Jak wybrać dobry wibrator? Dlaczego warto mieć ten gadżet w sypialni?

Gadżety erotyczne mogą znacznie uprzyjemnić łóżkowe igraszki, pod warunkiem, że zostaną umiejętnie dobrane. Tak, żeby istotnie podgrzewały atmosferę i wzmagały rozkosz, a nie odwrotnie. I nie należy się wstydzić użycia takich wspomagaczy nastroju. Zreszta, pierwsze wibratory stosowano leczniczo. Czy wiesz, jak wybrać dobry wibrator?

Co warto wiedzieć zanim kupisz wibrator?

- Zanim wybierzesz się do sexshopu, aby dokonać zakupu (czy też będziesz go nabywać inną drogą), zastanów się, jak chcesz używać wibratora. Czy do zabawy solo, czy we dwoje, co ma taka zabawka pobudzać.

- Jeśli masz zamiar używać go dość często i w rozmaitych okolicznościach, możesz zdecydować się na wersję mini, taką podręczną, do schowania w torebce, np. wibrator w kształcie szminki do ust, w opakowaniu przypominającym do złudzenia pomadkę.

- Jeśli  wibrator ma być ozdobą twojej łazienki, jednocześnie służąc do zabawy pod prysznicem czy w wodzie, możesz nabyć taki w kształcie kaczuszki czy delfinka. Ale równie dobrze może to być wibrator przypominający ozdobny flakonik. I tylko ty będziesz wiedzieć, co tam w środku jest, a raczej, czego nie ma... Wibrator-cygaro może natomiast ozdobić twoją szafkę nocną.

- "Podwójny zbereźnik" to z kolei propozycja dla tych, którzy mają zamiar bawić  się ta zabaweczka jednocześnie we dwoje. I wówczas może on stać się miłym elementem gry wstępnej. Równocześnie stymuluje ją i jego.

Uwaga! Nie kupuj, przynajmniej na początek, żadnych "ognistych ptaków", "lubieżnych drągów" czy maczugi z wypustkami, bo ich rozmiary mogą spowodować u partnera trudne do usunięcia kompleksy...

Redakcja 04/09/2012

Zobacz też

Nerwy ze stali, odc. 1: Chwytanie dzikich zwierząt. Jak odławia się wilki i jelenie? WIDEO Nerwy ze stali, odc. 1: Chwytanie dzikich zwierząt. Jak odławia się wilki i jelenie? WIDEO W tym odcinku podążamy za dwoma ekspertami, którzy podróżują w poszukiwaniu niebezpiecznych zwierząt, jakimi są jelenie i wilki. Ich praca polega na ochronie tych zwierząt – co czasem łączy się z koniecznością ich odłowienia i przetransportowania gdzie indziej. Przyglądamy się pracy perfekcyjnego duetu podróżującego helikopterem, w którego skład wchodzą Paul Dubois – pilot i Roland Lemieux – łowca. Nadwaga i otyłość – czym się różnią? Nadwaga i otyłość – czym się różnią? Nadwaga i otyłość są problemem współczesnego społeczeństwa. Coraz więcej mówi się o problemie nadwagi i otyłości, często jednak pojęcia te stosowane są wymiennie, co oczywiście jest błędem. Czym nadwaga różni się od otyłości? Kiedy nadwaga zmienia się w otyłość? Agnieszka Holland: co warto wiedzieć o polskiej reżyserce? Agnieszka Holland: co warto wiedzieć o polskiej reżyserce? Kim jest Agnieszka Holland? Dlaczego powinniśmy znać jej dokonania? Na FOKUS TV będziemy mogli obejrzeć jedno z jej dzieł - ale oprócz dokonań filmowych warto znac inne osiągnięcia Holland. Między innymi to, że jako pierwsza kobieta pełni funkcję przewodniczącej Eurropejskiej Akademii Filmowej. Na czym polega zabieg zmniejszenia żołądka? Na czym polega zabieg zmniejszenia żołądka? Otyłość uważana jest za jedno z zagrożeń cywilizacyjnych społeczeństw wysokorozwiniętych. Jednym ze sposobów leczenia jest zabieg zmniejszania żołądka, któremu poddaje się coraz więcej osób. Mówimy, na czym polega operacja zmniejszenia żołądka.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!