Kim jest Natalia Klimas, córka Joanny Klimas?

Natalia Klimas może okazać się jednym z gorętszych nazwisk tego roku. Niedawno wróciła ze Stanów Zjednoczonych, a już zwraca na siebie dużą uwagę. Nie bez powodu! Ta utalentowana i piękna aktorka ma przed sobą szansę na świetną karierę.

Na początku lutego Dzień Dobry TVN gościło Joannę Klimas z córką, Natalią. Mało kto kojarzył, kim jest i czym zajmuje się blondwłosa piękność. Znane nazwisko zawdzięcza mamie - projektantce, właścicielce kilku butików. To właśnie chęć odcięcia się od awangardowego stylu mamy, skłoniła Natalię Klimas do wyjazdu na studia aktorskie do Nowego Jorku, jak sama mówi w wywiadach wyjechała, aby odnaleźć siebie.

W 2006 r. ukończyła William Esper Studio w Nowym Jorku, następnie zagrała w dwóch sztukach teatralnych w Big Little Theatre. Jednak o prawdziwym sukcesie można mówić dopiero od 2009 r., kiedy dostała rolę u boku Sary Jessici Parker i Hugh Granta w komedii "Słyszeliście o Morganach". W tym samym roku pojawiła się też w jednym z najbardziej znanych seriali młodzieżowych na świecie  - "Plotkara" oraz w serialu komediowym "Białe kołnierzyki".

Jednak w kraju o sukcesach Natalii Klimas mało kto słyszał. Swoim powrotem ściągnęła jednak na siebie uwagę, dostała angaż w serialu "Przyjaciółki", a można się spodziewać, że to dopiero początek jej kariery nad Wisłą. Natalia Klimas zamierza też pomóc w rodzinnej firmie i razem z mamą Joanną pokazuje się na imprezach, promując jej markę. 

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!