Jak wyłączyć GRANIE NA CZEKANIE?

Usługa "Granie na czekanie" z założenia ma na celu nieuprzykrzanie oczekiwania na połączenie uporczywym sygnałem łączenia. W praktyce może się okazać jeszcze bardziej irytująca. Podpowiadamy, jak wyłączyć "Granie na Czekanie".

Skusiłeś się na usługę "Granie Na Czekanie", dzięki której standardowy sygnał łączenia rozmowy telefonicznej jest zamieniony na muzykę popularnych wykonawców albo inne zabawne nagrania? Początkowo na pewno jest z tego uciecha, ale po pewnym czasie można dojść do wniosku, że dwa złote miesięcznie lepiej wydawać na coś innego. Wtedy potrzebna jest informacja jak wyłączyć "Granie Na Czekanie".

Jak wyłączyć usługę "Granie na czekanie"?

Sieć T-Mobile oferująca tę usługę umożliwia jej wyłączenie na dwa sposoby: przez stronę internetową albo przez wysłanie SMS-a.

Jeśli masz łatwy dostęp do internetu, możesz wejść na jedną ze stron: www.t-mobile.pl/granie, www.granienaczekanie.pl albo mobilną mgranie.t-mobile.pl. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się do serwisu przez podanie numeru telefonu, na który zostanie wysłane jednorazowe hasło. Następnie musisz odszukać zakładkę „Moje Granie” i wybrać opcję „Dezaktywuj serwis”.

Drugi sposób jest prostszy. Z telefonu, w którym chcesz dezaktywować "Granie Na Czekanie", wystarczy wysłać SMS o treści NIE na bezpłatny numer 80333.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>> JAK WYŁĄCZYĆ powiadomienia z Facebooka przychodzące na pocztę?

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!