Jak wyłączyć GRANIE NA CZEKANIE?

Usługa "Granie na czekanie" z założenia ma na celu nieuprzykrzanie oczekiwania na połączenie uporczywym sygnałem łączenia. W praktyce może się okazać jeszcze bardziej irytująca. Podpowiadamy, jak wyłączyć "Granie na Czekanie".

Skusiłeś się na usługę "Granie Na Czekanie", dzięki której standardowy sygnał łączenia rozmowy telefonicznej jest zamieniony na muzykę popularnych wykonawców albo inne zabawne nagrania? Początkowo na pewno jest z tego uciecha, ale po pewnym czasie można dojść do wniosku, że dwa złote miesięcznie lepiej wydawać na coś innego. Wtedy potrzebna jest informacja jak wyłączyć "Granie Na Czekanie".

Jak wyłączyć usługę "Granie na czekanie"?

Sieć T-Mobile oferująca tę usługę umożliwia jej wyłączenie na dwa sposoby: przez stronę internetową albo przez wysłanie SMS-a.

Jeśli masz łatwy dostęp do internetu, możesz wejść na jedną ze stron: www.t-mobile.pl/granie, www.granienaczekanie.pl albo mobilną mgranie.t-mobile.pl. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się do serwisu przez podanie numeru telefonu, na który zostanie wysłane jednorazowe hasło. Następnie musisz odszukać zakładkę „Moje Granie” i wybrać opcję „Dezaktywuj serwis”.

Drugi sposób jest prostszy. Z telefonu, w którym chcesz dezaktywować "Granie Na Czekanie", wystarczy wysłać SMS o treści NIE na bezpłatny numer 80333.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>> JAK WYŁĄCZYĆ powiadomienia z Facebooka przychodzące na pocztę?

Tagi: fokus tv,

Redakcja 04/01/2013

Zobacz też

Karty kielichów w Tarocie: jakie mają znaczenie? Jak je interpretować? Karty kielichów w Tarocie: jakie mają znaczenie? Jak je interpretować? Jak należy interpretować karty kielichów w Tarocie? Każda z kart ma kilka znaczeń, aczkolwiek u źródła tych znaczeń leży ta sama energia, ta sama jakość. Również każdy tarocista interpretuje karty po swojemu, ponieważ aby wróżyć, trzeba nawiązać z Tarotem osobistą relację, każda karta powinna mieć dla tarocisty osobisty wydźwięk. Jak odczytywać karty buław w Tarocie? Co symbolizują buławy w Małych Arkanach Tarota? Jak odczytywać karty buław w Tarocie? Co symbolizują buławy w Małych Arkanach Tarota? Małe Arkana (buławy, kielichy, miecze, pentakle) symbolizują poszczególne sfery w człowieku: woli, serca, umysłu oraz ciała. Buławy wiążą się ze światem woli, który odpowiada żywiołowi ognia. Co oznaczają karty buław w Małych Arkanach Tarota? Jak je interpretować? Jakie znaczenie kryją w sobie Arkana Mniejsze Tarota? Małe Arkana Tarota: czym są? Jak je interpretować? Jakie znaczenie kryją w sobie Arkana Mniejsze Tarota? Małe Arkana Tarota: czym są? Jak je interpretować? Arkana Mniejsze są podzielone na cztery ciągi (buławy, kielichy, miecze i pentakle). Podział ten skorelowany jest ze starożytnym podziałem na cztery żywioły. Czym są Małe Arkana Tarota? Jakie mają znaczenie? Jakie znaczenie kryją w sobie Arkana Większe Tarota? Z jakich kart składają się Wielkie Arkana Tarota? Jakie znaczenie kryją w sobie Arkana Większe Tarota? Z jakich kart składają się Wielkie Arkana Tarota? Typowa talia tarota zawiera 78 kart. Z tych kart 56 to tzw. Małe Arkana podzielone na buławy, kielichy, miecze i pentakle, zaś 22 karty stanowią Wielkie Arkana. Czym są Wielkie Arkana Tarota i czym się różnią od Małych Arkanów? Jak interpretować Wielkie Arkana?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!