Kim jest PIOTR KASZUBSKI, milioner, właściciel kliniki medycyny estetycznej?

Kim jest Piotr Kaszubski - młody milioner, właściciel kliniki Estinity, chłopak bez studiów, którego kochają media, a internet nienawidzi? Mówimy, co osiągnął Piotr Kaszubski. Poznaj polski sposób na american dream według Piotra Kaszubskiego.

Piotr Kaszubski urodził się 4 stycznia 1992 roku, pochodzi z Warszawy. Podobno 21-letni biznesmen nie wywodzi się z zamożnej rodziny. Matka Kaszubskiego była nianią, a z ojcem nie miał kontaktu. W 2011 roku Kaszubski ukończył jedną z najlepszych szkół w kraju - liceum im. Batorego w klasie biologiczno-chemicznej. W szkole Piotr Kaszubski nie był lubiany przez nauczycieli, bo zamiast nauki, głowę zaprzątało mu robienie biznesów.

Droga do kariery Kaszubskiego

Młody milioner chętnie opowiada o ciężkim dzieciństwie. Na swój sukces pracował od 13 roku życia w bardzo nieprzeciętny sposób: sprzątał końskie łajno, robił tłumaczenia z angielskiego dla kościoła Zielonoświątkowców, prowadził intratną hodowlę świerszczy i pielił ogródki duńskich bogaczy. W międzyczasie Piotr Kaszubski pracował dla Agencji Aktorskiej JMCS Studio: statystował i grał w reklamach Playa, zagrał epizod w "Na Wspólnej". Wszystkie zarobione pieniądze Piotr Kaszubski odkładał do skarbonki, nie kupując nawet tanich drożdżówek. Jak sam wspomina, wolny czas spędzał na robieniu biznes planu, a nie piciu wódki ze znajomymi.

Pod koniec liceum Piotr Kaszubski otworzył klinikę medycyny estetycznej, Estinity. Do jej promowania zaprosił Jacka Poniedziałka, Ilonę Felicjańską i Kasię Burzyńską. W zamian za zdjęcia, gwiazdy otrzymały darmowe zabiegi. Po roku prosperowania kliniki, Kaszubski otwiera własną fabrykę (prawdopodobnie kosmetyczną) i drugi oddział Estinity. Otrzymał także propozycję prowadzenia "Klubu Młodego Milionera" w "Pytaniu na śniadanie" TVP 2.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>> Kim jest ANIA YOUYA JUJKA, która zastąpi K. Mazurównę w show TYLKO TANIEC?

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

APARATY FOTOGRAFICZNE. Jaki wybrać OBIEKTYW do lustrzanki? APARATY FOTOGRAFICZNE. Jaki wybrać OBIEKTYW do lustrzanki? Kupując lustrzankę zwykle producenci proponują na starcie dedykowany do niego obiektyw. Zwykle jest to najtańsze szkło, które zadowoli tylko mało wymagającego fotoamatora. Warto jednak upewnić się, że obiektyw, który kupujemy do upragnionej lustrzanki, będzie nam dobrze służył. Jaki wybrać? Jak prawidłowo korzystać z publicznego basenu? Kiedy i jak się myć pod prysznicem i dlaczego trzeba to robić? Jak prawidłowo korzystać z publicznego basenu? Kiedy i jak się myć pod prysznicem i dlaczego trzeba to robić? Zasady korzystania z basenów publicznych nie dla wszystkich są jasne. Najwięcej kontrowersji budzi nagość w przebieralni. Nagie ciała pań w wieku średnim i starszych rzekomo ranią estetyczne uczucia młodszych i tych całkiem małych. Konieczność rozbierania się pod prysznicem też jest dyskusyjna... Mówimy, dlaczego na basenie publicznym należy korzystać z prysznica, a także ile razy i jak to robić Jak założyć KONTO NA FACEBOOKU? Poradnik KROK PO KROKU Jak założyć KONTO NA FACEBOOKU? Poradnik KROK PO KROKU Jeśli jeszcze nie masz konta na Facebooku, największym portalu społecznościowym na świecie, czas to zmienić! Do założenia profilu na Facebooku potrzebnych jest zaledwie kilka minut, założenie konta jest darmowe, a posiadanie konta w serwisie jest nie tylko modne, ale czasem okazuje się też bardzo praktyczne. Jak leczyć ŚWIERZB U KOTA W USZACH? Objawy i leczenie kociego świerzbu Jak leczyć ŚWIERZB U KOTA W USZACH? Objawy i leczenie kociego świerzbu Świerzb rozwija się w miejscach ciepłych i wilgotnych z ograniczonym dostępem powietrza. Najczęściej są to uszy, ale czasem atakuje inne części ciała zwierzęcia. Mówimy, jakie są objawy świerzbu u kota w uszach i jak leczyć tę chorobę.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!