Jakie są cechy charakterystyczne Wodnika?

Zobacz, jak patrzą na świat ludzie urodzeni w znaku Wodnika. Mówimy czym charakteryzują się Wodniki.

Osoby, które przyszły na świat pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego, należą do znaku Wodnika. Duchowość ludzi urodzonych w tym czasie jest pogłębiona. Wodniki są błyskotliwe i mają wielki potencjał twórczy, ale do urzeczywistnienia swoich idei potrzebują wolnej przestrzeni. Niezależność jest tym, czego  potrzebują najbardziej.

Są oryginalne (a czasem wręcz ekscentryczne!) żyją pełnią życia i czerpią przyjemność z każdej chwili. Lubią eksperymentować  (również w kontaktach interpersonalnych) i mają dużą łatwość w komunikacji. Towarzyskie, zabawne, Wodniki są zazwyczaj bardzo lubiane. Czasami mają osobliwy magnetyzm, charyzmę, która przyciąga do nich innych. Często pragną sławy i uznania.

Wodniki łatwo przyciągają płeć przeciwną, ale obawiają się zaangażowania. Potrafią być za to dobrymi i oddanymi przyjaciółmi  (jednak bywają zbyt wycofujące się, co w przyjaźni możę stanowić przeszkodę). Trudnymi do zaakceptowania przez bliskich cechami Wodników mogą być skrytość i egcentryzm.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Co to jest PODATEK ŚMIECIOWY? Kto straci, a kto zyska na zmianach przepisów? Co to jest PODATEK ŚMIECIOWY? Kto straci, a kto zyska na zmianach przepisów? Wkrótce wszyscy Polacy będą płacić tzw. podatek śmieciowy. Pobierać będzie go miasto. Ma być to sposób na oczyszczenie kraju z ton śmieci zalegających na dzikich wysypiskach. Jaka będzie wysokość nowej opłaty? Kto zapłaci więcej, a kto mniej niż dzisiaj? Jak samodzielnie centrować koła roweru? Jak samodzielnie centrować koła roweru? Jeśli rower nie jest dla ciebie tylko modnym gadżetem, który większość czasu spędza w stojaku przed hipsterskim klubem, musisz się liczyć z nieuchronnymi uszkodzeniami wynikającymi z tzw. normalnej eksploatacji pojazdu. Jedną z częstych usterek jest wykrzywienie obręczy koła. Co zrobić, gdy masz problem z bankiem? Jak złożyć REKLAMACJĘ? Czym jest ARBITRAŻ? Co zrobić, gdy masz problem z bankiem? Jak złożyć REKLAMACJĘ? Czym jest ARBITRAŻ? Bank źle naliczył ci opłatę za kartę, nie przelał kredytu w terminie, nie zrealizował przelewu? Nie musisz od razu iść do sądu. Pokazujemy tanie i skuteczne sposoby dochodzenia swych praw w sporach z bankami. MERCEDES-BENZ C COUPE kusi czerwonym wnętrzem i nienagannym kształtem! Co takiego jest w tym samochodzie, że każdy chce go mieć? MERCEDES-BENZ C COUPE kusi czerwonym wnętrzem i nienagannym kształtem! Co takiego jest w tym samochodzie, że każdy chce go mieć? Mercedes-benz C coupe - główna nagroda w 13. edycji Tańca z gwiazdami zachęca swoim designem. Doskonały w formie: długa maska, lekko pochylona przednia szyba, niska sylwetka, dynamiczny kształt reflektorów, skórzana, czerwona tapiecerka...Nic tylko wsiąść i zrelaksować się. Właśnie taki Mercedes trafił w ręce aktora znanego z serialu "M jak miłość" Kacpra Kuszewskiego.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!