Kim jest Magdalena Cytowska, żona Jacka Żakowskiego?

Kryzys wieku średniego czy może jednak wielka miłość? Kiedy znany i szanowany dziennikarz Jacek Żakowski zaczął spotykać się z młodszą o ponad 20 lat Magdaleną Cytowską, wszyscy podchodzili do tego związku krytycznie. Jednak para nie dość, że się nie rozstała, to jeszcze wzięła ślub. Kim jest Magdalena Cytowska?

Młoda, ambitna, pracowita, pewna siebie i niewątpliwie bardzo ładna – która z tych cech uwiodła Jacka Żakowskiego nie wiadomo, jednak jak sam przyznaje uczucie do młodej dziennikarki, Magdaleny Cytowskiej było na tyle silne i co najważniejsze odwzajemnione, że para postanowiła spróbować być razem. Sprawy nie ułatwiał sceptycyzm znajomych oraz fakt, że Magda była niewiele starsza od dzieci dziennikarza. Jednak uczucie przetrwało.

Kim jest Magdalena Cytowska?

Magda Cytowska, absolwentka wiedzy o teatrze, swoją karierę dziennikarską rozpoczynała w Fakcie (była m.in. szefem działu Ludzie), współpracowała również z telewizją. Jacka Żakowskiego poznała w telewizyjnej Dwójce podczas pracy przy programie „Autograf”. Dziennikarka niedługo potem przeniosła się do redakcji nowopowstałego „Dziennika”, gdzie odpowiadała najpierw za dział Styl, a następnie Społeczeństwo. Dziś Magda Cytowska w Gazecie Wyborczej jest szefową Gazety Telewizyjnej.  

Związek wbrew stereotypom

Gdy Magdalena Cytowska związała się z Jackiem Żakowskim stanęła przed sporym wyzwaniem. Zawodowo: musiała bronić się przed zarzutami o protekcję i udowodnić, że kolejne sukcesy zawdzięcza jedynie sobie. Prywatnie: związała się z mężczyzną starszym o ponad 20 lat, który dwójkę swoich dzieci wychowywał samotnie odkąd starsze skończyło 5 lat (młodsze 1,5 roku).

Para najpierw ze sobą zamieszkała (razem z dziećmi dziennikarza), a po trzech latach znajomości wzięła ślub w Rzymie. Dziś po 7 latach małżeństwa są rodzicami ponad rocznego Stefanka i nadal są szczęśliwi!

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!