Jak zmienić adres email na FACEBOOKu?

Zmiana adresu e-mail nierzadko wiąże się ze zmianą ustawień kont, które posiadamy w różnych sklepach internetowych czy na portalach społecznościowych. Jak dokonać tej zmiany w koncie założonym na Facebooku? Jak zmienić adres e-mail na facebooku?

Adresy e-mail często służą jako loginy do różnych portali internetowych, na których mamy konto. Tak samo jest w przypadku znanego portalu społecznościowego Facebook (Facebook.com). Do logowania do serwisu można wykorzystać dowolny adres e-mail powiązany z kontem. Jeśli więc postanowimy zmienić adres naszej poczty internetowej i chcemy posługiwać się nim przy logowaniu na portal Facebook.com, należy uaktualnić te dane również na tej stronie. Na szczęście nie jest to zbyt skomplikowane zadanie.

Jak wprowadzić swój nowy adres mailowy na Facebooku KROK PO KROKU?

Po zalogowaniu się do Facebooka należy odnaleźć w prawym górnym rogu rozwijane menu (obok zakładki "Strona główna). Po rozwinięciu tego menu należy wybrać opcję "Ustawienia konta". Po otwarciu tej zakładki ukaże się lista pól, które możemy edytować, jednym z nich jest pole "Adres e-mail". Przy nim (po prawej stronie ekranu) znajduje się opcja "Edytuj". Aby zmienić adres e-mail, należy kliknąć w to pole.

Następnie klikamy w zakładkę "Dodaj inny adres e-mail" i wprowadzamy w puste pole nasz nowy adres mailowy. Po wykonaniu tej czynności należy kliknąć w pole "Zapisz zmiany". Ze względów bezpieczeństwa pojawi się monit o podanie hasła. Następnie na nasz nowy adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem. Zalogowanie się do portalu Facebook.com za pomocą nowego adresu e-mail będzie możliwe dopiero po jego potwierdzeniu.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/07/2012

Zobacz też

Czy w Piśmie Świętym są przekłamania na temat małżeństwa? Czy w Piśmie Świętym są przekłamania na temat małżeństwa? Zgubny wpływ na pierwszych chrześcijan jak się okazuje miał filozof Platon, który uważał, że ciało jest więzieniem duszy. Za jego przykładem chrześcijańscy teologowie zabraniali małżonkom współżyć kilka dni przed przyjęciem komunii świętej i uważali akt miłości za akt zwierzęcej prokreacji. Monika Pyrek poślubiła Norberta Rokitę. Koniec kariery, ślub, ciąża - co będzie robić tyczkarka? Monika Pyrek poślubiła Norberta Rokitę. Koniec kariery, ślub, ciąża - co będzie robić tyczkarka? Monika Pyrek poślubiła Norberta Rokitę. Ślub odbył się 12 stycznia 2013 roku w Szczecinie. Panna młoda miała na sobie sukienkę projketu Sylwii Majdan. Jedna z najlepszych tyczkarek na świecie zakończyła karierę, wyszła za mąż i jest w ciąży. Monika Pyrek na brak zajęć po zakończeniu kariery sportowej nie będzie narzekać. Monika Pyrek skończyła z tyczką i zaczęła przygodę z mikrofonem w Radiu Szczecin. W ten sposób rozpoczyna karierę dziennikarską.  Kim był ANDRZEJ B., sprawca strzelaniny w Sanoku, który popełnił samobójstwo? Kim był ANDRZEJ B., sprawca strzelaniny w Sanoku, który popełnił samobójstwo? 32-letni Andrzej B. z Sanoka był podejrzany o kilka przestępstw. 10 stycznia policjanci chcieli go aresztować, jednak B. zabarykadował się w mieszkaniu na sanockim osiedlu razem z 17-letnią dziewczyną. Gdy po kilkunastu godzinach do mieszkania weszli anyterroryści, zobaczyli ciała Andrzeja B. i dziewczyny ze śladami postrzałowymi głowy. Prawdopodobnie para popełniła samobójstwo albo B. zastrzelił dziewczynę, a potem sam odebrał sobie życie. Jakie przestępstwa popełnił Andrzej B.? Dlaczego tak zaciekle bronił się przed policjantami? Kim jest Anna Szarek, aktorka i modelka, ukochana prezesa Giełdy? Kim jest Anna Szarek, aktorka i modelka, ukochana prezesa Giełdy? Aktorskie kreacje Anny Szarek są mniej życzliwie komentowane od tego, co wkłada na bankiet. Kim jest piękna Anna Szarek, była modelka i bohaterka skandalu dotyczącego samego prezesa giełdy? Mówimy, co osiągnęła i czym zajmuje się Ania Szarek, ukochana prezesa Giełdy.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!