Katastrofy lotnicze – poszkodowani w wypadkach, eksperci i specjaliści w programie poświęconym największym tragediom w przestworzach

Katastrofy lotnicze – zapewne nie da się całkowicie ich wyeliminować. Można jednak minimalizować ich ryzyko, zwiększać bezpieczeństwo pasażerów i wyciągać wnioski z tragedii, do których doszło w przestworzach. FOKUS TV zaprasza na program poświęcony wypadkom lotniczym, ich przyczynom, przebiegowi i następstwom.Błąd inżynieryjny jako przyczyna katastrofy lotniczej? Chociaż przy projektowaniu i produkcji samolotów zatrudniani są specjaliści najwyższej klasy, również i oni mogą się pomylić. W kolejnym odcinku programu „Katastrofy lotnicze" analizie poddane zostaną wypadki, w których do katastrofy doszło na skutek błędu popełnionego jeszcze na etapie projektowania maszyny. Przyjrzymy się wypadkowi samolotu DC10, który rozbił się uderzając o ziemię oraz katastrofie Jumbo Jeta, który eksplodował w powietrzu. Analizie poddana zostanie także katastrofa Boeinga 747, samolotu, który przez długie lata uważany był za jedną z najbezpieczniejszych maszyn latających na świecie. Niestety, w roku 1996 samolot linii TWA eksplodował, zabijając 230 pasażerów oraz załogę.


 

Redakcja 22/05/2015

Podobne

Katastrofy lotnicze – program, w którym o tragediach w przestworzach opowiadają ich ofiary, eksperci i specjaliści Katastrofy lotnicze – program, w którym o tragediach w przestworzach opowiadają ich ofiary, eksperci i specjaliści „Katastrofy lotnicze" to program o tym, jak tragiczne wypadki w przestrzeni powietrznej pomagają ulepszać latające maszyny i poprawiać bezpieczeństwo samolotów. Katastrofy lotnicze – poszkodowani w wypadkach, eksperci i specjaliści w programie poświęconym największym tragediom w przestworzach Katastrofy lotnicze – poszkodowani w wypadkach, eksperci i specjaliści w programie poświęconym największym tragediom w przestworzach Katastrofy lotnicze – zapewne nie da się całkowicie ich wyeliminować. Można jednak minimalizować ich ryzyko, zwiększać bezpieczeństwo pasażerów i wyciągać wnioski z tragedii, do których doszło w przestworzach. FOKUS TV zaprasza na program poświęcony wypadkom lotniczym, ich przyczynom, przebiegowi i następstwom. Pogoda – największy wróg pilotów? FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu Katastrofy lotnicze Pogoda – największy wróg pilotów? FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu Katastrofy lotnicze Pogoda to jeden z najważniejszych czynników, jakie mają wpływ na bezpieczeństwo lotów. Złe warunki atmosferyczne są przyczyną jednego na trzy wypadków, do jakich dochodzi w przestworzach. Czy pasażerowie samolotu uderzonego piorunem mają szansę przeżyć? Czy nowoczesne urządzenia montowane w samolotach faktycznie pozwalają na bezpieczne lądowanie we mgle i podczas burzy? Katastrofy lotnicze, odc. 2: Terroryzm. Co w programie? Katastrofy lotnicze, odc. 2: Terroryzm. Co w programie? Od porywaczy po zamachowców samobójców – międzynarodowi terroryści postrzegają samoloty jako doskonały cel, przynoszący setki ofiar i natychmiastowy rozgłos o globalnym zasięgu.

Zobacz też

Jak włączyć lub wyłączyć czasoumilacz w Plusie? Jak włączyć lub wyłączyć czasoumilacz w Plusie? Jesteś klientem sieci Plus? Chcesz, aby twoi znajomi dzwoniąc do ciebie nie słyszeli nudnego, standardowego sygnału telefonicznego, a muzykę? Nic prostszego. Wystarczy włączyć usługę "czasoumilacz". Dowiedz się, jak to zrobić. DO JAKIEJ SIECI NALEŻY NUMER TELEFONU Jak sprawdzić sieć po numerze telefonu? DO JAKIEJ SIECI NALEŻY NUMER TELEFONU Jak sprawdzić sieć po numerze telefonu? Jak sprawdzić do jakiej sieci należy dany numer telefonU? Sprawdzanie sieci po numerze telefonu po prefiksie nie zawsze jest skuteczne. Obecnie można przejść do innej sieci zachowując stary numer. Jak więc sprawdzić sieć, do jakiej należy numer telefonu? Oto sprawdzone sposoby. Sprawdź szybko i sprawnie w jakiej sieci jest numer telefonu lub do jakiej sieci należy numer telefonu komórkowego. Jak odpoczywać, żeby odpocząć? Jak planować odpoczynek, żeby wypocząć? Rady dla zapracowanych Jak odpoczywać, żeby odpocząć? Jak planować odpoczynek, żeby wypocząć? Rady dla zapracowanych Odpoczywać trzeba umieć. Odpoczynek od pracy i regeneracja naszych sił fizycznych oraz psychicznych jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania w świecie zawodowym i prywatnym. Pamiętajmy, że zmęczony, zniechęcony pracownik, to zły pracownik. Jak zatem odpoczywać, by odnowić swoje siły. Jak naładować akumulatory i efektywnie odpocząć? Podpowiadamy, jak planować odpoczynek, żeby wypocząć. Jak kupić dobre słuchawki? Jak kupić dobre słuchawki? Jak wybrać słuchawki, które gwarantują dobry dźwięk, są tanie i się nie plączą? Każdy, kto porusza się innym środkiem transportu niż samochód, wie jak wielkie znaczenie mają słuchawki. Gdy ich zapomnimy lub się zepsują, przeżywamy katusze, a godziny spędzone w podróży dłużą się okropnie. Jak tego uniknąć, kupując DOBRE SŁUCHAWKI?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!