Kim jest Natalia Klimas, córka Joanny Klimas?

Natalia Klimas może okazać się jednym z gorętszych nazwisk tego roku. Niedawno wróciła ze Stanów Zjednoczonych, a już zwraca na siebie dużą uwagę. Nie bez powodu! Ta utalentowana i piękna aktorka ma przed sobą szansę na świetną karierę.

Na początku lutego Dzień Dobry TVN gościło Joannę Klimas z córką, Natalią. Mało kto kojarzył, kim jest i czym zajmuje się blondwłosa piękność. Znane nazwisko zawdzięcza mamie - projektantce, właścicielce kilku butików. To właśnie chęć odcięcia się od awangardowego stylu mamy, skłoniła Natalię Klimas do wyjazdu na studia aktorskie do Nowego Jorku, jak sama mówi w wywiadach wyjechała, aby odnaleźć siebie.

W 2006 r. ukończyła William Esper Studio w Nowym Jorku, następnie zagrała w dwóch sztukach teatralnych w Big Little Theatre. Jednak o prawdziwym sukcesie można mówić dopiero od 2009 r., kiedy dostała rolę u boku Sary Jessici Parker i Hugh Granta w komedii "Słyszeliście o Morganach". W tym samym roku pojawiła się też w jednym z najbardziej znanych seriali młodzieżowych na świecie  - "Plotkara" oraz w serialu komediowym "Białe kołnierzyki".

Jednak w kraju o sukcesach Natalii Klimas mało kto słyszał. Swoim powrotem ściągnęła jednak na siebie uwagę, dostała angaż w serialu "Przyjaciółki", a można się spodziewać, że to dopiero początek jej kariery nad Wisłą. Natalia Klimas zamierza też pomóc w rodzinnej firmie i razem z mamą Joanną pokazuje się na imprezach, promując jej markę. 

Tagi: fokus tv,

Redakcja 12/02/2013

Zobacz też

Jak obchodzony jest ŚMIGUS DYNGUS? Tradycja polewania wodą w Wielkanocny Poniedziałek? Jak obchodzony jest ŚMIGUS DYNGUS? Tradycja polewania wodą w Wielkanocny Poniedziałek? Skąd się wzięła tradycja polewania wodą w Wielkanocny Poniedziałek? Jak obchodzony jest Śmigus Dyngus na południu Polski? Jak na południu Polski obchodzony jest ŚMIGUS DYNGUS? Tradycja polewania wodą w Wielkanocny Poniedziałek? Jakie znasz regionalne TRADYCJE WIELKANOCNE? W jaki sposób kiedyś żegnano Wielki Post? Jakie znasz regionalne TRADYCJE WIELKANOCNE? W jaki sposób kiedyś żegnano Wielki Post? Wielkanoc to czas spotkań z rodziną, czas, kiedy w powietrzu czuć już prawdziwą wiosnę. To też okazja, by przypomnieć sobie tradycje wielkanocne, niektóre już zapomniane, a jednak bardzo ciekawe. Każdy region Polski szczyci się innymi zwyczajami wielkanocnymi, wiele z nich jednak jest podobnych. Triduum Paschalne – czego dotyczą te uroczystości i jak są obchodzone? Triduum Paschalne – czego dotyczą te uroczystości i jak są obchodzone? Triduum Paschalne to trzy najważniejsze dni w roku liturgicznym katolików, podczas których celebrują oni Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Chrystusa. Triduum Paschalne rozpoczyna się Mszą Świętą Wieczerzy Pańskiej, a kończy Liturgią Wigilii Paschalnej. Dowiedz się więcej o uroczystościach Triduum Paschalnego. Co zakłada kobieta, kiedy jest przygnębiona? Nosi dżinsy! Co zakłada kobieta, kiedy jest przygnębiona? Nosi dżinsy! Kto by pomyślał? Brytyjscy naukowcy nie muszą widzieć miny, łez, czy uśmiechu, aby rozpoznać nastrój kobiety. Wystarczy, że zerkną na jej garderobę. Jeśli na przykład ma na sobie dżinsy, to znaczy, że wyciągając je z szafy, była... przygnębiona. Gdy kobieta ma podły nastrój, ubiera... jeansy

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!