Jak wybrać dobry wibrator? Dlaczego warto mieć ten gadżet w sypialni?

Gadżety erotyczne mogą znacznie uprzyjemnić łóżkowe igraszki, pod warunkiem, że zostaną umiejętnie dobrane. Tak, żeby istotnie podgrzewały atmosferę i wzmagały rozkosz, a nie odwrotnie. I nie należy się wstydzić użycia takich wspomagaczy nastroju. Zreszta, pierwsze wibratory stosowano leczniczo. Czy wiesz, jak wybrać dobry wibrator?

Co warto wiedzieć zanim kupisz wibrator?

- Zanim wybierzesz się do sexshopu, aby dokonać zakupu (czy też będziesz go nabywać inną drogą), zastanów się, jak chcesz używać wibratora. Czy do zabawy solo, czy we dwoje, co ma taka zabawka pobudzać.

- Jeśli masz zamiar używać go dość często i w rozmaitych okolicznościach, możesz zdecydować się na wersję mini, taką podręczną, do schowania w torebce, np. wibrator w kształcie szminki do ust, w opakowaniu przypominającym do złudzenia pomadkę.

- Jeśli  wibrator ma być ozdobą twojej łazienki, jednocześnie służąc do zabawy pod prysznicem czy w wodzie, możesz nabyć taki w kształcie kaczuszki czy delfinka. Ale równie dobrze może to być wibrator przypominający ozdobny flakonik. I tylko ty będziesz wiedzieć, co tam w środku jest, a raczej, czego nie ma... Wibrator-cygaro może natomiast ozdobić twoją szafkę nocną.

- "Podwójny zbereźnik" to z kolei propozycja dla tych, którzy mają zamiar bawić  się ta zabaweczka jednocześnie we dwoje. I wówczas może on stać się miłym elementem gry wstępnej. Równocześnie stymuluje ją i jego.

Uwaga! Nie kupuj, przynajmniej na początek, żadnych "ognistych ptaków", "lubieżnych drągów" czy maczugi z wypustkami, bo ich rozmiary mogą spowodować u partnera trudne do usunięcia kompleksy...

Redakcja 01/05/2016

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!