Jak zrobić EROTYCZNY TAJSKI MASAŻ? Mówimy, jak uczynić GRĘ WSTĘPNĄ jeszcze atrakcyjniejszą!

Nie musisz jechać do Tajlandii, aby poznać sztuczki, które mogą was rozgrzać do białości. Erotyczny masaż różnymi częściami ciała jest niezwykle pobudzający dla obojga partnerów. I jest całkiem łatwy do opanowania, wystarczy tylko odrobina fantazji.

Erotyczny tajski masaż polega na wykorzystaniu jak największych fragmentów ciała - tak masującego, jak i masowanego. A masować można praktycznie każdą częścią ciała - stopami, rzęsami, penisem, nawet...oddechem.

Jeśli chcesz masować stopami, umość się tak, żeby móc swobodnie nimi prresuwać po ciele partnera. Oczywiście stopy powinny być czyste, pachnące, nawilżone olejkiem czy lubrykantem. Możesz to robić całą powierzchnią stóp, powierzchniami bocznymi, palcami, pietą - za każdym razem wrażenia bedą inne.

Masaż brzuchem powinien ograniczyć się wyłącznie do dotyku tą częścią ciała. Na tym etapie wasze genitalia nie powinny się dotykać, to zostawcie sobie na koniec. Bardzo podniecający jest masaż całym ciałem - w tym przypadku przytulaj się i ocieraj o partnera każdym fragmentem swego ciała, przesuwaj po nim w różnych kierunkach, w pionie i poziomie, ślizgaj się po nim jak na ślizgawce, zataczaj kółka i koła. Zmysłową pieszczotą jest masaż rzęsami. Nachylaj się nad partnerem i muskaj go rzęsami, zwłaszcza w tych miejscach, o których wiesz, że pod wpływem pieszczoty na pewno jęknie z rozkoszy.

Wreszcie masaż oddechem. Najlepiej, jak jest to oddech gorący, pachnący cytrusami. Wydychaj aromatyczne powietrze ze swoich ust wprost na jego erogenne miejsca. Oddechem, podobnie jak palcami czy językiem, możesz kreślić na ciele partnera wzorki, pisać literki. Tylko uważaj, żeby nie dmuchać w naturalne otwory, bo to może się zakończyć stanem zapalnym!

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!