Kim jest Charlie Hunnam? [GALERIA ZDJĘĆ]

Jedna z najpopularniejszych książek 2012 "50 twarzy Greya" doczeka się swojej ekranizacji. W trylogii E. L. James o przygodach seksualnych młodziutkiej Anastasi Steele i doświadczonego Christiana Greya zakochały się miliony kobiet na całym świecie. Główne role zagrają Dakota Johnson oraz Charlie Hunnam. Mówimy, kim jest Charlie Hunnam, filmowy Christian Grey.

Od miesięcy trwały spekulacje dotyczące odtwórcy głównej roli w filmie, będącym adaptacją powieści "50 twarzy Greya". Zagraniczne media w roli tajemniczego i kipiącego testosteronem Christiana Greya widziały Ryana Goslinga, Roberta Pattinsona, a nawet Justina Biebera. Producenci filmu postawili, jednak na brytyjski czar i zatrudnili 33 - letniego Charliego Hunnama

Kim jest Charlie Hunnam?

Charlie Hunnam urodził się 10 kwietnia 1980 roku w Newcastle. Jego pierwszą żoną była Katharine Towne, z którą aktor rozwiódł się w 2002 roku. Od kilku lat Hunnam jest w związku z projektantką biżuterii Morganą. Jego ulubieni aktorzy to Sean Penn oraz Daniel Day - Lewis. Hunnam ma trzech braci: młodszych Oliviera i Christiana oraz starszego Billyego. 

W wieku 9 lat wygrał casting do popularnego serialu "Byker Grove". 13 lat później zagrał główną rolę w adaptacji powieści Dickensa "Nicholas Nickleby" i wystąpił u boku Katie Holmes w filmie "Abandon". W 2005 roku zajął 9. miejsce w plebiscycie na "50. Najseksowniejszych Mężczyzn" według magazynu "Elle Girl's". 

Hunnama zobaczyć możemy również w filmach takich, jak: "Hooligans", "Wzgórze nadziei", "Co się przydarzyło Haroldowi S?", "Ludzkie dzieci" oraz "Deadfall".

Zobacz galerię zdjęć Charliego Hunnama.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!