Jakie są cechy charakterystyczne dla Koziorożca?

Zobacz, czego możesz się spodziewać po ludziach urodzonych w znaku Koziorożca. Mówimy, jakie cechy mają Koziorożce.

Osoby spod znaku Koziorożca to te urodzone pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia. Czas tego znaku zaczyna się więc w momencie zimowego przesilenia, w okresie najdłuższych nocy. Koziorożec symbolizuje nadejście światła, wiedzy zgromadzonej w przeszłych doświadczeń. Jego żywiołem jest ziemia, stą ludzie urodzeni w tym znaku są bardzo praktyczni, stali i mają zdolności organizatorskie.

Ważny jest dla nich dom, sprawy związane z rodziną i poczucie bezpieczeństwa a także... zabezpieczenie finansowe. Koziorożce dużo myślą o pieniądzach (uwaga: bywają skąpe!)  i w ogóle podchodzą do wielu spraw bardzo poważnie. W ich życiu często brakuje lekkości, flirtu, zabawy, spontanicznej radości.

Koziorożce są odpowiedzialne, można spokojnie powierzyć im opiekę nad dziećmi, mieszkaniem itp. Jeśli się czegoś się podejmują, dotrzymują słowa. Są konsekwentne, niezawodne, stanowcze. Mają tendencje do pracoholizmu, wytrwale dążą do celu. Mogą zrażać do siebie innych zbytnim malkontenctwem i krytykanctwem.

Redakcja 27/02/2013

Zobacz też

Co warto zobaczyć w Olecku - Janusz Panasewicz poleca! GALERIA Co warto zobaczyć w Olecku - Janusz Panasewicz poleca! GALERIA Janusz Panasewicz - wokalista zespołu Lady Pank - był gościem programu "Szlakiem gwiazd" (TVP1). Muzyk oprowadził nas po swoim rodzinnym mieście, w którym spędził dzieciństwo i młodość, a w dorosłym życiu bardzo często tu powraca - otrzymał nawet tytuł "zasłużony dla miasta Olecka". Co Panasewicz mówi o Olecku? Jakie miejsca są jego ulubionymi? Jak wyglądało małżeństwo księżnej Diany i Karola? Jak wyglądało małżeństwo księżnej Diany i Karola? Przypominamy historię związku księcia Karola i Diany. W 1980 roku 33-letni książę Karol ogłosił swoje zaręczyny z piękną Dianą Spencer młodszą od niego o 13 lat. Niestety podobnie, jak małżeństwo jego siostry - księżnej Anny i jego związek nie przetrwał. Wspominamy burzliwe małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola! KATE URODZIŁA SYNA: Księżna urodziła chłopca, WAGA 3,8 kg. Dziecko Kate i Williama jest ZDROWE? KATE URODZIŁA SYNA: Księżna urodziła chłopca, WAGA 3,8 kg. Dziecko Kate i Williama jest ZDROWE? Najbardziej wyczekiwane dziecko ostatnich miesięcy – potomek Kate i Williama – jest już na świecie. Księżna Kate urodziła chłopca! Mówimy, jaki jest stan zdrowia księżnej i dziecka, a także jak wyglądało długie i pełne emocji oczekiwanie na royal baby. Księżna Kate RODZI. Dziecko Kate i Williama – JAKIE IMIE będzie nosić Royal Baby? Księżna Kate RODZI. Dziecko Kate i Williama – JAKIE IMIE będzie nosić Royal Baby? William i Kate zapewniają, że nie znają płci swojego dziecka i chcą się tego dowiedzieć w chwili narodzin. Niewiele mówią też w kwestii imienia dla potomka. Bukmacherzy mają jednak swoje typy i przyjmują zakłady. Mówimy, jakie imiona dla książęcego potomka obstawiają bukmacherzy.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!