Kim jest BARBARA GIERTYCH, żona Romana Giertycha? Czym się zajmuje?

Barbara Giertych jest, jak jej mąż, prawnikiem. Zajmuje się z ramienia Kościoła rozwodami. Jest tzw. adwokatem kościelnym przy Sądzie Metropolitarnym w Warszawie. Ma też swoją firmę.

Kilka lat temu Barbara Giertych została mianowana przez Arcybiskupa Kazimierza Nycza, Metropolity Warszawskiego na stanowisko adwokata przy Sądzie Metropolitalnym w Warszawie. Zajmuje się stwierdzaniem nieważności małżeństw przez Kościół Katolicki. Żona Romana Giertycha może też np. reprezentować żonę bądź małżonka w postępowaniu przed sądem, w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa.

Barbara Giertych i Roman Giertych pracują w tym samym miejscu. W centrum Warszawy, przy ul. Nowy Świat - w miejscu gdzie znajduje się kancelaria prawna Romana Giertycha.

Giertychowa jest również jedynym udziałowcem spółki Sarmacja Polska z o.o. Spółka zajmuje się m.in. górnictwem ropy naftowej, gazu ziemnego i produkcją wyrobów chemicznych. Siedziba spółki mieści się również w tym samym miejscu, co kancelaria jej męża.

Barbara Giertych pochodzi z Olsztyna, mieszka razem z mężem i dziećmi w podwarszawskim Józefowie. Jej młodzieńczą pasją była jazda konno. Ulubioną potrawą, którą potrafi ugotować są zupy: kartoflanka i pomidorowa.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 17/09/2012

Zobacz też

5 pomysłów na udany Dzień Kobiet. Co zaplanować na 8 marca? 5 pomysłów na udany Dzień Kobiet. Co zaplanować na 8 marca? Choć wiele kobiet twierdzi, że Dzień Kobiet to przeżytek, to jednak wszystkie lubią być w tym dniu celebrowane. Nie masz pomysłu na 8 marca? Nie wiesz, jaki prezent wręczyć ukochanej kobiecie? Skorzystaj z naszych rad i zdobądź się na coś ekstra. Kim był TOMASZ KOWALSKI, zaginiony himalaista? Kim był TOMASZ KOWALSKI, zaginiony himalaista? Tomasz Kowalski i Maciej Berbeka to polscy himalaiści, którzy zaginęli zaledwie dzień po historycznym wydarzeniu, jakim było zimowe zdobycie ośmiotysięcznika Broad Peak - 12 szczytu świata. Po kilku dniach kierownik wyprawy uznał ich za zmarłych. Kim był młodszy z dwóch zaginionych Polaków, Tomasz Kowalski? Mówimy, kim był himalaista z Dąbrowy Górniczej Tomasz Kowalski. Kim był MACIEJ BERBEKA, zaginiony himalaista, zdobywca 5 ośmiotysięczników? Kim był MACIEJ BERBEKA, zaginiony himalaista, zdobywca 5 ośmiotysięczników? Maciej Berbeka - zdobywca 5 ośmiotysięczników, nestor polskiego himalaizmu - zaginął razem z Tomaszem Kowalskim podczas schodzenia z Broad Peak (8047 m n.p.m.) w górach Karakorum. Polscy himalaiści weszli na niezdobyty do tej pory zimą ośmiotysięcznik. Mieli problemy z powrotem i zatrzymali się na noc na przełęczy. 8 marca 2013 zostali uznani przez kierownika wyprawy za zmarłych. Kim jest Margaret, czyli Małgorzata Jamroży, autorka hitu Thank You Very Much? Kim jest Margaret, czyli Małgorzata Jamroży, autorka hitu Thank You Very Much? Margaret, czyli Małgosia Jamroży, i jej teledysk do debiutanckiego singla Thank You Very Much, narobiły sporo zamieszania na polskim rynku muzycznym. Kim jest blondwłosa wokalistka, której klip został ocenzurowany przez serwis YouTube?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!