Tagi: fokus tv,

Redakcja 29/01/2013

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!