Kim jest Adam Król, partner Marty Żmudy-Trzebiatowskiej?

Marta Żmuda-Trzebiatowska to jedna z najatrakcyjniejszych polskich aktorek. Jednak jej serce już od lat zajęte jest przez jednego mężczyznę. Kim jest Adam Król, partner życiowy Marty Żmudy-Trzebiatowskiej?

29-letnia Marta Żmuda-Trzebiatowska w pamięci widzów zapisała się rolą kontrowersyjnej Jagody w serialu „Magda M.”. Jednak prawdziwą popularność przyniosła jej rola w filmie „ Nie kłam kochanie” oraz serialu „Teraz albo nigdy”. Piękna aktorka wkroczyła na salony i wywołała spory medialny szum, który swoje apogeum osiągnął, kiedy zdecydowała się na udział w show „Taniec z gwiazdami”. Dlaczego?

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Adam Król w „Tańcu z gwiazdami”

Piękna aktorka postawiła podobno producentom show ultimatum: wystąpi w pogramie tylko pod warunkiem, że jej tanecznym partnerem będzie… jej partner życiowy Adam Król. Para, występując w „Tańcu z gwiazdami”, podbiła serca jurorów i zajęła 3. miejsce. Co więcej, przy produkcji kolejnych edycji show Adam został zatrudniony jako choreograf.

Kim jest Adam Król? Co osiągnął?

Adam Król, starszy od swojej życiowej partnerki o 12 lat, to mistrz Polski w tańcu towarzyskim. Para poznała się w 2005 roku w klubie, lecz początkowo Adam nie przypadł Marcie do gustu, która marzyła o tym, by swojego ukochanego poznać w bibliotece, a nie przy barze. Jednak z czasem tancerz podbił jej serce i od dłuższego czasu para mieszka razem na warszawskich Kabatach. W wywiadzie z 2012 roku Marta przyznała, że z Adamem nie planują na razie ślubu, ale czy wytrwają w tej decyzji, czas pokaże...

Tagi: fokus tv,

Redakcja 20/02/2013

Zobacz też

Pielęgnacja trawnika. Jak pielęgnować trawnik? Pielęgnacja trawnika. Jak pielęgnować trawnik? Każdy marzy o pięknym trawniku przed domem czy w ogrodzie. Utrzymanie trawnika w dobrej kondycji nie jest wcale łatwe, a jego wygląd psują nawet drobne mankamenty, które gdy nie podejmiemy działań naprawczych, mogą całkowicie zniweczyć efekt. Jak odpowiednio zadbać o trawnik? Co jest ważne przy pielęgnacji trawnika? Dozwolona prędkość, Polska: z jaką prędkością można jeździć po polskich drogach? Dozwolona prędkość, Polska: z jaką prędkością można jeździć po polskich drogach? O dozwolonej prędkości w Polsce przypominają oczywiście znaki drogowe, jednak nie liczmy na to, że tak jest wszędzie. Wszędzie natomiast policja może nas przyłapać na łamaniu przepisów. Warto zatem zrobić sobie małą powtórkę z ograniczeń prędkości na polskich drogach. Mówimy, jaka jest dozwolona prędkość w Polsce. WZROK, SŁUCH, WĘCH: Jak bardzo czułe są ludzkie zmysły? Tego NIE WIEDZIAŁEŚ! WZROK, SŁUCH, WĘCH: Jak bardzo czułe są ludzkie zmysły? Tego NIE WIEDZIAŁEŚ! Ludzki wzrok, słuch i powonienie nie są gorsze niż przed wieloma tysiącami lat. Dzisiaj nie polujemy i nic nie poluje na nas. Nie węszymy obcych zapachów, nie nasłuchujemy szmerów. Nasze wrażliwe zmysły służą przyjemności patrzenia, wąchania, jedzenia i słuchania. O czym świadczą wąsy u kobiet? O czym świadczą wąsy u kobiet? Niektórzy mówią, że kobieta z wąsami ma większy temperament niż ta, której wąs się nie "sypnął". Wystarczy już lekki puszek pod nosem, żeby uchodzić za kobietę pełną temperamentu. I trzeba przyznać, że nie brak mężczyzn, którzy właśnie takich kobiet szukają. Być może coś w tym jest, ale nie do końca. Co oznaczają wąsy u kobiety?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!