Jak to jest robione. Program o fascynującym działaniu zwykłych rzeczy!

Program „Jak to jest robione”, czyli „How Do They Do It”, to jedna z najbardziej popularnych na świecie serii z gatunku popscience. Poszczególne odcinki odsłaniają kolejne tajemnice współczesnego świata – od rakiet kosmicznych i elektrowni jądrowych po żarówki i... maszynki do golenia.
Zdjęcie z artykułu: Jak to jest robione. Program o fascynującym działaniu zwykłych rzeczy!
Jak to jest robione. Program o fascynującym działaniu zwykłych rzeczyźródło:TCB MEDIA RIGHTS LIMITED

Każdy odcinek składa się z trzech opowieści, wykorzystujących zdjęcia zrealizowane w wielu miejscach całego świata. Dzięki temu krok po kroku ukazują i objaśniają sekrety działania elektrowni węglowych, konstrukcji wartego 20 milionów dolarów kombinezonu astronauty, uprawy wanilii i projektowania roller-coastera. Ta seria zabiera widzów we wszystkie zakątki naszego globu, by naświetlić niezwykłą najbardziej z pozoru zwykłych obiektów w naszym życiu.

A jak brzmi odpowiedź na tytułowe pytanie: „Jak to jest robione”? Przyniosą ją doskonale przygotowane odcinki, wypełnione niesamowitymi faktami, prezentowanymi przez genialnych twórców programu, którzy uważają, że nie ma nic bardziej fascynującego niż współczesny świat, któremu człowiek nadał fascynujące oblicze technologiczne.

Redakcja 03/01/2017

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!