Jak zmienić Walentynki w niezapomniany dzień dla faceta?

Walentynki są wyjątkowym świętem. To jeden z dwóch (obok urodzin) dni w roku, kiedy kobiety są miłe dla swoich partnerów. Nie trzeba dawać prezentów, by wyrazić miłość do ukochanego. Czasem wystarczy wprowadzić kilka drobnych zmian w swoim zachowaniu, a mężczyzna zapamięta te walentynki na długo...
Zdjęcie z artykułu: Jak zmienić Walentynki w niezapomniany dzień dla faceta?
Walentynki będą niezapomniane, jeśli twój facet będzie się tego dnia cieszył twoimi uczuciami bez zastrzeżeńźródło:thinkstocphotos.com

Myślisz, że nowy telefon czy smartfon to wymarzony prezent walentynkowy dla chłopaka? A może twój partner marzy o markowym zegarku? Kobieto, nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz.... Prawdziwy facet liczy na więcej. Czasem drobne gesty potrafią wywołać lawinę pozytywnych zmian dla związku. Podpowiadamy, jak zachowywać się, by zaskoczyć swojego chłopaka (nie tylko w walentynki).

.. Wszystko o Walentynkach

Jak zaskoczyć chłopaka w Walentynki?

Masz dosyć walających się po pokoju brudnych skarpetek? Nieumytych naczyń i klejących się kubków? Denerwują cię niewyniesione od kilku dni śmieci, poranne próby wyciągnięcia partnera z łóżka, bałagan w szafie i brak jakiejkolwiek reakcji na twoje słowa? Odpuść sobie. Jeśli przynajmniej przez jeden dzień przestaniesz narzekać, prosić, krzyczeć i kłócić się z twoim chłopakiem o rzeczy, które dla ciebie są ważne, a dla niego błahe, zaserwujesz waszej dwójce ogromną dawkę spokoju!

A gdyby tak, zamiast wiecznego narzekania, wywyższania się i zwracania uwagi na szczegóły, 14 lutego wyjątkowo skupić się na dobrych stronach waszego związku? Czy przez jeden dzień nie lepiej komplementować, zamiast krytykować sposób bycia drugiej połówki? To będzie najlepszy prezent walentynkowy dla twojego chłopaka! Po co wypominać brud i bałagan, który tworzy napiętą atmosferę w mieszkaniu? Chociaż przez jeden dzień warto spojrzeć na swojego chłopaka mniej rygorystycznie. Nawet jeśli bałagani, to przecież nie robi tego na złość tobie. Każdy ma dobre strony. Ugotowany obiad w przyjemnej atmosferze smakuje lepiej.

Jeśli zatem naprawdę kobieta chce zaskoczyć swojego faceta, wystarczy na jeden dzień puścić w niepamięć jego wady. Powiedz mu, za co go kochasz i dlaczego z nim jesteś. Nie musisz kupować drogiego prezentu, by pokazać mu, ile dla ciebie znaczy. Zwykła walentynka z prostym „Kocham Cię” i dzień bez kłótni to największa niespodzianka, jaką możesz obdarzyć swojego chłopaka. Powodzenia!

Redakcja 09/02/2018

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!