Jak zrobić EROTYCZNY TAJSKI MASAŻ? Mówimy, jak uczynić GRĘ WSTĘPNĄ jeszcze atrakcyjniejszą!

Nie musisz jechać do Tajlandii, aby poznać sztuczki, które mogą was rozgrzać do białości. Erotyczny masaż różnymi częściami ciała jest niezwykle pobudzający dla obojga partnerów. I jest całkiem łatwy do opanowania, wystarczy tylko odrobina fantazji.

Erotyczny tajski masaż polega na wykorzystaniu jak największych fragmentów ciała - tak masującego, jak i masowanego. A masować można praktycznie każdą częścią ciała - stopami, rzęsami, penisem, nawet...oddechem.

Jeśli chcesz masować stopami, umość się tak, żeby móc swobodnie nimi prresuwać po ciele partnera. Oczywiście stopy powinny być czyste, pachnące, nawilżone olejkiem czy lubrykantem. Możesz to robić całą powierzchnią stóp, powierzchniami bocznymi, palcami, pietą - za każdym razem wrażenia bedą inne.

Masaż brzuchem powinien ograniczyć się wyłącznie do dotyku tą częścią ciała. Na tym etapie wasze genitalia nie powinny się dotykać, to zostawcie sobie na koniec. Bardzo podniecający jest masaż całym ciałem - w tym przypadku przytulaj się i ocieraj o partnera każdym fragmentem swego ciała, przesuwaj po nim w różnych kierunkach, w pionie i poziomie, ślizgaj się po nim jak na ślizgawce, zataczaj kółka i koła. Zmysłową pieszczotą jest masaż rzęsami. Nachylaj się nad partnerem i muskaj go rzęsami, zwłaszcza w tych miejscach, o których wiesz, że pod wpływem pieszczoty na pewno jęknie z rozkoszy.

Wreszcie masaż oddechem. Najlepiej, jak jest to oddech gorący, pachnący cytrusami. Wydychaj aromatyczne powietrze ze swoich ust wprost na jego erogenne miejsca. Oddechem, podobnie jak palcami czy językiem, możesz kreślić na ciele partnera wzorki, pisać literki. Tylko uważaj, żeby nie dmuchać w naturalne otwory, bo to może się zakończyć stanem zapalnym!

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Beata Pawlikowska: kim jest? Co osiągnęła? Beata Pawlikowska: kim jest? Co osiągnęła? Beata Pawlikowska to ceniona i piękna podróżniczka, fotografka oraz pisarka. Sama wykonuje ilustracje i zdjęcia do swoich książek, w których opisuje przebyte podróże. Czy Polska jest gotowa na atak terrorystyczny? WIDEO Czy Polska jest gotowa na atak terrorystyczny? WIDEO Ministerstwo Spraw Zagranicznych przekonuje, że Polska nie należy do państw bezpośrednio zagrożonych atakami terrorystycznymi. Jednak specjaliści ostrzegają, że ryzyko zamachu w naszym kraju jest wysokie jak nigdy dotąd. Czy Polska jest gotowa na atak terrorystyczny? Przeżyć na trawlerach. Seria dokumentalna o ekstremalnie trudnej pracy rybaków na Morzu Północnym Przeżyć na trawlerach. Seria dokumentalna o ekstremalnie trudnej pracy rybaków na Morzu Północnym Na nieprzewidywalnym i ekstremalnie niebezpiecznym Morzu Północnym znany brytyjski podróżnik Ben Fogle pracuje w ramię w ramię z rybakami. Podczas udanego połowu przez 24 godziny na dobę wyciąga z morza tysiące ryb. Zdarzają się jednak długie godziny, kiedy sieci pozostają puste, a wzburzona woda wyzwala strach o życie. Seria pokazuje trudne i wymagające życie rybaków, którzy kochają morze i dla których praca jest misją. Śmieciowe jedzenie – czyim kosztem? Markety spożywcze i ich marki własne Śmieciowe jedzenie – czyim kosztem? Markety spożywcze i ich marki własne Marki własne to szybko rozwijający się rynek produktów spożywczych. Sprzedaż takich produktów rośnie o jedną piątą rocznie. Jednak czy tańsza żywność oferowana przez znane hipermarkety jest tak samo zdrowa jak ta tradycyjna? Czy jej smak nie jest gorszy? I czy to nie najbiedniejsi płacą najwyższą cenę za spożywanie śmieciowego jedzenia?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!