Jak WŁĄCZYĆ Timeline na Facebooku? Jak ustawić nowy wygląd profilu na Facebook?

Najpopularniejszy portal społecznościowy - Facebook, od dłuższego czasu kusi swoich użytkowników nową funkcją. Timline to nowoczesny wygląd naszego profilu, pozwalający umieścić wszystkie posty na jednej osi czasu. Jak go włączyć? To proste! Czy da się wyłączyć Timeline?

Dwie proste drogi uzyskania nowego wygądu naszego profilu na Facebooku

Pierwsza opcja to znalezienie wśród znajomych osoby, która ma już na swoim profilu Oś Czasu.  Wtedy wystarczy tylko kliknąć w ikonkę „Ustaw Oś Czasu teraz” umieszczoną w prawym, górnym rogu.

Sposób drugi to wpisanie w pole „Szukaj” hasła: Timeline, a następnie wybranie z listy „Introducing New Profile Timeline”. Po wyświetleniu strony klikamy w „Lubię to” i oglądamy krótki film instruktażowy, po którym na naszym profilu pojawi się opcja włączenia funkcji Timeline.

Nowy wygląd naszego profilu jest nieunikniony, ponieważ funkcja Timeline w niedługim czasie ma stać się obowiązkowa, mimo iż termin zmiany był już kilkakrotnie przekładany. Dlatego warto już teraz zapoznać się bliżej z Osią Czasu.

http://www.mowimyjak.pl/technologie-i-auto/komputery-internet/co-to-jest-timeline-na-facebooku,33_39498.html

Marka Zuckerberga

Zalety Timeline

Nowa funcja na obecnie najpopularniejszym portalu społecznościowym budzi sporo kontrowersji. Na pewno wymaga od użytkownika większego zaangażowania w prowadzenie swojej strony, ale ma też swoje zalety. Dzięki Osi Czasu każdy użytkownik Facebooka będzie miał duży wpływ na wygląd swojego profilu. Timeline daje nam pełną władzę nad każdym dodanym postem (zmian wyglądu, ekspozycja na osi), możliwość dodawania zdjęć do zdarzeń przeszłych. Nowy profil sam pod koniec miesiąca grupuje niektóre informacje w jednym miejscu np. jakie strony polubimy oraz eksponuje posty najczęściej komentowane.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 06/04/2012

Zobacz też

Kiedy nastąpi KONIEC ŚWIATA? Kiedy ma się skończyć znany nam świat 21.12.2012? Kiedy nastąpi KONIEC ŚWIATA? Kiedy ma się skończyć znany nam świat 21.12.2012? Znaki zwiastujące rychły koniec świata znasz? Ludzkość przeżyła już kilka terminów końca świata. To temat intrygujący, budzący grozę, strach, nawet zaciekawienie. Kalendarz Majów wyznaczył go na rok 2012, a dokładniej na 21 grudnia. Czy dzień ten będzie dniem końca życia na Ziemi czy końcem naszej planety? Czego powinniśmy się spodziewać? Sennik. Co to znaczy, gdy śnił mi się orgazm? Skąd się biorą sny erotyczne? Sennik. Co to znaczy, gdy śnił mi się orgazm? Skąd się biorą sny erotyczne? Sen o orgazmie może świadczyć o tym, że masz duże potrzeby seksualne. Może mówić o tym, że twoje dotychczasowe poźycie pozostawia wiele do życzenia. Może też świadczyć absolutnie o niczym. Niepokoić się możesz tylko wtedy, jeśli jest to jedyny sposób na osiągnięcie zadowolenia z seksu. Co oznaczają sny o orgazmie? Jak wprowadzić dziecko w świat pieniędzy? Jak wprowadzić dziecko w świat pieniędzy? Świat dorosłych to świat pieniędzy. Jednak te, wbrew przekonaniu wielu dzieci, nie biorą się ze „ściany” (czyt. bankomatu). Dlatego już od małego warto uczyć swoje dzieci poszanowania dla pieniędzy oraz sztuki oszczędzania. Jak się do tego zabrać? Aplikacje na smartfona, które przydadzą się w podróży - jakie warto mieć? Aplikacje na smartfona, które przydadzą się w podróży - jakie warto mieć? Podróżowanie z papierowym przewodnikiem, albo pytanie o radę napotkanych przypadkiem ludzi to w XIX wieku przeżytek. Dziś w podróży najlepiej mieć smartfona wyposażonego w odpowiednie aplikacje. Oto e-niezbędnik podróżnika.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!