Jaki jest horoskop chiński na 2015 rok?

Według horoskopu chińskiego rok 2015 będzie rokiem Kozy/Owcy. Oznacza to, że nadchodzi czas wyjątkowego spokoju i harmonii. Koza (Owca) jest symbolem kultury i odnosi się do czasu relaksu, refleksji i pokoju.

W horoskopie chińskim co 12 miesięcy władanie nad całym światem przejmuje inny znak zodiaku. W horoskopie chińskim znakami są zwierzęta, które według legendy przyszły do Buddy na jego ostateczne wezwanie. I tak zgodnie z astrologią i chińską tradycją władzę nad rokiem 2015 przejmie Koza/Owca. Co to w ogóle dla nas oznacza?

>>> Horoskop 2015 dla wszystkich znaków zodiaku [KLIKNIJ]

Zodiak Kozy/Owcy zwiastuje czas pełen spokoju, harmonii, ładu, porządku i refleksji. Zatem raczej nie należy martwić się o jakieś zawieruchy polityczne, gospodarcze czy w ogóle dziejowe. Zgodnie z przepowiednią chińską w 2015 roku rządzący rozmaitymi krajami  będą raczej kierować się rozumem i rozsądkiem, a wszelkie problemy i konflikty będą starali się rozwiązywać pokojowo. Jednak warto zaznaczyć, że jest to również rok zbierania sił na przyszłość. Oczywiście Koza/Owca będzie trzymać pieczę nad życiem osób urodzonych właśnie w 2015 roku. Zatem będą to osoby niezwykle rozważne, łagodne i optymistyczne. Niezwykle ceniące sobie spokój, harmonię, ład i bezpieczeństwo.

>>> Dlaczego HOROSKOP CHIŃSKI działa? Zobacz, jaki jest twój chiński zodiak i żywioł [KLIKNIJ]

Redakcja 01/05/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!