Jakie są cechy charakterystyczne dla Koziorożca?

Zobacz, czego możesz się spodziewać po ludziach urodzonych w znaku Koziorożca. Mówimy, jakie cechy mają Koziorożce.

Osoby spod znaku Koziorożca to te urodzone pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia. Czas tego znaku zaczyna się więc w momencie zimowego przesilenia, w okresie najdłuższych nocy. Koziorożec symbolizuje nadejście światła, wiedzy zgromadzonej w przeszłych doświadczeń. Jego żywiołem jest ziemia, stą ludzie urodzeni w tym znaku są bardzo praktyczni, stali i mają zdolności organizatorskie.

Ważny jest dla nich dom, sprawy związane z rodziną i poczucie bezpieczeństwa a także... zabezpieczenie finansowe. Koziorożce dużo myślą o pieniądzach (uwaga: bywają skąpe!)  i w ogóle podchodzą do wielu spraw bardzo poważnie. W ich życiu często brakuje lekkości, flirtu, zabawy, spontanicznej radości.

Koziorożce są odpowiedzialne, można spokojnie powierzyć im opiekę nad dziećmi, mieszkaniem itp. Jeśli się czegoś się podejmują, dotrzymują słowa. Są konsekwentne, niezawodne, stanowcze. Mają tendencje do pracoholizmu, wytrwale dążą do celu. Mogą zrażać do siebie innych zbytnim malkontenctwem i krytykanctwem.

Redakcja 27/02/2013

Podobne

Horoskop tygodniowy klasyczny 05.11 do 11.11. Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku. Co czeka znaki od 05.11 do 11.11? Horoskop tygodniowy klasyczny 05.11 do 11.11. Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku. Co czeka znaki od 05.11 do 11.11? Sprawdź, co cię czeka w życiu prywatnym i zawodowym - horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku. Horoskop tygodniowy klasyczny na dni 05.11 – 11.11 opracował  wróżbita Caliel, z portalu wrozbyonline.pl, w oparciu o Karty Tarota. HOROSKOP na 2013 rok dla Koziorożca. Co czeka Koziorożce w 2013 roku? HOROSKOP na 2013 rok dla Koziorożca. Co czeka Koziorożce w 2013 roku? Koziorożec chciałby być towarzyski, ale trudno mu się przełamać. Nie potrafi zadbać o swoje sprawy ani wdzięczyć się, by odnieść sukces. Jest okropnie uparty, ale też lojalny, obowiązkowy, uczynny. Czego jeszcze się spodziewać po Koziorożcach? Z jakimi znakami zodiaku wchodzą w najlepsze relacje? Jeśli sam jesteś Koziorożcem, sprawdź horoskop dla Koziorożca na 2013 rok! HOROSKOP na 2013 rok dla Lwa. Co spotka Lwa w 2013 roku? HOROSKOP na 2013 rok dla Lwa. Co spotka Lwa w 2013 roku? Lew to wielki indywidualista. Jest gwałtowny, niecierpliwy, zawzięty, uparty i bezwzględny, a nawet mściwy. Chciałby wszystkich – w domu i w pracy – sobie podporządkować. Sprawdź, co czeka Lwa w 2013 roku! Horoskop dla Strzelca 2015. Co czeka Strzelca w 2015 roku? Horoskop dla Strzelca 2015. Co czeka Strzelca w 2015 roku? Zwykło się uważać Strzelca za najsympatyczniejszy znak Zodiaku. Jest otwarty na inny ludzi, zawsze pędzi naprzód i przekracza granice o przekroczeniu których innym by się nawet nie śniło. Ich optymizm i niefrasobliwość sprawiają, że są niezwykle miłym towarzystwem, a ich wrażliwość na drugiego człowieka każe szukać w nich oparcia.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!