Kim jest Adam Król, partner Marty Żmudy-Trzebiatowskiej?

Marta Żmuda-Trzebiatowska to jedna z najatrakcyjniejszych polskich aktorek. Jednak jej serce już od lat zajęte jest przez jednego mężczyznę. Kim jest Adam Król, partner życiowy Marty Żmudy-Trzebiatowskiej?

29-letnia Marta Żmuda-Trzebiatowska w pamięci widzów zapisała się rolą kontrowersyjnej Jagody w serialu „Magda M.”. Jednak prawdziwą popularność przyniosła jej rola w filmie „ Nie kłam kochanie” oraz serialu „Teraz albo nigdy”. Piękna aktorka wkroczyła na salony i wywołała spory medialny szum, który swoje apogeum osiągnął, kiedy zdecydowała się na udział w show „Taniec z gwiazdami”. Dlaczego?

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Adam Król w „Tańcu z gwiazdami”

Piękna aktorka postawiła podobno producentom show ultimatum: wystąpi w pogramie tylko pod warunkiem, że jej tanecznym partnerem będzie… jej partner życiowy Adam Król. Para, występując w „Tańcu z gwiazdami”, podbiła serca jurorów i zajęła 3. miejsce. Co więcej, przy produkcji kolejnych edycji show Adam został zatrudniony jako choreograf.

Kim jest Adam Król? Co osiągnął?

Adam Król, starszy od swojej życiowej partnerki o 12 lat, to mistrz Polski w tańcu towarzyskim. Para poznała się w 2005 roku w klubie, lecz początkowo Adam nie przypadł Marcie do gustu, która marzyła o tym, by swojego ukochanego poznać w bibliotece, a nie przy barze. Jednak z czasem tancerz podbił jej serce i od dłuższego czasu para mieszka razem na warszawskich Kabatach. W wywiadzie z 2012 roku Marta przyznała, że z Adamem nie planują na razie ślubu, ale czy wytrwają w tej decyzji, czas pokaże...

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!