Jak to działa. Animowany program edukacyjny dla dzieci na antenie FOKUS TV

„Jak to działa” to animowany edukacyjny program dla dzieci, w którym objaśniane są mechanizmy działania przeróżnych urządzeń, metody działania i zjawiska przyrodnicze. Program możecie już oglądać w serwisie FOKUS.tv! Za darmo, w całości i całkowicie legalnie!Jak umyć mamuta? Jak wysuszyć go po kąpieli? Jak działa wynalazek składający się z osi i koła? Jak zważyć mamuta? Jak działają huśtawka, dźwignia i dwukołowe taczki? Jak spadające głazy mogą pomóc w budowie drogi? Odpowiedzi na te i inne niezwykłe pytania znajdziecie na antenie FOKUS TV.

Jak to działa” to animowany program edukacyjny dla dzieci w wieku szkolnym. W serii omówione zostaną zjawiska występujące na Ziemi oraz podstawowe zagadnienia nauki i techniki a także sposoby ich zastosowania. Dzięki tej serii dowiecie się jak funkcjonuje świat! Kolejne odcinki programu „Jak to działa”są już dostępne na stronie internetowej FOKUS.tv, gdzie możecie je obejrzeć za darmo, w całości i całkowicie legalnie. Serial może spodobać się nie tylko dzieciom, ale także i dorosłym! Zapraszamy!

Odcinki programu znajdziecie na stronie FOKUS.tv w zakładce VOD.

Redakcja 30/03/2015

Zobacz też

Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o ciąży podobnie jak sen o kobiecie w ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Taki sen może więc być zapowiedzią czegoś nowego. Często jednak sen o ciąży jest spowodowany naszym silnym pragnieniem potomstwa. Czarcia Górka  - co to jest i gdzie się znajduje? Czarcia Górka - co to jest i gdzie się znajduje? Mają Amerykanie Trójkąt Bermudzki, zwany również Diabelskim, ale oni są bogaci – stać ich na to. Nas wprawdzie na cały trójkąt na razie nie stać, ale mamy za to Czarcią Górkę. Odkryto ją niedawno i całkiem przypadkowo, toteż w starych przewodnikach nie ma o niej ani słowa. Czarcia Górka - co to jest i gdzie się znajduje? Troje uczonych wchodzi do baru 5: Trójkąt Bermudzki, duchy i nawiedzone domy. WIDEO Troje uczonych wchodzi do baru 5: Trójkąt Bermudzki, duchy i nawiedzone domy. WIDEO Co można powiedzieć o tajemniczym blasku, który występuje przed trzęsieniem ziemi? Czy to możliwe, aby dom był nawiedzony? Co tak naprawdę powoduje, żew Trójkącie Bermudzkim znikają łodzie? Czy światła z Marfy są dowodem życia pozaziemskiego? W tym odcinku dowiemy się, że nadnaturalne zjawiska mogą być wyłącznie... naturalne. Trójkąt Bermudzki - gdzie się znajduje? Trójkąt Bermudzki - gdzie się znajduje? Gdzie się znajduje Trójkąt Bermudzki? To pytanie zadają sobie nie tylko osoby zafascynowane zjawiskami paranormalnymi, lecz także naukowcy i podróżni. Trójkąt Bermudzki to bowiem miejsce, gdzie w tajemniczych okolicznościach znikają statki i samoloty. Gdzie się znajduje? I ile prawdy jest w tym, że zachodzą tam zjawiska paranormalne? A może tajemnice Trójkąta Bermudzkiego łatwo da się wytłumaczyć?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!