Jak UWIEŚĆ MĘŻCZYZNĘ? O sztuce uwodzenia męskim okiem

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie - jak uwieść faceta? Odpowiedź nie jest prosta. A wręcz trudna. Wszystko zależy od okoliczności, od charakteru i - oczywiście - od zdolności uwodzenia. Najlepszym sposobem jest poznanie siebie i swoich potrzeb.

Uwodzenie to trudna sztuka. Szczególnie dla kobiet nieśmiałych. Dlatego, żeby zacząć działać, należy najpierw odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

  • Czy jestem odważna? 
  • Czy jestem przebojowa? 
  • Czy nie wstydzę się innych ludzi? 
  • Jakie mam potrzeby? 

Faceci lubią pewne siebie kobiety. Jeśli taka nie jesteś, zacznij pracować nad swoim zachowaniem. Nad gestami, nad sposobem chodzenia, a również nad ubiorem.

Zadbana kobieta to piekna kobieta

Zadbana i pewna siebie kobieta to piękna kobieta. Jak ktoś kiedyś powiedział "nie ma kobiet brzydkich. Są niezadbane". Dużą uwagę trzeba więc poświęcić pielęgnacji swojego ciała. Paznokcie - zarówno i rąk, jak i u nóg - muszą być ładnie obcięte, czyste i umalowane. Ciało powinno być gładkie i zawsze wybalsamowane. Ważny jest też zapach. Zawsze wybierajmy ładne, dopasowane do swojego wyglądu i charakteru perfumu. Włosy nie mogą być nigdy tłuste i powinny być zawsze starannie uczesane.

Ubiór - niezbędny element

Ubiór jest także nieodłącznym elementem w sztuce uwodzenia. Kobieta musi codziennie mieć czyste i wyprasowane ubrania. Jeśli wybiera się na randkę, powinna założyć strój, który owszem, jest prowokujący, ale nie do przesady. Ubiór musi oddziaływać na wyobraźnię, więc odpadają wszystkie mini - stroje, typu krótkie spódniczki czy bluzki z odsłoniętym brzuchem. Takie ubranie jest absolutnie znakiem braku wyczucia i dobrego gustu. Bluzki więc mogą być przewiewne, ale nie za krótkie, mogą mieć dekolt, ale nie za duży, spódniczki zaś mogą być obcisłe, ale nigdy za krótkie. Optymalna długość do pracy czy na oficjalne spotkania to za kolano, natomiast na niezobowiązujące spotkanie spódnica lub sukienka powinna się kończyć trochę nad kolanem.

Do przodu!

W sztuce uwodzenia nie jest jednak ważna tylko pewność siebie, ubiór i odpowiednia pielęgnacja ciała. Tak, jak wspomniane było wyżej, musimy być również przebojowe. Bo odważne kobiety zawsze interesowały mężczyzn. Jednym z najważniejszych elementów podczas zdobywania faceta jest też oczywiście umiejętność rozmowy na poziomie i wykazanie się odpowiednim poczuciem humoru. Mężczyźni to kochają. Jeśli kobieta zastosuje się do powyższych rad, ma najprawdopodobniej 100 proc. szanse na szybkie zdobycie serca, uznania faceta. I wzbudzenia jego pożądania.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 04/10/2012

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!