Jakie ćwiczenia spalają najwięcej kalorii? Jak szybko spalić kalorie?

Chcesz szybko spalić kalorie? Szukasz sposobów na intensywny trening? Chcesz przyspieszyć odchudzanie? Sprawdź jakie ćwiczenia spalają najwięcej kalorii.

Jeśli zastanawiasz się, które ćwiczenia fizyczne spalają najwięcej kalorii, to ten tekst jest dla ciebie. Zdrowy tryb życia wymaga, aby ćwiczenia fizyczne były nieodłącznym elementem prawie każdego dnia. Jeśli marzymy o pięknej sylwetce i chcemy się czuć silni i pełni energii musimy zmuszać się do regularnego wysiłku. Niestety wygospodarowanie czasu na długi trening często bywa ciężkim zadaniem, dlatego dążąc do tego aby był efektywny szukamy sposobów na spalenie największej ilości kalorii w jak najszybszym czasie.

>>> Jak odchudzać się bez uciążliwych diet? Ile można schudnąć podczas tańca? KLIKNIJ!

Z tego powodu powstają coraz to nowe programy treningowe, które mają w realtywnie krótkim czasie przynosić satysfakcjonujące efekty. I tak pojawiają się takie programy jak magic bar, insanity, crossfit i wiele wiele innych. Ciężko jednak jednoznacznie oszacować liczbę kalorii, której pozbywamy się podczas takich treningów, ponieważ są one bardzo różnorodne i mogą się zmieniać w zależności od pożądanych efektów. Nie potrzebujemy jednak wymyślnych programów treningowych, aby pozbyć się zbędnej ilości kalorii.

Najwięcej kalorii spalają...

  • Jednym z najbardziej efektywnych sposobów na spalanie kalorii jest najzwyklejsze bieganie. Biegając przez godzinę z prędkością ok 10 km/h jesteśmy w stanie spalić około 1000 kalorii.

  • Wchodząc pod górę z prędkością 5 km/h spalimy w ciagu godziny pomiędzy 660 a 900 kcal.
  • Świetną forma spalania tłuszczu jest też aeorobik - to ok 700 kcal spalonych w ciagu godziny.
  • Jazda na rowerze (20 km/h) to spalonych w godzinę ok. 600 kcal.
  • Pływanie - 550 a 750 kcal.
  • Wiosłowanie pomiędzy 400 a 600 kcal. Maszyna do jazdy na   nartach - pomiędzy 550 a 680 kcal.
Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Zielony raj – Seszele. Tylko na dwóch malutkich wysepkach można tu spotkać palmę lodoicję seszelską Zielony raj – Seszele. Tylko na dwóch malutkich wysepkach można tu spotkać palmę lodoicję seszelską Jeden z najbardziej intrygujących endemicznych gatunków roślin na Seszelach to palma lodoicja seszelska. Drzewo rośnie tylko na dwóch wysepkach tego archipelagu i nie znajdziecie go w żadnym innymi miejscu świata. Dlaczego? Roślina rodzi największe na Ziemi nasiona, ważące około 25 kg każde. Nie mogą one przedostać się na sąsiedni ląd, bo gdy wpadną do wody, natychmiast toną. Endemiczne gatunki na Seszelach tworzą prawdziwy raj na Ziemi! Jaś Kapela - kim jest młody publicysta? Jaś Kapela - kim jest młody publicysta? Jaś Kapela - młody lewicujący publicysta stał się znany za sprawą słów, które wypowiedział na temat narkotyków i "wspólnego wciągania koksu z Borysem Szycem". Po interwencji prawników aktora wycofał się z tego, co powiedział, jednak zrobiło się o nim głośno... Czy "pisarz i poeta" posunął się w autopromocji za daleko? Wiesław Gołas - kim jest? Wiesław Gołas - kim jest? Wiesław Gołas to legenda polskiego kina. Sympatię widzów zaskarbił sobie głównie doskonałymi kreacjami komediowymi, choć, jak mówił Holoubek, to aktor o wiele głębszy, niż wskazują na to jego role. Powoli żegna się z kinem i odchodzi na zasłużoną emeryturę. Waldemar Deska - kim jest? Waldemar Deska - kim jest? Waldemar Deska, współzałożyciel i lider alternatywnej grupy „Daab”, znany jest również z tego, że od 2006 r. toczy batalię z polskim aparatem administracyjnym. Teraz zapowiada, że będzie kandydował w wyborach prezydenckich z ramienia Partii Libertariańskiej. Kim jest nowy kandydat na prezydenta?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!