Kim jest KATARZYNA SOKOŁOWSKA, nowa jurorka TOP MODEL?

To może być równie trafiona decyzja, jak zatrudnienie Tatiany Okupnik w „X Factor”. Katarzyna Sokołowska, nowa jurorka programu „Top model”, w odróżnieniu od swojej poprzedniczki, Karoliny Korwin Piotrowskiej, doskonale zna się na świecie mody.

Katarzyna Sokołowska jest jedną z najważniejszych osób w polskim przemyśle modowym. Od 16 lat reżyseruje najważniejsze pokazy w naszym kraju. Tworzy do nich choreografię i jest odpowiedzialna za muzykę, modelki, światło i całą ekipę techniczną.

Jeden z projektantów powiedział wręcz, że jest szarą eminencją polskiej mody, bo to od jej kalendarza zależy, kiedy może odbyć się pokaz. Projektanci są od niej uzależnieni. A pracuje z naszymi największymi kreatorami – Gosią Baczyńską, duetem Paprocki&Brzozowski, Łukaszem Jemiołem, Robertem Kupiszem, Tomaszem Ossolińskim, kolegą z jury – Dawidem Wolińskim, Mariuszem Przybylskim, Maciejem Zieniem.

Sokołowska jest zresztą znana nie tylko w naszym kraju. Pracuje też w m.in. w Berlinie, Brukseli, Moskwie, Paryżu, Wiedniu.

Wszyscy podkreślają jej profesjonalizm. Mówią, że jest rzeczowa, rzetelna i, co ją także różni od Korwin Piotrowskiej, bezkonfliktowa.

Jesienny „Top model” może być więc najciekawszą odsłoną tego znakomitego programu.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!