Kim jest Kamilla Baar, aktorka znana m.in. z serialu "Na dobre i na złe"?

Kamilla Baar to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek teatralnych i filmowych. Występuje również w serialach telewizyjnych. Oto fakty z jej życia prywatnego i kariery zawodowej.

Początki kariery i życie prywatne Kamilli Baar

Kamila Baar urodziła się w 1979 r. Pochodzi z Człuchowa w województwie pomorskim. Dzieciństwo spędziła jednak na Górnym Śląsku w Tychach. Podczas nauki w szkole średniej Kamilla Baar uczęszczała również do studium aktorskiego w Katowicach. Kamilla Baar jest również absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Spektaklem dyplomowym, w którym brała udział był "Sen Nocy Letniej" Wiliama Szekspira. Od 2005 roku Kamilla Baar związana jest z Teatrem Narodowym w Warszawie. Pierwszym mężem aktorki był Wojciech Solarz - również aktor filmowy i teatralny. Obecnie związana jest z aktorem Wojciechem Błachem, z którym ma syna Bruna.

Najbardziej znane filmy, seriale i sztuki teatralne, w których zagrała Kamila Baar

Do najważniejszych spektakli w karierze Kamilli Baar zaliczyć można "Fedrę" w reżyserii Mai Kleczewskiej oraz "Śluby Panieńskie" w reżyserii Jana Englerta. Obydwie sztuki wystawiane były w Teatrze Narodowym w Warszawie. Z ról filmowych Kamilli Baar wyróżnić należy komedię "Vinci" Juliusza Machulskiego i głośny film "Zero" Pawła Borowskiego. Miłośnicy seriali zapamiętają Kamillę Baar jako Hanę Goldberg z "Na dobre i na złe" oraz Kasię z "Londyńczyków 2".

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>> Kim jest WOJCIECH BŁACH, aktor teatralny, bohater serialu "Na wspólnej"?

Tagi: fokus tv,

Redakcja 27/11/2012

Zobacz też

Jak TANIO przeżyć miesiąc? [CO JEŚĆ, GDZIE MIESZKAĆ] Jak TANIO przeżyć miesiąc? [CO JEŚĆ, GDZIE MIESZKAĆ] Sposobów na tanie przeżycie miesiąca jest wiele! Jak mieszkać tanio? Jak wyjechać na tanie wakacje? Jak ograniczyć wydatki na jedzenie? Jak oszczędzić na książkach, gazetach, internecie? Oto garść praktycznych porad. Windows 8.1 – czym się różni od Windowsa 8? Windows 8.1 – czym się różni od Windowsa 8? Użytkownicy nowego systemu operacyjnego Windows 8 doczekali się ulepszonej wersji programu. Producent zapewnia, że Windows 8.1 to cudeńko, które zmienia komputer w prawdziwego demona prędkości i przyjazne narzędzie pracy. Sprawdź, czym Windows 8.1 różni się od Windowsa 8. Kim jest Antoni Macierewicz: co osiągnął, RODZINA, z czego jest znany? [NAJLEPSZE CYTATY] Kim jest Antoni Macierewicz: co osiągnął, RODZINA, z czego jest znany? [NAJLEPSZE CYTATY] Antoni Macierewicz to znany polski polityk, były minister spraw wewnętrznych i wiceminister obrony narodowej. Macierewicz z wyrósł z podziemia opozycji i szybko stał się kluczową postacią w polskiej polityce. Macierewicz wzbudza kontrowersje z powodu śmiałych poglądów i charyzmatycznego usposobienia, a także z powodu swego przewodnictwa nad zespołem parlamentarnym ds. zbadania przyczyn katastrofy Tu-154M z 10 kwietnia 2010. Kim jest Antoni Macierewicz? Czy warto kupić używany samochód z instalacją LPG? Czy warto kupić używany samochód z instalacją LPG? Samochód z instalacją LPG to często bardzo porządane auto, zwłaszcza przez miłośników oszczędnego podróżowania. Czy warto kupić używane auto z instalacją LPG? Na co zwrócić uwagę kupując samochód z instalacją LPG? Które silniki sprawdzą się najlepiej?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!