Jakie są cechy charakterystyczne Wodnika?

Zobacz, jak patrzą na świat ludzie urodzeni w znaku Wodnika. Mówimy czym charakteryzują się Wodniki.

Osoby, które przyszły na świat pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego, należą do znaku Wodnika. Duchowość ludzi urodzonych w tym czasie jest pogłębiona. Wodniki są błyskotliwe i mają wielki potencjał twórczy, ale do urzeczywistnienia swoich idei potrzebują wolnej przestrzeni. Niezależność jest tym, czego  potrzebują najbardziej.

Są oryginalne (a czasem wręcz ekscentryczne!) żyją pełnią życia i czerpią przyjemność z każdej chwili. Lubią eksperymentować  (również w kontaktach interpersonalnych) i mają dużą łatwość w komunikacji. Towarzyskie, zabawne, Wodniki są zazwyczaj bardzo lubiane. Czasami mają osobliwy magnetyzm, charyzmę, która przyciąga do nich innych. Często pragną sławy i uznania.

Wodniki łatwo przyciągają płeć przeciwną, ale obawiają się zaangażowania. Potrafią być za to dobrymi i oddanymi przyjaciółmi  (jednak bywają zbyt wycofujące się, co w przyjaźni możę stanowić przeszkodę). Trudnymi do zaakceptowania przez bliskich cechami Wodników mogą być skrytość i egcentryzm.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Co zrobić gdy dostaniesz wypowiedzenie zmieniające? Czy zmiana warunków oznacza rozwiązanie umowy o pracę? Co zrobić gdy dostaniesz wypowiedzenie zmieniające? Czy zmiana warunków oznacza rozwiązanie umowy o pracę? Pracodawca ma prawo obniżyć ci pensję albo zaproponować pracę na pół etatu zamiast całego, ale musi wręczyć tzw. wypowiedzenie zmieniające. Dowiedz się, co możesz wtedy zrobić. Zygmunt Błaszczykowski, ojciec Kuby Błaszczykowskiego. Kim był? Zygmunt Błaszczykowski, ojciec Kuby Błaszczykowskiego. Kim był? 23 maja 2012 zmarł Zygmunt Błaszczykowski, ojciec Kuby Błaszczykowskiego. To, że kojarzycie nazwisko wcale nie jest przypadkiem. Człowiek ten był ojcem kapitana reprezentacji Polski i gracza Borussii Dortmund - Jakuba Błaszczykowskiego. Kim jest i czy zrobił coś, dzięki czemu powinien być znany? JAK ODSTRASZYĆ KOMARY? Czy wiesz jak się ich pozbyć? Sposoby na komara - sprawdzone porady JAK ODSTRASZYĆ KOMARY? Czy wiesz jak się ich pozbyć? Sposoby na komara - sprawdzone porady W lecie każdy z nas chciałby spędzać jak najwięcej czasu na dworze ciesząc się piękną pogodą. Spacer do lasu, piknik, przyjęcie w ogrodzie i nieustanne odganianie się od komarów. A w domu? Otwarte okno to jedyne zaproszenie, którego potrzebują irytujący krwiopijcy. Jak skutecznie odstraszyć komary? Czy wiesz jak to zrobić? Sen o wodzie, woda we śnie – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o wodzie, woda we śnie – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Co oznacza jak śni mi się woda? Są sny które dobrze wróżą i takie, które ostrzegają przed niespodziewanymi wydarzeniami w życiu. Warto pamiętać, co się w nocy śniło i spróbować interpretować, dlaczego akurat tej nocy śniło nam się coś wyjątkowo mocno. Sen o WODZIE na przykład jest snem prawie proroczym. I pozytywnym.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!