Jakie tajemnice kryją najlepsze hotele świata? WIDEO

Chcecie się dowiedzieć, jak traktowani są goście VIP w najbardziej luksusowych hotelach świata? Które hotele szczycą się największą popularnością wśród sławnych i bogatych? Jak właściciele tych wyjątkowych miejsc radzą sobie z oczekiwaniami najbardziej wymagających gości? W podróż po ekskluzywnych wnętrzach najdroższych hoteli w Ameryce i Europie zabierze widzów gospodarz programu, aktor Richard E Grant.

Sekrety luksusowych hoteli 2, odcinek 1

Sekrety luksusowych hoteli 2, odcinek 1
Kraj produkcji: Wielka Brytania Kategoria wiekowa Czas trwania 00:44:07

Jak to jest być traktowanym jak VIP w luksusowym hotelu? Prowadzący program „Sekrety luksusowych hoteli" sprawdził to specjalnie dla Was! Wraz z Richardem wybierzemy się w ciekawą podróż po ekskluzywnych wnętrzach najdroższych hoteli w Ameryce i Europie.

Odwiedzając 5-gwiazdkowe hotele, do których należą miedzy innymi V w Paryżu, Four Seasons w Nowym Jorku, Chateau Marmont w Los Angeles czy Savoy w Londynie, Richard Grant dowie się, co stanowi o wyjątkowości i niepowtarzalności tych miejsc. Sekrety biznesu hotelowego odkryją przed nim sami właściciele. Wśród nich miliarder Donald Trump i André Balazs – szef Chateau Marmont w Los Angeles, gdzie apartamenty zajmowali Greta Garbo, Elizabeth Taylor, James Dean, a także Leonardo DiCaprio. W Hotelu Bel-Air w Los Angeles Richard spotka się natomiast z osobą, której organizację ceremonii zaślubin powierzyły piosenkarki Gwen Stefani, Katy Perry i aktorka Nicole Richie.

Redakcja 22/02/2017

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!