Jak ustawić stronę startową w przeglądarce internetowej? PRZEWODNIK po przeglądarkach www

Indywidualnie ustawiona strona startowa ułatwia życie każdemu internaucie. Zawsze wygodniej jest kiedy zaraz po otwarciu przeglądarki możemy widzieć aktualności u naszych znajomych na Facebooku, niż wpisywać adres w pasku przeglądarki. Wygodniej jest też od razu sprawdzić co się dzieje na świecie i trafić na ulubioną stronę informacyjną jak Onet.pl, wp.pl czy gazeta.pl. Jak to zrobić?

Ustawianie strony startowej w przeglądarce

Internet Explorer

Po uruchomieniu przeglądarki wybierzmy symbol zakrętki w prawym górnym rogu strony. Po rozwinięciu się bloczka z opcjami wybierzmy przed ostatni napis – Opcje Internetowe. Pojawi się osobne okienko z zakładkami, jako pierwsza będzie widoczna zakładka – Ogólne – a w niej od góry widoczne pole adresu dotychczasowej strony głównej. Tutaj można ręcznie wpisać adres www interesującej nas strony.

Narzędzia -> Opcje Internetowe -> Ogólne -> Strona Główna i wpisujemy adres w pole adresu

Mozilla Firefox        

Wybieramy w pasku menu – Narzędzia – po rozwinięciu bloczku klikamy w ostatni napis – Opcje. Pojawi nam się osobne okienko z symbolami u góry, spośród nich wybieramy – Ogólne, wówczas zobaczymy ramkę – Uruchamianie -a w niej wybieramy adres strony startowej przez ręczne wpisanie. Możemy również wybrać opcję – Użyj bieżącej strony.

Narzędzia -> Opcje -> Główne -> Strona Startowa 

Google Chrome

Wybieramy symbol klucza płaskiego na prawo od paska wpisywania adresu – symbol Ustawienia, po rozwinięciu wybieramy napis – Opcje. Otworzy się nam nowa zakładka, w której wybieramy stronę startową wpisując ręcznie adres.

Ustawienia -> Opcje -> Strona startowa

Dla ułatwienia sprawdź naszą galerię zdjęć. 

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Tarta z cebulą, boczkiem i serem – przepis Magdy Gessler Tarta z cebulą, boczkiem i serem – przepis Magdy Gessler Rewolucja hotelu Corum w Karpaczu uznana została za nieudaną. Mimo, że nowy pomysł Magdy Gessler - "Śniadaniarnia" - nie zagościł na dobre w Karpaczu, sama próba zrewolucjonizowania hotelowej restauracji zaowocowała kilkoma kolejnymi przepisami z prywatnej książki kucharskiej słynnej restauratorki... Tarta z wątróbką z dzika – przepis Magdy Gessler z Kuchennych rewolucji Tarta z wątróbką z dzika – przepis Magdy Gessler z Kuchennych rewolucji Kuchenne rewolucje w restauracji "Folklor" w Jastrowiu zakończyły się sukcesem. Magda Gessler wprowadziła do menu "Folkloru" kilka pysznych dań z dziczyzny, m.in. kotlety mielone z dzika, pieczeń z dzika i tartę z delikatnym musem wątróbkowym podawaną z sosem chrzanowo-jabłkowym. Nas zaciekawił zwłaszcza ten ostatni przysmak. Jak zrobić tartę na kruchym spodzie z wątróbką z dzika według przepisu Magdy Gessler? Dorsz w zielonym sosie – przepis Magdy Gessler z Kuchennych rewolucji Dorsz w zielonym sosie – przepis Magdy Gessler z Kuchennych rewolucji Jak przygotować pysznego dorsza w zielonym sosie wg Magdy Gessler? W jednym z odcinków KUCHENNYCH REWOLUCJI, słynna restauratorka i celebrytka, Magda Gessler odwiedziła restaurację o nazwie Fregata. Zobacz, jakie zmiany w menu zaproponowała Magda Gessler i jak przyrządzić dorsza w zielonym sosie. Podajemy przepis á la Magda Gessler! Farsz do naleśników – dwa przepisy Magdy Gessler: na słodko i wytrawnie Farsz do naleśników – dwa przepisy Magdy Gessler: na słodko i wytrawnie Jak zrobić naleśniki na słodko i z bryndzą? Restauratorka i celebrytka Magda Gessler, w każdym odcinku stara się zaspokoić podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy. W "Śniadaniarni" - restauracji hotelu Corum w Karpaczu, Magda Gessler, wraz z obsługą przygotowała pożywne śniadanie. Podajemy przepis na farsz do naleśników.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!