Jak uczesać dziecko na Komunię Świętą? Warkocze, loki czy upięcia?

Szukasz inspiracji na modną fryzurę komunijną? Nie możesz się zdecydować, jak uczesać swoje dziecko na Komunię Świętą? Przeczytaj nasz artykuł. Radzimy, jakie trendy we fryzurach komunijnych obowiązują w 2015 roku. Tylko u nas modne fryzury na komunię dla dziewczynki.

Nie wiesz, jaka powinna być fryzura na komunię dla dziewczynki? Jeżeli nie możesz się zdecydować czy zakręcić córce loki, zrobić piękny warkocz czy upiąć włosy za pomocą ozdobnej spinki, mówimy, jakie fryzury na Komunię Świętą będą modne w 2014 roku.

Warkocze, loki czy upięcia?

W tym sezonie, podobnie jak w roku poprzednim, fryzury na komunię powinny być odświętne, ale też dziewczęce. Radzimy więc zrezygnować z poważnych, ozdobnych koków. W maju 2013 modne będą przede wszystkim warkocze i fantazyjne upięcia włosów. W modzie będą również grube loki i dziewczęce fale. Nowością, jeżeli chodzi o fryzury komunijne będą fantazyjne koki z warkoczy lub upięcia w kształcie kokardek.

Dodatki do włosów na Komunię Świętą

Każda, nawet najprostsza fryzura nabierze odświętnego charakteru dzięki tematycznym ozdobom do włosów. W modzie będą zdobione białymi kwiatkami wianki, wsuwki i spinki. W sklepach odnaleźć moża też ozdobne gumki i opaski do włosów.

Rodzice nie powinni jednak zapominać o tym, że Komunia Święta to święto ich córki. Właśnie dlatego w kwestii fryzury najbardziej liczy się zdanie dziewczynki.

Modne fryzury na Komunię

Fryzury na Komunię

Fryzury na Komunię

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!