Jak to jest robione. Program o fascynującym działaniu zwykłych rzeczy!

Program „Jak to jest robione”, czyli „How Do They Do It”, to jedna z najbardziej popularnych na świecie serii z gatunku popscience. Poszczególne odcinki odsłaniają kolejne tajemnice współczesnego świata – od rakiet kosmicznych i elektrowni jądrowych po żarówki i... maszynki do golenia.
Zdjęcie z artykułu: Jak to jest robione. Program o fascynującym działaniu zwykłych rzeczy!
Jak to jest robione. Program o fascynującym działaniu zwykłych rzeczyźródło:TCB MEDIA RIGHTS LIMITED

Każdy odcinek składa się z trzech opowieści, wykorzystujących zdjęcia zrealizowane w wielu miejscach całego świata. Dzięki temu krok po kroku ukazują i objaśniają sekrety działania elektrowni węglowych, konstrukcji wartego 20 milionów dolarów kombinezonu astronauty, uprawy wanilii i projektowania roller-coastera. Ta seria zabiera widzów we wszystkie zakątki naszego globu, by naświetlić niezwykłą najbardziej z pozoru zwykłych obiektów w naszym życiu.

A jak brzmi odpowiedź na tytułowe pytanie: „Jak to jest robione”? Przyniosą ją doskonale przygotowane odcinki, wypełnione niesamowitymi faktami, prezentowanymi przez genialnych twórców programu, którzy uważają, że nie ma nic bardziej fascynującego niż współczesny świat, któremu człowiek nadał fascynujące oblicze technologiczne.

Redakcja 03/01/2017

Zobacz też

Małgorzata Pasternak z Ciszy nad rozlewiskiem. Kim jest? Na co choruje? Małgorzata Pasternak z Ciszy nad rozlewiskiem. Kim jest? Na co choruje? Miłośniczka jazdy konnej, Małgorzata Pasternak, gościnnie pojawi się w kilkunastu odcinkach serialu "Cisza nad rozlewiskiem". Piękna i towarzyska Pasternak cierpi jednak na poważną chorobę, z którą walczy już od dłuższego czasu. Mówimy, kim jest Małgorzata Pasternak i na co jest chora. Ks. Jan Kaczkowski - kim jest? Ks. Jan Kaczkowski - kim jest? Książka "Szału nie ma jest rak" będąca wywiadem - rzeką z ks. Janem Kaczkowskim znalazła się w zestawieniu 30 najlepszych książek 2013. O samym księdzu większość Polaków usłyszała przy okazji styczniowej afery z Owsiakiem i Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Ks. Kaczkowski powiedział wtedy, że "chętnie znalazłby się w piekle z Owsiakiem". Mówimy, kim jest ksiądz Jan Kaczkowski. Jak poznać po palcach, czy mężczyzna ma powodzenie u kobiet? Jak poznać po palcach, czy mężczyzna ma powodzenie u kobiet? Brytyjscy, szwajcarscy i francuscy naukowcy udowodnili ostatecznie, że długość ma znaczenie! Chodzi o długość... męskich palców u rąk. Konkretnie kciuka, palca wskazującego i palca serdecznego. Słuszność tych ustaleń potwierdzają nasi badacze. Sprawdź, jak poznać po palcach, kim jest dany mężczyzna! Brak ochoty na seks w długoletnim związku - jak temu zaradzić? Brak ochoty na seks w długoletnim związku - jak temu zaradzić? Lata mijają, a w waszym związku coraz mniejsza ochota na seks, coraz rzadziej się kochacie, coraz więcej w tym rutyny. Dlaczego tak jest – i czy tak musi być? Mówimy, jak sprawić, by w związku ponownie pojawiło się erotyczne napięcie.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!