Kim jest Margaret, czyli Małgorzata Jamroży, autorka hitu Thank You Very Much?

Margaret, czyli Małgosia Jamroży, i jej teledysk do debiutanckiego singla Thank You Very Much, narobiły sporo zamieszania na polskim rynku muzycznym. Kim jest blondwłosa wokalistka, której klip został ocenzurowany przez serwis YouTube?

Margaret, czyli Małgorzata Jamroży, do czasu premiery teledysku "Thank You Very Much" zdobywała fanów głównie jako... blogerka modowa. Swoje modne stylizacje publikowała regularnie na blogu margaret j dostępnym pod adresem www.margaret-j.blogspot.com, co jakiś czas tylko ujawniając swoje muzyczne "ciągoty". Jednak prawdą jest, że to właśnie kariera muzyczna od zawsze była największym marzeniem tej blondwłosej dziewczyny. Dlatego, by nakręcić klip do swojego debiutanckiego singla "Thank You Very Much", Margaret udała się do samego Los Angeles i skorzystała z pomocy profesjonalistów.

Małgorzata Jamroży ma 22 lata, pochodzi z Ińska, uczyła się w Szczecinie - skończyła liceum ogólnokształcące i szkołę muzyczną pierwszego stopnia, obecnie studiuje anglistykę w Warszawie. Jest laureatką "Szansy na sukces" (w odcinku z Moniką Brodką zaśpiewała piosenkę "Znam cię na pamięć"), wystąpiła na festiwalu Sopot TopTrendy 2012.

Kontrowersyjny teledysk Małgosi Jamroży

Reżyserem i pomysłodawcą klipu Margaret jest Chris Piliero - nagrodzony m.in. prestiżową nagrodą MTV VMA Breakthrough. Już podczas pierwszego spotkania między Piliero i Margaret nawiązała się wyjątkowa nić porozumienia. W tworzeniu muzyki chodzi o znalezienie wspólnego języka - tłumaczy wokalistka - Taki też znalazłam z moimi producentami. Tak naprawdę to w jakim języku mówi moja ekipa nie ma znaczenia, ponieważ koniec końców wszyscy musimy mówić jednym językiem - muzycznym. Tylko to się liczy.

W zabawnym teledysku do singla "Thank You Very Much" Margaret gra dziewczynę wychowywaną przez rodziców nudystów. Ze względu na liczne sceny nagości, jakie się w nim pojawiają, klip został usunięty z serwisu YouTube zaledwie kilka godzin po premierze. 

Lubię nagość, jest naturalna i zarazem piękna. Wspaniale było patrzeć na ludzi , którzy grali w tym teledysku i w pełni akceptowali swoją cielesność, wygląd a nawet niedoskonałości. Naturyzm cały czas onieśmiela i wywołuje kontrowersje, ale nam przede wszystkim chodziło o stworzenie czegoś zabawnego – mówi Małgorzata Jamroży.

Niezależnie od teledysku piosenka "Thank You Very Much" błyskawicznie stała się hitem, w czym niemały udział miało wykorzystanie jej fragmentu w nowej reklamie Polsatu.

Zobacz teledysk Margaret do utworu "Thank You Very Much"!
Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Ile kosztuje trumna? Gdzie i za ile kupić trumnę przez internet? Ile kosztuje trumna? Gdzie i za ile kupić trumnę przez internet? Według portalu gazeta.pl, Katarzyna W., matka półrocznej Madzi z Sosnowca, przed śmiercią dziecka szukała w internecie informacji o cenach trumien. Tak ustaliła prokuratura po przeszukaniu komputera kobiety. Informacje takie można wyszukać w sieci. Mówimy jak szukać cennika trumień w internecie. Gdzie szukać informacji o pochówku.  Aleksandra Kurzak – kim jest polski sopran, który podbił świat opery? Aleksandra Kurzak – kim jest polski sopran, który podbił świat opery? Aleksandra Kurzak to światowej sławy sopranistka. Jest młodą Polką, pochodzi z Wrocławia. Mając zaledwie 27 lat, wystąpiła w Metropolitan Opera w Nowym Jorku i Royal Opera House Covent Garden w Londynie, dwóch najbardziej prestiżowych scenach świata. Jej kalendarz zapełniony jest trzy lata naprzód! Dowiedz się więcej o Aleksandrze Kurzak. SENNIK - sen o mgle. Co oznacza? SENNIK - sen o mgle. Co oznacza? Jakie znaczenie ma sen o mgle? Niektórzy nie przywiązują wagi do snów i np. do mgły we śnie. Są dla nich tylko majakami, w których nie należy się doszukiwać jakiegokolwiek sensu. Inni zaś uważają, że pojawiające się w marzeniach sennych obrazy, przekazują cenne informacje na temat naszego stanu psychicznego. Dlaczego "za wyspą" wiatry "kręcą"? Dowiedz się, dlaczego za wyspami wiatr zmienia kierunek? Dlaczego "za wyspą" wiatry "kręcą"? Dowiedz się, dlaczego za wyspami wiatr zmienia kierunek? Często za zjawiska meteorologiczne odpowiadają sytuacje z których istnienia zdaje sobie sprawę niewiele osób. Zjawiskiem takim jest "Ścieżka Wirów Karmana" odpowiedzialna m.in. za zawalenie się mostu Tacoma w 1940. Dlaczego dochodzi do zaburzeń kierunku wiania wiatru po zawietrznej stronie wysp?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!