Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel – kim jest? [ZDJĘCIA]

Ekskluzywny Menel jest dobrze zapowiadającym się męskim blogerem. Styl, który prezentuje jest uniwersalny i odpowiada wielu mężczyznom. Mówimy, kim jest Kamil Pawelski.

Ekskluzywny Menel w czerwcu 2013 roku założył bloga, na którym prezentuje swoje modowe stylizacje. Sposób ubierania, który przedstawia Kamil, podoba się wielu mężczyznom, którzy w poszukiwaniu inspiracji modowych bez oporów mogą wziąć z niego przykład. Mężczyzn w świecie blogerów jest jeszcze niewielu, dlatego profesjonalizm Menela sprawia, że jego blog jest coraz częściej odwiedzany przez internautów. Pragniemy jednak zauważyć, że nie tylko mężczyźni odwiedzają jego stronę. Pan Ekskluzywny podoba się bowiem internautkom, które są zachwycone jego męskością i stylem.

Kim jest Ekskluzywny Menel?

Ekskluzywny Menel tak naprawdę nazywa się Kamil Pawelski. Pracę w branży odzieżowej rozpoczął już kilka lat temu, ale na założenie bloga zdecydował się dopiero w wieku 28 lat. Jego celem nie jest bycie „modową wyrocznią”, raczej stara się przekazać, co według niego można ze sobą łączyć. Na swoim blogu pisze, że nie stara się rozumieć mody, a raczej ją czuć. Wychodzi z założenia, że człowiek powinien być ubrany, a nie przebrany.

Kamil Pawelski na co dzień jest bardzo pozytywną osobą. Kobiety oglądają się za nim nie tylko dzięki ubraniom, które na siebie zakłada, ale także dlatego, że jest dobrze zbudowany, wysoki, przystojny i uśmiechnięty. Prawdziwy mężczyzna. 

Co Kamil Pawelski osiągnął?

Kamil ostatnio wygrał w  Bitwie stylistów, konkursie organizowanym przez answear.com & Philips, został twarzą Men by Mollie, a magazyn catwalk docenił jego oryginalność i opisał sylwetkę Ekskluzywnego Menela w nowym cyklu "Sylwetki Blogerów" oraz wyróżnił jego dwie stylizacje w zestawieniu najlepszych stylizacji stycznia.

>>> Drwaloseksualni - kim są? Jak się stylizują? [PORADNIK – KLIKNIJ!]

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!