Jak zdradzić męża, żeby się nie dowiedział?

Chcesz zdradzić męża, marzysz o gorącym kochanku, ale obawiasz się, że mąż się dowie? To bardzo prawdopodobne, bo dzisiejsza łatwość kontaktowania się (komórki, SMS-y, maile) idzie w parze z łatwością zdemaskowania tych kontaktów. By zachować romans w tajemnicy, musisz być baaardzo ostrożna. Co to znaczy?

Telefony komórkowe zmieniły nasze życie na wiele sposobów i na wielu poziomach - przyczyniły się np. do wzrostu liczby rozwodów. Okazuje się bowiem, że przeczytane przez współmałżonka sms-y są coraz częściej wymieniane w pozwach rozwodowych jako dowody małżeńskiej zdrady. Stąd pierwsza rada dla potencjalnych zdradzających:

1. Do kontaktów z kochankiem kup drugi telefon. 

I skrzętnie ukrywaj go przed mężem - aby w ogóle nie wiedział o jego istnieniu.

2. Wprowadź zasadę, że kontaktujesz się z kochakiem tylko do określonej godziny.

Wieczór to pora zarezerwowana dla rodziny i łamanie tej zasady zwykle źle się kończy. Dzwońcie do siebie i esemesujcie tylko w ciągu dnia, gdy małżonka nie ma przy tobie.  

3. Nie spotykaj się z kochankiem we własnym domu.

Nawet gdy jesteś pewna, że mąż jest za granicą, a dziecko na obozie - może was zobaczyć ktoś z sąsiadów czy znajomych albo uchwycić kamera przy bramie (co często wychodzi na jaw w najmniej spodziewanych okolicznościach). Jeśli kochanek też nie mieszka sam, to cóż - pozostają randki w hotelu i ewentualnie wspólne wyjazdy. 

4. Miłosnych maili nie wysyłaj z domowego komputera.

Bezpieczniej jest wysyłać je z poczty służbowej - nawet gdy kogoś w firmie to zainteresuje (choć to mało prawdopodobne), konsekwencje i tak nie będą tak przykre jak w sytuacji, gdy miłosną korespondencję przeczyta mąż.

5. Jeśli płacisz - to tylko gotówką.

Nie mówimy oczywiście o płaceniu za seks, ale np. współpłaceniu za kolację czy pokój w hotelu (w czasach równouprawnienia to nic zdrożnego). Płacąc kartą, zawsze pozostawiasz ślad po tej transakcji i wynajęty przez męża detektyw może do niego dotrzeć.

6. Nie wzbudź podejrzeń małżonka.

Wszystkie powyższe rady wezmą w łeb, jeśli mąż nabierze podejrzeń, że się z kimś spotykasz i wynajmie detektywa. W relacjach z mężem staraj się zachowywać dokładnie tak jak dotąd - podejrzane jest zarówno zwiększenie dystansu, jak i nagłe przymilanie się i nadskakiwanie mu.  

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!