Kim jest Alina Kabajewa? Czy ma dzieci z Władimirem Putinem?

Wiadomo już na pewno, że Władimir Putin rozwodzi się ze swoją żoną Ludmiłą. Jedną z przyczyn może być romans Putina z gimnastyczką Aliną Kabajewą. Czy to prawda? Czy Putin ma dzieci z Aliną Kabajewą? Kim jest Kabajewa?

Alina Kabajewa ma 30 lat i jest mistrzynią olimpijską w gimnastyce artystycznej. W 2000 roku zdobyła brązowy medal w Sydney, a w 2004 roku złoty medal na igrzyskach olimpijskich w Atenach.

Co więcej, Alina Kabajewa poświęca się działalności politycznej. Od 2007 roku jest posłanką do rosyjskiej Dumy z ramienia partii Putina Jedna Rosja.

Alina Kabajewa i Władimir Putin: mają romans?

Władimir Putin już od kilku lat spotyka się z Aliną Kabajewą. Pojawia się z nią np. w Rosyjskiej Dumie Państwowej. Jak donosi "Super Express", prawdopodobnie Putin ma z Kabajewą 3-letnie dziecko, a kolejne jest już w drodze. Zachodnie media natomiast informują, że Putin rozpieszcza swoją wybrankę. Kupił jej np. suknię za 35 tys. dolarów oraz... hotel pięciogwiazdkowy w centrum Moskwy.

Wiele zatem wskazuje na to, że Alina Kabajewa może być nową pierwszą damą Federacji Rosyjskiej.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 10/06/2013

Zobacz też

KOMUNIKACJA MIEJSKA w okolicach Stadionu Narodowego oraz Strefy Kibica. Jak DOJECHAĆ na stadion KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ? KOMUNIKACJA MIEJSKA w okolicach Stadionu Narodowego oraz Strefy Kibica. Jak DOJECHAĆ na stadion KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ? Jak kursują autobusy w Warszawie w trakcie EURO 2012? jak dojechać do Stadionu Narodowego? Jak dostać się do Strefy Kibica w Warszawie? W dni meczowe EURO 2012 w Warszawie - 8 czerwca (piątek), godz. 18.00, otwarcie turnieju i pierwszy mecz reprezentacji Polski (Polska – Grecja). 12 czerwca (wtorek), godz. 20.45, drugi mecz Polaków (Polska – Rosja). 16 czerwca (sobota), godz. 20.45, mecz grupy A (Grecja – Rosja). 21 czerwca (czwartek), godz. 20.45, ćwierćfinał. 28 czerwca (czwartek), godz. 20.45, półfinał - nastąpi zmiana organizacji komunikacji miejskiej.  Gdzie zaparkować Warszawie w trakcie EURO 2012? GDZIE Parkingi P+R, zakaz parkowania, ograniczenia w parkowaniu? Gdzie zaparkować Warszawie w trakcie EURO 2012? GDZIE Parkingi P+R, zakaz parkowania, ograniczenia w parkowaniu? Dni meczowe EURO 2012 w Warszawie będą: 8 czerwca (piątek), godz. 18.00, otwarcie turnieju i pierwszy mecz reprezentacji Polski (Polska – Grecja). 12 czerwca (wtorek), godz. 20.45, drugi mecz Polaków (Polska – Rosja). 16 czerwca (sobota), godz. 20.45, mecz grupy A (Grecja – Rosja). 21 czerwca (czwartek), godz. 20.45, ćwierćfinał. 28 czerwca (czwartek), godz. 20.45, półfinał NIEMCY - WŁOCHY. Zobacz, czym poruszać się po Warszawie w trakcie Euro 2012. Gdzie zaparkować samochód? Gdzie obowiązuje zakaz parkowania? Gdzie są parkingi P+R? Gdzie są ograniczenia w parkowaniu? Jak dostać się na mecz na STADION NARODOWY i jak z niego wrócić? Jak dostać się na mecz na STADION NARODOWY i jak z niego wrócić? Jak dostać się na Stadion Narodowy w czasie dni meczowych i jak wrócić po zakończeniu meczu? Jakie zmiany w komunikacji? Czym najlepiej dojechać: autobusem, tramwajem, pociągiem? Jakie dodatkowe linie zostaną uruchomione? Gdzie zaparkować samochód? Przeczytaj nasz poradnik! Czy warto poświęcać uwagę bliźnim?  Czy warto poświęcać uwagę bliźnim? „Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...” To przesłanie zaczerpnięte z utworu księdza Jana Twardowskiego bardzo często jest cytowane przy pożegnaniach ludzi, którzy odeszli od nas na zawsze. Co prawda im częściej jest przywoływane, tym – zdaniem wielu – osłabia się jego wymowa. To prawda, ale....

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!