Film „Katie – moja piękna twarz”. Historia modelki oblanej kwasem. WIDEO

Katie Piper była pełna życia, młoda i piękna. Jako początkująca modelka i prezenterka telewizyjna miała przed sobą świetlaną przyszłość. Ale w marcu 2008 roku jej twarz została zniszczona na skutek ataku kwasem. Dokonał tego kolega byłego chłopaka. Tę historię opowiada film dokumentalny „Katie – moja piękna twarz”.

Katie - moja piękna twarz

Katie - moja piękna twarz
Kraj produkcji: Wielka Brytania Kategoria wiekowa Czas trwania 00:48:26

Katie Piper po roku od tego tragicznego wydarzenia postanowiła zrezygnować z zachowania anonimowości i opowiedzieć swoją historię. Katie – moja piękna twarz to niezwykły film dokumentalny, który opowiada historię życia Katie po wypadku.

Zobaczymy w nim, jak Katie decyduje się ponownie rozpocząć życie poza czterema ścianami domu rodziców; jak zaczyna podróżowanie wyposażona w maskę z tworzywa sztucznego, markowe buty na 10-centymetrowym obcasie i fałszywą opaleniznę.

Film Katie - moja piękna twarz to zniewalająco szczera opowieść snuta z niezwykłym humorem i bez użalania się nad sobą, Zobaczmy, jak Katie stara się zaakceptować swój wygląd i budować nowe życie z nową twarzą.

Film „Katie – moja piękna twarz” obejrzysz w naszej bazie VOD. Za darmo!

Redakcja 08/03/2017

Zobacz też

Gra METRO: LAST LIGHT - czy warto grać? [recenzja] Gra METRO: LAST LIGHT - czy warto grać? [recenzja] Metro: Last Light - czy warto zagrać w opowieść o apokalipsie po rosyjsku? Warto! Liniowo, ale ciekawie opowiedziana fabuła, której osią jest totalitaryzm, do tego bardzo przyjemny w graniu shooter. Dobre tempo pozwala nie zwracać uwagi na błędy czy niedoróbki spowodowane brakami budżetowymi. Belen Echaura - kim jest zgwałcona 11-latka z Chile, która jest w ciąży z pedofilem? Belen Echaura - kim jest zgwałcona 11-latka z Chile, która jest w ciąży z pedofilem? Belen przez dwa lata była bita i gwałcona przez partnera matki. O dramacie dziecka do nioedawna nikt nie wiedział. Jednak dziewczynka jest w ciąży. Gwałciciel został aresztowany, przyznał się do winy. Sprawa Belen wywołała jednak ogromne emocje wśród Chilijczyków, bo 11-latka  - choć może nie przeżyć ciąży - nie może też jej usunąć, bo zakazuje tego prawo. Kim jest Belen, o tragedii której usłyszał cały świat? Gra THE LAST OF US na PS3 - czy warto grać? [recenzja] Gra THE LAST OF US na PS3 - czy warto grać? [recenzja] "The Last of Us" to najnowsza gra tylko na konsole Play Station 3 - prawdziwy hołd dla możliwości konsoli PS3, która lada chwila odejdzie na zasłużoną emeryturę. Hit wart zagrania! EMERYTURA POSŁA: Jakie emerytury dostają posłowie? Ile wynosi poselska emerytura? EMERYTURA POSŁA: Jakie emerytury dostają posłowie? Ile wynosi poselska emerytura? Ile wynosi poselska emerytura? Czy emerytura posła jest duża czy mała? Posłowie to najszczęśliwsi emeryci w Polsce. Nie dość, że mają wysokie świadczenia, to jeszcze zarabiają po kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Sama emerytura posła to nawet 6 tysięcy zlotych miesięcznie, senatora nawet 14 tysięcy!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!