Jak zrobić stroik wielkanocny?

Samodzielnie przygotowany stroik wielkanocny nie może się równać z tym ze sklepu. Wiosenne kwiaty, pisanki oraz bukszpan będą piękną ozdobą wielkanocnego stołu.
Zdjęcie z artykułu: Jak zrobić stroik wielkanocny?
Stroik wielkanocnyźródło:pixabay.com/ Couleur

Wystarczy ruszyć wyobraźnią, żeby stworzyć niepowtarzalny stroik wielkanocny. Wykorzystaj to, co kojarzy się z wiosną i Wielkanocą, np. kwiaty czy wydmuszki i do dzieła! Oto najprostsze stroiki wielkanocne:

1. Do przezroczystego wazonu wypełnionego białymi wydmuszkami, włóż białe albo żółte tulipany oraz bukszpan. 

2. Szeroką, płaską miskę wyłóż mchem, ewentualnie rzeżuchą. Powtykaj żonkile.

3. Wypełnij wąski, przezroczysty wazon kolorowymi kamykami, włóż do niego gałązki, a na nim powieś kolorowe pisanki. 

4. Koszyczek wielkanocny wypełnij ziemią (wcześniej możesz wyłożyć go folią). Zasadź w nim tulipany oraz żonkile, najlepiej w dwóch kolorach.

.. Przepis na białą kiełbasę Magdy Gessler!

Redakcja 11/04/2017

Zobacz też

Kiedy zmienić opony letnie na zimowe? WYMIANA OPON na zimówki Kiedy zmienić opony letnie na zimowe? WYMIANA OPON na zimówki Zima znów zaskoczyła nie tylko drogowców, ale równiez i ciebie. Znów odkładana z dnia na dzień wizyta u wulkanizatora odbyła się za późno. Z duszą na ramieniu jechałaś przez ośnieżone ulice do warsztatu... Bałaś się, bo... nadal miałaś letnie opony. Przeczytaj kiedy zmienić opony letnie na zimowe.  Jak działa kantor internetowy? Jak działa kantor internetowy? Kantory internetowe to sposób na tańszy zakup waluty. Pieniądze możemy wymienić bez konieczności wychodzenia z domu - wystarczy kilka kliknięć i gotowe! Rynek e-kantorów ciągle się rozwija. SPRAWDŹ, jak wybrać bepieczny kantor internetowy? Faktura elektroniczna za internet. Jak pobrać oryginał faktury w razie kontroli skarbowej? Faktura elektroniczna za internet. Jak pobrać oryginał faktury w razie kontroli skarbowej? Elektroniczna faktura za jest na pewno bardzo wygodna – dla nas i dla dostawcy internetu. Problem zaczyna się, gdy Urząd Skarbowy zechce przeprowadzić kontrolę i wezwie nas do przedstawienia faktury – oczywiście jeśli odliczyliśmy wydatki na internet od podatku. Czy elektroniczna faktura jest dla Urzędu Skarbowego wystarczającym dowodem, że zapłaciliśmy za internet i możemy odliczyć go od podatku? Co warto wiedzieć o paliwie? Co warto wiedzieć o paliwie? Paliwo to ogólnie przyjęta nazwa związku lub mieszaniny związków chemicznych, która służy do napędzania pojazdu. Paliwo ulega spaleniu, a wytworzone w ten sposób ciepło lub ciśnienie generuje energię mechaniczną. A zatem spalanie paliwa jest rodzajem przemiany energii chemicznej w mechaniczną.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!