Kanonizacja Jana Pawła II. Gdzie, kiedy TRANSMISJA ONLINE?

Kanonizacja dwóch papieży w dniu 27 kwietnia 2014 r. w Watykanie to wydarzenie bez precedensu w historii Kościoła katolickiego. Będzie oglądana przez miliony ludzi na całym świecie.

Kanonizację Jana Pawła II i Jana XXIII wiele osób będzie chciało przeżywać w duchowej łączności z Watykanem. Pomoże w tym transmisja online.

>>> Kanonizacja Jana Pawła II. Gdzie staną TELEBIMY? [KLIKNIJ!]

Telewizja Polska już od 24 marca udostępnia specjalny serwis kanonizacjajp2.tvp.pl, w którym znajdą się transmisje mszy oraz uroczystości kanonizacyjnych, relacje z Watykanu, a także rozmowy w studiu telewizyjnym, dzięki którym internauci będą mogli wirtualnie uczestniczyć w uroczystości na Placu Św. Piotra.

>>> Kanonizacja Jana Pawła II. Jak się przygotować? [KLIKNIJ!]

Ważną częścią serwisu dotyczącego kanonizacji Jana Pawła II jest również bogate bezpłatne archiwum papieskie. Tworzą je filmy dokumentalne oraz fragmenty papieskich homilii, które Jan Paweł II wygłaszał podczas swoich pielgrzymek do Ojczyzny. W serwisie papieskim już można obejrzeć takie filmy jak „Zwykły, święty człowiek”, „Nasz wujek – Karol Wojtyła” czy „Powrót”, jak również przypomnieć sobie uroczystość beatyfikacji Jana Pawła II.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 11/03/2014

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!