Film „Katie – moja piękna twarz”. Historia modelki oblanej kwasem. WIDEO

Katie Piper była pełna życia, młoda i piękna. Jako początkująca modelka i prezenterka telewizyjna miała przed sobą świetlaną przyszłość. Ale w marcu 2008 roku jej twarz została zniszczona na skutek ataku kwasem. Dokonał tego kolega byłego chłopaka. Tę historię opowiada film dokumentalny „Katie – moja piękna twarz”.

Katie - moja piękna twarz

Katie - moja piękna twarz
Kraj produkcji: Wielka Brytania Kategoria wiekowa Czas trwania 00:48:26

Katie Piper po roku od tego tragicznego wydarzenia postanowiła zrezygnować z zachowania anonimowości i opowiedzieć swoją historię. Katie – moja piękna twarz to niezwykły film dokumentalny, który opowiada historię życia Katie po wypadku.

Zobaczymy w nim, jak Katie decyduje się ponownie rozpocząć życie poza czterema ścianami domu rodziców; jak zaczyna podróżowanie wyposażona w maskę z tworzywa sztucznego, markowe buty na 10-centymetrowym obcasie i fałszywą opaleniznę.

Film Katie - moja piękna twarz to zniewalająco szczera opowieść snuta z niezwykłym humorem i bez użalania się nad sobą, Zobaczmy, jak Katie stara się zaakceptować swój wygląd i budować nowe życie z nową twarzą.

Film „Katie – moja piękna twarz” obejrzysz w naszej bazie VOD. Za darmo!

Redakcja 08/03/2017

Zobacz też

Tomasz Lepper, syn Andrzeja Leppera. Kim jest? [KARIERA, RODZINA + WIDEO] Tomasz Lepper, syn Andrzeja Leppera. Kim jest? [KARIERA, RODZINA + WIDEO] Minęły trzy lata od tragicznej smierci Andrzeja Leppera, a nazwisko Lepper znów pojawiło się w polskiej polityce. Syn słynnego lidera Samoobrony postanowił pójść w ślady ojca i wystartować w zbliżających się wielkimi krokami wyborach samorządowych. O dziwo nie będzie startował z listy Samoobrony, a SLD. Kim jest Tomasz Lepper? Mikołaj Cieślak - kim jest? Mikołaj Cieślak - kim jest? Mikołaj Cieślak to jeden z najpopularniejszych polskich kabareciarzy, znany przede wszystkim z występów w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Przedstawiamy sylwetkę popularnego komika. Haruki Murakami - kim jest główny faworyt do Nagrody Nobla? Haruki Murakami - kim jest główny faworyt do Nagrody Nobla? Haruki Murakami już od lat wymieniany jest w gronie największym faworytów do otrzymania literackiej Nagrody Nobla. W tym roku bukmacherzy typują go jako głównego faworyta, jednak przewidywania bukmacherów - zwłaszcza w przypadku tej najbardziej prestiżowej nagrody w świecie literatury - częściej się nie sprawdzają niż sprawdzają. Idiota za granicą – komediowy program podróżniczy z Karlem Pilkingtonem w roli główne Idiota za granicą – komediowy program podróżniczy z Karlem Pilkingtonem w roli główne Tytułowy idiota za granicą to Karl Pilkington, pracownik techniczny radia, bez wykształcenia, który zyskał sławę, uwielbienie i międzynarodową popularność dzięki absurdalnym i ignoranckim spostrzeżeniom na rozliczne tematy, które wygłaszał w audycji radiowej The Ricky Gervais Show. Pilkington wyrusza w podróż dookoła świata, żeby z właściwą sobie ignorancją i we właściwym sobie stylu komentować to, co tam zobaczy. W czwartym odcinku programu czeka go wycieczka do Meksyku.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!