Jakie ćwiczenia spalają najwięcej kalorii? Jak szybko spalić kalorie?

Chcesz szybko spalić kalorie? Szukasz sposobów na intensywny trening? Chcesz przyspieszyć odchudzanie? Sprawdź jakie ćwiczenia spalają najwięcej kalorii.

Jeśli zastanawiasz się, które ćwiczenia fizyczne spalają najwięcej kalorii, to ten tekst jest dla ciebie. Zdrowy tryb życia wymaga, aby ćwiczenia fizyczne były nieodłącznym elementem prawie każdego dnia. Jeśli marzymy o pięknej sylwetce i chcemy się czuć silni i pełni energii musimy zmuszać się do regularnego wysiłku. Niestety wygospodarowanie czasu na długi trening często bywa ciężkim zadaniem, dlatego dążąc do tego aby był efektywny szukamy sposobów na spalenie największej ilości kalorii w jak najszybszym czasie.

>>> Jak odchudzać się bez uciążliwych diet? Ile można schudnąć podczas tańca? KLIKNIJ!

Z tego powodu powstają coraz to nowe programy treningowe, które mają w realtywnie krótkim czasie przynosić satysfakcjonujące efekty. I tak pojawiają się takie programy jak magic bar, insanity, crossfit i wiele wiele innych. Ciężko jednak jednoznacznie oszacować liczbę kalorii, której pozbywamy się podczas takich treningów, ponieważ są one bardzo różnorodne i mogą się zmieniać w zależności od pożądanych efektów. Nie potrzebujemy jednak wymyślnych programów treningowych, aby pozbyć się zbędnej ilości kalorii.

Najwięcej kalorii spalają...

  • Jednym z najbardziej efektywnych sposobów na spalanie kalorii jest najzwyklejsze bieganie. Biegając przez godzinę z prędkością ok 10 km/h jesteśmy w stanie spalić około 1000 kalorii.

  • Wchodząc pod górę z prędkością 5 km/h spalimy w ciagu godziny pomiędzy 660 a 900 kcal.
  • Świetną forma spalania tłuszczu jest też aeorobik - to ok 700 kcal spalonych w ciagu godziny.
  • Jazda na rowerze (20 km/h) to spalonych w godzinę ok. 600 kcal.
  • Pływanie - 550 a 750 kcal.
  • Wiosłowanie pomiędzy 400 a 600 kcal. Maszyna do jazdy na   nartach - pomiędzy 550 a 680 kcal.
Tagi: fokus tv,

Redakcja 23/07/2013

Zobacz też

Skala podatkowa i koszty uzyskania przychodów w rozliczeniu za 2012 rok - ile wynoszą? Skala podatkowa i koszty uzyskania przychodów w rozliczeniu za 2012 rok - ile wynoszą? Skala podatkowa to podstawa rozliczenia rocznego PIT, która w Polsce podzielona jest na dwa progi podatkowe. Sprawdź według jakiej skali podatkowej rozliczać będziesz się w 2013 roku i ile będziesz mógł odliczyć od podatku. Skala podatkowa i koszty uzyskania przychodów w rozliczeniu za 2012 rok - ile wynoszą? KWOTA WOLNA OD PODATKU. Ile wynosi? Kiedy otrzymasz zwrot nadpłaconego podatku? KWOTA WOLNA OD PODATKU. Ile wynosi? Kiedy otrzymasz zwrot nadpłaconego podatku? Ile wynosi kwota wolna od podatku? Czym różni się kwota dochodu wolna od podatku od kwoty zwalniającej od podatku? Pamiętaj, że kwota wolna od podatku nie oznacza, że jeśli twoje dochody nie przekroczyły kwoty określonej w ustawie, jesteś zwolniony ze złożenia rozliczenia rocznego PIT. Co więcej, w takim przypadku rozliczenie zeznania podatkowego jest jedynym sposobem odzyskania już zapłaconych zaliczek PIT. Jakie są ulgi podatkowe dla samotnych rodziców? Jakie są ulgi podatkowe dla samotnych rodziców? Osoby samotnie wychowujące dzieci, a więc te, które po rozwodzie uzyskały prawo do opieki nad dzieckiem i je wychowują, mają możliwość rozliczenia podatkowego na preferencyjnych warunkach. Sprawdź, jak rozliczyć się korzystnie będąc samotnym rodzicem z dzieckiem. Rozliczenie podatkowe. Indywidualnie czy z małżonkiem? Rozliczenie podatkowe. Indywidualnie czy z małżonkiem? Osoby przebywające w związkach małżeńskich mają możliwość wyboru sposobu rozliczenia podatkowego indywidualnie, bądź ze współmałżonkiem. Zobacz, który sposób jest korzystniejszy dla ciebie.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!