Jakie tajemnice kryją najlepsze hotele świata? WIDEO

Chcecie się dowiedzieć, jak traktowani są goście VIP w najbardziej luksusowych hotelach świata? Które hotele szczycą się największą popularnością wśród sławnych i bogatych? Jak właściciele tych wyjątkowych miejsc radzą sobie z oczekiwaniami najbardziej wymagających gości? W podróż po ekskluzywnych wnętrzach najdroższych hoteli w Ameryce i Europie zabierze widzów gospodarz programu, aktor Richard E Grant.

Sekrety luksusowych hoteli 2, odcinek 1

Sekrety luksusowych hoteli 2, odcinek 1
Kraj produkcji: Wielka Brytania Kategoria wiekowa Czas trwania 00:44:07

Jak to jest być traktowanym jak VIP w luksusowym hotelu? Prowadzący program „Sekrety luksusowych hoteli" sprawdził to specjalnie dla Was! Wraz z Richardem wybierzemy się w ciekawą podróż po ekskluzywnych wnętrzach najdroższych hoteli w Ameryce i Europie.

Odwiedzając 5-gwiazdkowe hotele, do których należą miedzy innymi V w Paryżu, Four Seasons w Nowym Jorku, Chateau Marmont w Los Angeles czy Savoy w Londynie, Richard Grant dowie się, co stanowi o wyjątkowości i niepowtarzalności tych miejsc. Sekrety biznesu hotelowego odkryją przed nim sami właściciele. Wśród nich miliarder Donald Trump i André Balazs – szef Chateau Marmont w Los Angeles, gdzie apartamenty zajmowali Greta Garbo, Elizabeth Taylor, James Dean, a także Leonardo DiCaprio. W Hotelu Bel-Air w Los Angeles Richard spotka się natomiast z osobą, której organizację ceremonii zaślubin powierzyły piosenkarki Gwen Stefani, Katy Perry i aktorka Nicole Richie.

Redakcja 22/02/2017

Zobacz też

Edukacja seksualna. Jak całować? 21 najlepszych rodzajów pocałunków Edukacja seksualna. Jak całować? 21 najlepszych rodzajów pocałunków Całowanie się jest dla zbliżenia tym, czym przyprawy dla wykwintnego dania. Bez tego seks straci swój smak, stanie się mdły i bezbarwny. Jest coś magicznego w pocałunkach - są bardzo sexy, stanowią też dowód miłości, prawdziwej bliskości między kochankami. Całować się można na wiele sposobów. Jak robić to dobrze? Piotr Kraśko – rodzina: ojciec, dziadek, pierwsza i druga żona. Kim są? Piotr Kraśko – rodzina: ojciec, dziadek, pierwsza i druga żona. Kim są? Dziadek Piotra Kraśki, Wincenty Kraśko, to ważny działacz komunistyczny epoki PRL-u. Ojciec prezentera, Tadeusz Kraśko, był dziennikarzem i politykiem związanym z PZPR i SLD. Macochą Piotra Kraśki była Nina Terentiew, a jego krewną jest Monika Zamachowska. Co warto wiedzieć o osobach z rodziny Piotra Kraśki? Czerwona mafia: korupcja, machlojki i gigantyczne defraudacje w ZSRR. WIDEO: serial na VOD! Czerwona mafia: korupcja, machlojki i gigantyczne defraudacje w ZSRR. WIDEO: serial na VOD! ZSRR szczycił się swoją wielkością, a także głosił niepokalaną uczciwości ludzi Kraju Rad. Jak wyglądała prawda? Była daleka od ideału, bo w kraju gdzie stale występowały jakieś braki, korupcja, machlojki finansowe i inne przekręty były na porządku dziennym. Czy czerwona mafia znikła wraz z rozpadem ZSRR? Gladiatorzy - powrót z przeszłości. Gladiatorzy w hrabstwie North Yorkshire? Gladiatorzy - powrót z przeszłości. Gladiatorzy w hrabstwie North Yorkshire? Gladiatorzy, czyli wojenni jeńcy, niewolnicy, a nawet przyłapani dezerterzy z rzymskiej armii to ludzie, których zadaniem było dostarczanie krwawej rozrywki rzymskiemu ludowi. Walki gladiatorów odbywały się nie tylko w Rzymie, ale na terenie całego imperium. Czy w Brytanii, krótko znajdującej się pod rzymską dominacją, także odbywały się walki gladiatorów? Kim byli mężczyźni pochowani w hrabstwie North Yorkshire?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!