Film „Katie – moja piękna twarz”. Historia modelki oblanej kwasem. WIDEO

Katie Piper była pełna życia, młoda i piękna. Jako początkująca modelka i prezenterka telewizyjna miała przed sobą świetlaną przyszłość. Ale w marcu 2008 roku jej twarz została zniszczona na skutek ataku kwasem. Dokonał tego kolega byłego chłopaka. Tę historię opowiada film dokumentalny „Katie – moja piękna twarz”.

Katie - moja piękna twarz

Katie - moja piękna twarz
Kraj produkcji: Wielka Brytania Kategoria wiekowa Czas trwania 00:48:26

Katie Piper po roku od tego tragicznego wydarzenia postanowiła zrezygnować z zachowania anonimowości i opowiedzieć swoją historię. Katie – moja piękna twarz to niezwykły film dokumentalny, który opowiada historię życia Katie po wypadku.

Zobaczymy w nim, jak Katie decyduje się ponownie rozpocząć życie poza czterema ścianami domu rodziców; jak zaczyna podróżowanie wyposażona w maskę z tworzywa sztucznego, markowe buty na 10-centymetrowym obcasie i fałszywą opaleniznę.

Film Katie - moja piękna twarz to zniewalająco szczera opowieść snuta z niezwykłym humorem i bez użalania się nad sobą, Zobaczmy, jak Katie stara się zaakceptować swój wygląd i budować nowe życie z nową twarzą.

Film „Katie – moja piękna twarz” obejrzysz w naszej bazie VOD. Za darmo!

Redakcja 08/03/2017

Zobacz też

SEKS. Dlaczego on nie ma wytrysku? Jakie są PRZYCZYNY BRAKU WYTRYSKU? SEKS. Dlaczego on nie ma wytrysku? Jakie są PRZYCZYNY BRAKU WYTRYSKU? To jedno z rzadziej spotykanych zaburzeń wytrysku, ale jak już się pojawi, może być dla mężczyzny bardzo przykre, zwłaszcza młodego. Może się wiązać z wieloma przykrymi doznaniami u obojga partnerów, szczególnie gdy kobieta odczuwa satysfakcję seksualną właśnie podczas wytrysku mężczyzny. Jak dojechać na STADION we WROCŁAWIU? Gdzie zaparkować samochód przed meczem? Jak dojechać na STADION we WROCŁAWIU? Gdzie zaparkować samochód przed meczem? We Wrocławiu zaplanowano trzy mecze fazy gupowej: Rosja - Czechy (8 czerwca, wynik spotkania 4:1), Grecja - Czechy (12 czerwca, godz. 18) i Polska - Czechy (16 czerwca, godz. 20.45). Jak we wszystkich miastach gospodarzach działa tu też Strefa Kibica - na Rynku i placu Solnym - która może pomieścić 30 tys. osób. Jakie zmiany w komunikacji we Wrocławiu wymusiły mistrzostwa? Jak poruszać się po mieście? Jak dojechać do Strefy Kibica i na mecz na stadion? POLSKA – ROSJA. Co polska kadra powinna zmienić w grze, by wygrać z Rosją? POLSKA – ROSJA. Co polska kadra powinna zmienić w grze, by wygrać z Rosją? Kluczowy mecz Polski z Rosją zbliża się wielkimi krokami. Niestety na boisku nie jesteśmy faworytami. Jednak nie ma drużyn nie do pokonania. A Polacy przy odrobinie szczęścia i uniknięciu błędów z pierwszego meczu są w stanie nawiązać walkę. Co jednak muszą zrobić, żebym im się udało? Jak wygrać pojedynek z Rosją i wyjść z grupy? Kierunek wiatru nad wodą. Co wpływa na prędkość i kierunek wiatru nad wodą? Kierunek wiatru nad wodą. Co wpływa na prędkość i kierunek wiatru nad wodą? Kierunek wiatru nad wodą ma wpływ na bezpieczeństwo żeglugi. Przy brzegu akwenu zmieniają sie warunki przepływu powietrza, spowodowane zmianą szorstkości podłoża. Wpływa to na prędkość i kierunek wiatru. Co wpływa na prędkość i kierunek wiatru nad wodą?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!