Jarosław Wałęsa u Wojewódzkiego, 3.09 – rodzina: kim jest Maria Wiktoria, siostra Jarosława Wałęsy?

Maria Wiktoria Wałęsa to jedna z bardziej medialnych osób z rodziny Wałęsów. Brała udział w „Tańcu z gwiazdami”, udzielała się publicznie, jej zdjęcia były na okładkach kolorowych pism. Mówimy, kim jest i z czego jest znana Maria Wiktoria Wałęsa. 

MARIA WIKTORIA WAŁĘSA: co robiła, zanim pojawiła się w mediach?

Maria Wiktoria Wałęsa jest asystentką swojego ojca Lecha Wałęsy, wcześniej – gdy tylko to robiła niewiele osób ją znało i niewiele się o niej wiedziało. Była po prostu jedną z wielu córek byłego prezydenta. Kojarzyli ją dziennikarze, którzy umawiali się na spotkania z Lechem Wałęsą, ponieważ to własnie Maria Wiktoria dbała o kalendarz zawodowy ojca.

>>> Kim jest Jarosław Wałęsa, syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy? [KLIKNIJ!]

MARIA WIKTORIA WAŁĘSA: z czego jest znana?

Polacy poznali Marię Wiktorię, gdy wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”. Od tego czasu często gościła w mediach, opowiadając, co je, w co się ubiera, gdzie się bawi, z kim się spotyka. Pojawiała się na okładkach kolorowych pism, np. pozując i udzielając wywiadu z matką Danutą. Na salonach była kojarzona również dzięki głośnej przyjaźni z Edytą Herbuś. To dzięki niej poznała swojego narzeczonego, który wywołał wiele kontrowersji swoją przeszłością. Gdy Wałęsówna zaprezentowała swojego partnera, paparazzi nie dawali jej spokoju. Zmęczona tym Maria Wiktoria postanowiła odpocząć od rozgłosu i wycofała się sprzed kamer i obiektywów. Teraz słychać o niej bardzo rzadko i raczej występuje jako przyjaciółka Edyty Herbuś albo w kontekście wystąpień ojca Lecha Wałęsy, nie zaś jako celebrytka będąca obiektem polowań paparazzich.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!